Septembar 23, 2024, 07:23:02 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.971 članova - Poslednji član: JeremyTIX
X3MShop banner

Autor Tema: TEŽINA ILI KONTRAKCIJA?  (Pročitano 8579 puta)

Van mreže Sljivko

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 294
Odg: TEŽINA ILI KONTRAKCIJA?
« Odgovor #30 poslato: Maj 31, 2013, 08:06:13 posle podne »
Ja samo mislim da je promasena poenta teksta.Posto je u tekstu dato objasnjenje kako trenirati da bi ostvario svako svoj cilj,sto bolje.Iz tog razloga dat primer za svakoga, ne vidim sto uleteste u ovu raspravu sad.

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: TEŽINA ILI KONTRAKCIJA?
« Odgovor #31 poslato: Maj 31, 2013, 09:34:01 posle podne »
@Old
Ali polazimo sa razlicitih tacaka. Pricas o nepravilnoj formi a mi da treba da bude pravilna. To sto vecina ne radi kako treba to ide njima na stetu.
Da ne duzim dalje,verovatno nam se misljenja nece sresti :-)

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: TEŽINA ILI KONTRAKCIJA?
« Odgovor #32 poslato: Maj 31, 2013, 11:31:07 posle podne »
@Old
Ali polazimo sa razlicitih tacaka. Pricas o nepravilnoj formi a mi da treba da bude pravilna. To sto vecina ne radi kako treba to ide njima na stetu.
Da ne duzim dalje,verovatno nam se misljenja nece sresti :-)


Misljenja hoce, ali ih necete iskazati u istom maniru :D

Ja volim da stavim kilazu i da probam da nadmasim prosli trening(totalno nebitna vezba i kilaza sa moje tacke gledista). Ne, trenutno ne radim PL vezbe, al na propadanjima sa opterecenjem se propisno izuvam na jednom treningu, a na sledecem se makljam sa EZ sipkom i 30kg?! na potisku za triceps.

Mene bole svaki put kad vidim kako je neko na ivici povrede, jer ga je sramota pred drugarima da radi stojeci biceps sa 8kg bucicom koliko mu odgovara..tu odrzim slovo(moze mi se i obaveza mi je kao vlasniku Gym-a) pa ako neko poslusa super, ako ne..ok nek nastavi da se lomi, ali taj sigurno nece deliti savete u mom radnom prostoru.
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: TEŽINA ILI KONTRAKCIJA?
« Odgovor #33 poslato: Jun 01, 2013, 12:04:58 pre podne »
Kakva sramota,radim koliko mogu :-)
Kad dolazimo na trening :-)

Van mreže urlich

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 192
  • Храброст није порицање ни одсутност страха
Odg: TEŽINA ILI KONTRAKCIJA?
« Odgovor #34 poslato: Jun 01, 2013, 01:13:41 posle podne »
Uglavnom svi se slazemo oko jednog...Treba biti vrlo oprezan na treningu znajuci da povrede vise tu u vazduhu...Sto se kaze usao sam u teretanu slobodnom voljom, hocu i da izadjem odatle slobodnom voljom a ne da me iznesu...

Van mreže Musle Pump

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
Odg: TEŽINA ILI KONTRAKCIJA?
« Odgovor #35 poslato: Jun 13, 2013, 02:11:11 pre podne »
Pa sve se opet vrti price oko bodybuilder-weightlifter,kontrakcija ili pomjeranje tezine.Uvijek biram kontrakciju i manja tezina,nego kao nekad vece tezine ali forma i kontrakcija uzas,na bechu najmanje grudi odradim.

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: TEŽINA ILI KONTRAKCIJA?
« Odgovor #36 poslato: Jun 13, 2013, 10:36:46 pre podne »
biram kontrakciju i formu sa sto vecom tezinom! jedini ispravan put da porastete, ostalo je ili stvar kompleksa ili manjak volje za jakim treningom.
ja mogu priznati jedino razliku izmedju 3-5-7-10 i vise ponavljanja..kao i tempo izvodjenja, naravno..al to vec ima vise veze sa periodizacijom.
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD