Jul 07, 2024, 06:07:19 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Teretana?  (Pročitano 3759 puta)

Van mreže Rambo

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Teretana?
« poslato: Oktobar 26, 2006, 11:19:24 pre podne »
Pitanje za sve a posebno za Vladara posto se iz prilozenog vidi da covjek se dosta razumije u Borilacke Sportove.Kako borci treniraju u teretani (brzina,snaga i eksplozivnost) jer je opce poznato da se trening program njihov razlikuje od bodybuilding programa i kakve suplemente koriste)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Teretana?
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 26, 2006, 04:12:00 posle podne »
Da ne bih davao savjete toga tipa jer se zaista ne smatram dovoljno strucnim, iako imam neki uvid kako ti momci treniraju... preporucio bih ti da nabavis diskove Basa Ruttena, nekoliko izdanja sa posebnim odjelcima za rad na parteru, treningu u teretani, treningu na dzaku itd... Posto je on jedno on najvecih imena i svakako legenda MMA, a itekako se afirmisao i kao trener vjerujem da ti je to najbolja varijanta da nesto na svoju ruku naucis ili primjenis u svom treningu...Naravno trening u nekom dobrom klubu, sa kvalifikovanim trenerima iz sporta kojim zelis da se bavis je pravi izbor ako vec imas takvih i slicnih afiniteta...

Posto mislim da na forumu ima ljudi koji se bave borilackim sportovima bilo bi interesantno da postave sisteme treninga koji se primjenjuju u njihovim klubovima pa tebi i drugima sa slicnim interesovanjima to moze biti zanimljivo...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže HAMMER

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 389
Odg: Teretana?
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 26, 2006, 08:47:41 posle podne »
Evo mozda ti ovo pomogne   


This is the whole Title Boxing Series collection!!!

Title Boxing DVD] Vol 1. Hitting The Heavy Bag: www.megaupload.com/?d=FAQV7199
[Title Boxing DVD] Vol 02 - Boxing Defensive Skills And Drills www.megaupload.com/?d=T1ZSVK2N
[Title Boxing DVD] Vol 03 - How To Wrap Hands For .. www.megaupload.com/?d=92EBXSPY
[Title Boxing DVD] Vol 04 - How To Be An Effective.. www.megaupload.com/?d=S9UIZWJ9
[Title Boxing DVD] Vol 05 - How To Properly Work A.. www.megaupload.com/?d=B87KN4WY
[Title Boxing DVD] Vol 06 - How To Hit The Punch M.. www.megaupload.com/?d=YYNLY18S
[Title Boxing DVD] Vol 07 - Counter Punching www.megaupload.com/?d=HCHBIW0L
[Title Boxing DVD] Vol 08 - How To Box - The Basic.. www.megaupload.com/?d=K8IK5YGB
[Title Boxing DVD] Vol 09 - Achieve Speed And Powe.. www.megaupload.com/?d=6N3I8XGP
[Title Boxing DVD] Vol 10 - Interval Boxing Traini.. www.megaupload.com/?d=WOJB4XON
[Title Boxing DVD] Vol 11 - Attacking And Punching.. www.megaupload.com/?d=AW510JBB
[Title Boxing DVD] Vol 12 - Advanced Training And .. www.megaupload.com/?d=WDW04EKW
[Title Boxing DVD] Vol 13 - Bigger And Stronger www.megaupload.com/?d=0JIDOM2K
[Title Boxing DVD] Vol 14 - Faster www.megaupload.com/?d=Q7SQM57P
[Title Boxing DVD] Vol 15. Explosive Quickness www.megaupload.com/?d=GDT2Y984
[Title Boxing DVD] Vol 16. Medicine Ball Workout www.megaupload.com/?d=DSKXVWE3

ova 13 ti je trening u teretani
« Poslednja izmena: Oktobar 26, 2006, 08:49:41 posle podne HAMMER »

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Teretana?
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 26, 2006, 10:22:16 posle podne »
Bravo Hammer!!! ;-)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže HAMMER

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 389
Odg: Teretana?
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 26, 2006, 11:09:13 posle podne »
« Poslednja izmena: Oktobar 26, 2006, 11:10:47 posle podne HAMMER »

Van mreže Rambo

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: Teretana?
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 28, 2006, 11:37:09 pre podne »
Ej hvala ti brate puno  :D