Jun 26, 2024, 05:32:17 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.237 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: NO reaktori - Iskustva  (Pročitano 271620 puta)

Van mreže Bogdan99

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 198
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #75 poslato: April 28, 2015, 10:55:41 pre podne »
Pih,ja se ponadao. :D Pa nista...onda nastavljam sa Assaultom,radi fino. :)
Probaj amix cellzoom :)

Van mreže Jackal

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
  • The world ain’t all sunshine and rainbows.....
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #76 poslato: April 28, 2015, 11:08:09 pre podne »
Vazi, probacu. :) Imam fizicka testiranja uskoro, koliko treba vremena da sastojci NO reaktora potpuno izadju iz organizma? Pitam zato sto imam prijatelja u Zandarmeriji kom je posle testiranja,sledeceg jutra na lekarskom bio povisen kreatinin.Ne verujem da bi pravilo veliki problem ali cisto radi predostroznosti da znam.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #77 poslato: April 28, 2015, 11:12:33 pre podne »
Vazi, probacu. :) Imam fizicka testiranja uskoro, koliko treba vremena da sastojci NO reaktora potpuno izadju iz organizma? Pitam zato sto imam prijatelja u Zandarmeriji kom je posle testiranja,sledeceg jutra na lekarskom bio povisen kreatinin.Ne verujem da bi pravilo veliki problem ali cisto radi predostroznosti da znam.

I sta ako mu je povisen kreatinin?
u cemu je problem?

Van mreže Jackal

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
  • The world ain’t all sunshine and rainbows.....
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #78 poslato: April 28, 2015, 11:32:04 pre podne »
Njemu nije bio problem i doktor je bio mlad momak pa mu je odma rekao da zna sta je u pitanju stoga nije bila drama. Za mene je druga prica jer je lekarski ocenjuje sposobnost za vazduhoplovstvo a posto nam je drzava u k***u i nema para, komisije prave cistku na svakoj mogucoj zackoljici i bezobrazni su do bola. Zbog toga moram da se cimam zbog te budalastine inace ne bi ni pitao. :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #79 poslato: April 28, 2015, 11:42:19 pre podne »
Njemu nije bio problem i doktor je bio mlad momak pa mu je odma rekao da zna sta je u pitanju stoga nije bila drama. Za mene je druga prica jer je lekarski ocenjuje sposobnost za vazduhoplovstvo a posto nam je drzava u k***u i nema para, komisije prave cistku na svakoj mogucoj zackoljici i bezobrazni su do bola. Zbog toga moram da se cimam zbog te budalastine inace ne bi ni pitao. :)

Pa jednostavno,ako vec znas da ces imati problem sa tim,ako navecer uradis malo zesci trening i popijes casu kole tu vecer ili nesto slicno,a znas da ces imati rpoblema na testovima,tj ako je tako kako ti kazes,onda uradi aposlutno izolaciju od svih mogucih spoljasnih faktora,jer taj mlad doktor je mozda zaboravio da kaze da i casa kole moze utiacai na povisen kreatinn itd i
nego mene intresuje drugo...

na sta je tacno "taj mladi doktor" mislio pod tim: ZNAM STA JE U PITANJU i pretpostavljam da mu je dao i znak ;) ?

Van mreže Jackal

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
  • The world ain’t all sunshine and rainbows.....
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #80 poslato: April 28, 2015, 03:51:36 posle podne »
Pa eto, datuma tog i tog ovog februara svaka ispostava svake MUP-ove specijalne jedininice je imala selektivna testiranja za jednu jedinstvenu specijalisticku jedinicu. Tog dana i te nedelje kroz Centar za osnovnu policijsku obuku u Kamenici je prosao je jedan omanji grad mladih momaka,koji su,je li, svi aktivni sportisti i svi redovno koriste sve vrste sportskih suplemenata. Lekarske ekipe koje kao vrse lekarske provere naravno da znaju to i svesni su koga pregledaju i sigurno nece jesti g**** oko jedne sugave izlucevine koja,kao sto vi Pedja kazete,  varira zbog raznih faktora. Rade to svake godine i to im je posao i verovatno su se nagledali svacega. Razlog zbog cega ja pitam je zato sto je u mom slucaju druga prica. A to za "casu kole" ne znam da li ste dali samo banalan primer ili ciljate na to da nemam pojma o cemu pricam pa onda da se nadovezem. Ne koristim NO reaktor u ovom slucaju za transport gradivnih materija kao sto bi trebalo, nego kao stimulant i da bio dobio jedan dobar "kick". Valjda smo se razumeli. :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #81 poslato: April 28, 2015, 04:29:17 posle podne »
Pa eto, datuma tog i tog ovog februara svaka ispostava svake MUP-ove specijalne jedininice je imala selektivna testiranja za jednu jedinstvenu specijalisticku jedinicu. Tog dana i te nedelje kroz Centar za osnovnu policijsku obuku u Kamenici je prosao je jedan omanji grad mladih momaka,koji su,je li, svi aktivni sportisti i svi redovno koriste sve vrste sportskih suplemenata. Lekarske ekipe koje kao vrse lekarske provere naravno da znaju to i svesni su koga pregledaju i sigurno nece jesti g**** oko jedne sugave izlucevine koja,kao sto vi Pedja kazete,  varira zbog raznih faktora. Rade to svake godine i to im je posao i verovatno su se nagledali svacega. Razlog zbog cega ja pitam je zato sto je u mom slucaju druga prica. A to za "casu kole" ne znam da li ste dali samo banalan primer ili ciljate na to da nemam pojma o cemu pricam pa onda da se nadovezem. Ne koristim NO reaktor u ovom slucaju za transport gradivnih materija kao sto bi trebalo, nego kao stimulant i da bio dobio jedan dobar "kick". Valjda smo se razumeli. :)


Gle
prilicno sam dobro upoznat oko svega sto si rekao,ali i dalje ostaje pitanje iz kog razloga je taj "mladi llekar" tvom kolegi rekao da ON ZNA o cemu se radi i da ce mu kapiram,uraditi uslugu i pustiti ga itd itd itd itd

Ovo oko kole nisam rekao da bi dokazao da ti nesto znas ili neznas-sto je aposlutno irelvenatno
Vec upravo kao sto sam rekao:
Jedna casa kole,jaci trening bla bla bla moze da izazove poremcaj vrendosti kreatinina,a kamoli da kazem da povisene vrednosti istog moze da ima covek koji u zivotu NIJE PROSAO pored prodavnice sportskih preparata i slicno.
Samo sto,intersujeme bas onda,kako bi taj "mladi lekar" regovao na to i da li bi onda zaista posvetio paznju problemu i otrkirio PRAVI UZROK pormecaja vrednosti istog,a ne namignuti i kas"ti...u redu,je,znam od cega ti je!

ako si shvatio-ok
ako nisi,zaista nemam nameru ulaziti u daljnja razjanjsavanja oko ovoga.

A odgovor na tvoje pitanje je taj da nije bitan RAZLOG zbog kojeg ti uzimas NO,vec je bitno da ti niko na ovom svetu nemoze reci upravi i bas to,kako ti npr znas da ces imati povisne vrednosti kreatinina bas od tog i tog NO ? ili bas od tog ili tog preparata?
ili zasto nisi mozda pitao,kako to onda da su drugi,a koji isto koriste "supelemnte" kao i taj kojemu je "mladi lekar ' pomogao i pustio ga i napravio mu uslugu, a drugi nemaju pvisene nivoe kreatinina ? intresatno,moras da priznas..

A odg na pitanje 2 u veci KICK-a.Pa ako uzimas NO samo zbog toga,a ne zbog pravih i elemntarnih razloga upotrebe,onda i nema potrebe da ti bude povisen kreatinin od NO,a ako ti treba KICK,vec uzmes neku kombinaciju CNS stimlansa,koja ti u stvari i daje kick u nekom NO i vooila...i eto..resen problem  :D
Mislim,nadam se da znas da ti u NO npr BCAA ne daje kick (ako ga i ima) vec su ti stvari ako kof,taurin,tyro itd itd itd
a to su stvari koje su te "kickovale" u starom a daleko od "dobrog" shogtuna
ali dobro..trebalo je to sve da ti objasni covek,kada kupujes,zasto ,kako ,kada itd itd itd i
nadam se da me kapiras

Jedino bi me prilicno intresosvalo,ako moze objansjenje kakve veze ima:

Citat
Centar za osnovnu policijsku obuku u Kamenici

ima sa

Citat
svaka ispostava svake MUP-ove specijalne jedininice

tj sta su tacno "ispostave" spec jed MUP-a Srb i kakve bi one direktne veze imalo sa SSUP Kamenica?


« Poslednja izmena: April 28, 2015, 04:37:26 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Jackal

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
  • The world ain’t all sunshine and rainbows.....
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #82 poslato: April 28, 2015, 06:31:00 posle podne »
Ajmo od kraja. COPO u Kamenici je samo bilo lokacija gde su vrsena testiranja pripadnika jedinica SAJ, PTJ i Zandarmerije a pod tim "ispostava" sam mislio da nema Zandarmerije samo u Beogradu nego i u drugim gradovima. :) Dalje, zahvalan sam na izdvojenom vremenu za ovako obilan odgovor ali svestan sam prirode sastojaka NO i cemu sluze i znam da bcaa nema nikakve veze sa kickom. U pitanju je njegov efekat i koliko mi pomaze u mojim ciljevima. Ne izlazem se trenutno toj vrsti trenaznog procesa( bodibildingu) da bi mi glavni cilj bio transport bcaa i drugih izolovanih aminokiselina zbog popravke pokidanih vlakana. Mala digresija, ako se secate, ja sam onaj sto vam je pre 9,10 meseci poslao poruku oko saveta za suplementaciju u cilju sprecavanja katabolizma usled ogromne kolicine aerobnog treninga. Nisam mogao da priustim tolike kolicine antikatabolika pa sam radio sve te pliometrijske treninge, kako bi nas narod rekao, "na suvo." Naime da ne duzim uspeo sam da se spremim i dovedem u odlicnu kondiciju i BEZ NO reaktora i ostalih drkalica,samo sam imao sredjenu ishranu cije sam principe u poslednje tri godine naucio od vas, Tensse, Lepojevica, Mice86, Bukasa, Lepomira Bakica i drugih iskusnijih clanova na forumu. Zakljucak je da sada u vreme kad sam znatno intezivirao pripreme ponekad opadne volja ili ja samo trazim razlog da ublazim trening pa mi prija jedan psiho stimulans. A za kraj sto se tice onog "mladog lekara", zaista necu da ulazim u sitna crevca zasto ovo zasto ono. Jasno mi je zbog se sta desava, odosmo predaleko. Zakljucak, necu uzimati reaktor pre pregleda. :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #83 poslato: April 28, 2015, 08:30:45 posle podne »
Nadam se da se neces ljutiti,ali s obzirom da dnevno dobijam po 130-200 poruka,zaista ne bih mogao da se setim nase konverzacije.
-sto se tice prvog dela tvog odg- tako nesto sam i mislio/znao ;), a i znam da lepo zvuci kada se upotrebljavaju razno razna imena,statusi,itd ali jbg.Skola je jedno,a prostor koji se koristi u ove ili one svrhe nesto drugo,i u ovom slucaju kao i sto si sam rekao-nikakve veze.

-sto se tice znanja oko antikatabolika,drago mi je da razumes tematiku,ali se nije bas tako cinilo,s obzirom da si glorifikovao i kako si rekao "stari dobro shoot", a na kraju si sam izveo zakljucak da ti je u stvari potreban kick,a da njega daju psihostimulansi,sa kojim ocigledno "stari dobro shoot" obiluje ;)
U svakom slucaju,ako treba kick,uzmi npr coff/taurin kombinaciju i kick ce biti na zavidnom nivou,ili cak cooff u prahu sa solo taurinom itd itd.
A da li ce biti kreatinin povisen u tom slucaju? Po "mladom lekaru" verovatno da,jer on zna  8),a sa druge strane...

ali jedno si u pravu-prevencija je u mnogo puta,najbolja opcija sprecavanja necega,ali kao sto rekoh i u postu gore,na zalost postoje ljudi koji i pored toga,mogu da imaju povisene vrednosti kreatinina iz xxxx razloga,a neke sam rekao,a nekada vecernji stres npr,moze da.prouzrukuje alarmantnu i krvnu sliku,urin bla bla bla

i tako...prici nikada kraja ;)

Van mreže Jackal

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
  • The world ain’t all sunshine and rainbows.....
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #84 poslato: April 28, 2015, 08:39:33 posle podne »
Hvala na savetu, uradicu tako. :) Ne ljutim se naravno, bitno da su stvari jasne. :)

Van mreže GHG

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 354
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #85 poslato: April 30, 2015, 11:15:07 posle podne »
Sta se moze danas naci od od DOBRIH reaktora koji sadrze geranium ? Sve stare supstance izbacili, a natrpali neko lisce i silne ekstrakte. Ja obozavam psiho-stimulanse.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #86 poslato: Maj 01, 2015, 05:58:27 pre podne »
Sta se moze danas naci od od DOBRIH reaktora koji sadrze geranium ? Sve stare supstance izbacili, a natrpali neko lisce i silne ekstrakte. Ja obozavam psiho-stimulanse.

nema toga vise ni u jednom jer je zabranje cak i od strane FDA tako da fore..USA suplemneti itd...no no

Van mreže FGeR

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #87 poslato: Maj 08, 2015, 06:04:04 posle podne »
Eh, stari dobri Jack3d.. kako je drmao.

Van mreže Sarlo

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #88 poslato: Maj 08, 2015, 06:53:59 posle podne »
Eh taj stari dobri jack3d je sadrzao DMAA  :D

Van mreže aca@

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 139
Odg: NO reaktori - Iskustva
« Odgovor #89 poslato: Maj 17, 2015, 08:27:44 posle podne »
Jel moze savet koji od ova 4 da uzmem.
Nano Vapor,C4,NoXplode 2 ili NoXplode 3????