Septembar 20, 2024, 01:25:14 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Masa-pitanje?  (Pročitano 1631 puta)

Van mreže Nutryman

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Masa-pitanje?
« poslato: Jun 13, 2013, 01:02:31 posle podne »
Zanima me da li mogu da koristim kreatin mono,posto planiram da radim masu,i pre treninga 1-2kapsule ripped fuela samo kao kick zbog kofeina??I da li ce taj kreatin biti bezvredan s obzirom da navlaci vodu,a ripped fuel ima i diureticno delovanje??Onda ce sagorevac izbaciti tu vodu iz misica i necu imati nikakav benefit od kreatina, ili?ponavljam da bih sagoravac uzeo iskljucivo zbog kick-a...:)

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Masa-pitanje?
« Odgovor #1 poslato: Jun 13, 2013, 01:09:08 posle podne »
uzmi cist koffein i ne razbijaj glavu nebitnim stvarima..sto se mene tice sve te kick stvari izbegavam koliko mogu, jel ce organizam traziti sve veci i veci stimulans, a to nece da moze.
Ako ti nemas kick od same pomisli na trening, tvoja prica ce biti kratkotrajna kao i 95% vezbaca..rezultati se prave kad bezvoljan odes u gym i odradis ocajan trening! Lako je odvezbati kad te andrenalin pumpa, ali nisu svi dani takvi..
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Nutryman

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Masa-pitanje?
« Odgovor #2 poslato: Jun 13, 2013, 01:15:00 posle podne »
U pravu si to za stimulanse,ali imam 2-3 kutije tog ripped fuel-a,pa da se ne bace,prolazi rok uskoro...Ne znam sta da radim,stvarno...

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Masa-pitanje?
« Odgovor #3 poslato: Jun 13, 2013, 01:35:10 posle podne »
napisao si uzeo BIH, pa sam racunao da ces kupovati..bolji ti to prodaj i uzi koffein(on je bar dzabaka) jer i nije ti od koristi dehidracija, za masu ti svakako voda treba unutar celija
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Nutryman

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Masa-pitanje?
« Odgovor #4 poslato: Jun 13, 2013, 01:54:58 posle podne »
Voda je osnov za kreatin i masu,pa zbog toga sam i postavio pitanje  ;) ma prodao bih ga kad bi neko hteo da kupi,s obzirom da istice rok za nesto manje od mesec dana...Hvala na savetu u svakom slucaju ;).