Jun 24, 2024, 01:37:22 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.212 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: PRVENSTVO VOJVODINE U BB I BODY FITNESSY!  (Pročitano 36603 puta)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: PRVENSTVO VOJVODINE U BB I BODY FITNESSY!
« Odgovor #45 poslato: Novembar 20, 2006, 12:20:55 pre podne »
Daj detalje :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: PRVENSTVO VOJVODINE U BB I BODY FITNESSY!
« Odgovor #46 poslato: Novembar 20, 2006, 12:40:17 pre podne »
Ljudi, jad i beda! Ja sam stigao na proglasenje pobednika u kategoriji BC i pobedio je "momak" koji je osvojio peto na drzavnom. U zenskoj konkurenciji devojka koja je bila iza Ljube na drzavnom je bila prva, a treca na drzavnom druga. Taj deo takmicenja je bio OK, a onda spektakl! Veterani uh... A onda od 70- do 90+ horor! Ja nazalost nemam slika, ali... Izvinite sto ne znam imena takmicara...ali mislim da ih niko i ne zna! Ljubino prisustvo me je malo smirilo...bilo je tu jos ljudi iz BB sveta, tako da sve sto je vredelo sve sto je vredelo uglavnom je bilo u publici. Onda se pojavio zemljak u kategoriji do 90 cini mi se, izasao je sam na binu i imao je takvu formu da ni aplauz dobrodoslice nije dobio...onda je mikrofon uzela Bisa i rekla nam da on sme da izadje, za razliku od nas...i ma sta mi rekli covek je aktuelni sampion Vojvodine....i da se ona takmici vec 20+ godina...a onaj mucenik stoji na bini i mrda sisama...onda je publika poslusala Bisu i poceli su da aplaudiraju...a batica zaliven ko sarma krenuo je u licni performans...i onda je on pobedio, i trebali su da mu uruce medalju, a Bisa je pricala kako svaki takmicar zasluzuje aplauz.... :cry: :cry: :cry: 
« Poslednja izmena: Novembar 20, 2006, 01:01:04 pre podne remetik »

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: PRVENSTVO VOJVODINE U BB I BODY FITNESSY!
« Odgovor #47 poslato: Novembar 20, 2006, 12:52:24 pre podne »
hahahaha... komedija :lol: :lol:

Steta sto nema slika :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Proday

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 130
Odg: PRVENSTVO VOJVODINE U BB I BODY FITNESSY!
« Odgovor #48 poslato: Novembar 20, 2006, 02:50:46 pre podne »
Znaci da se nejedim sto nisam stigao na takmicenje?!? Dajte rezultate i sa fitnesa ako je ko bio/zapamtio. I jel moguce da niko nije slikao?

Van mreže Boj@n.R

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
Odg: PRVENSTVO VOJVODINE U BB I BODY FITNESSY!
« Odgovor #49 poslato: Novembar 20, 2006, 10:11:28 pre podne »
A nas prijatelj fanatik, jel pobedio? :twisted: :wink:

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: PRVENSTVO VOJVODINE U BB I BODY FITNESSY!
« Odgovor #50 poslato: Novembar 20, 2006, 12:03:14 posle podne »
A nas prijatelj fanatik, jel pobedio? :twisted: :wink:

On je bio peti na drzavnom!

pinokio

  • Gost
Odg: PRVENSTVO VOJVODINE U BB I BODY FITNESSY!
« Odgovor #51 poslato: Novembar 20, 2006, 02:46:21 posle podne »
Znam da je bogohuljenje i da je sutra VELIKI SVETAC,ali ja moram da opsujem sve sto postoji na nebu i na zemlji zasto sinoc bog nije pustio munje i gromove na Spens!!Licno mislim da je i predsednik tj novi predsednik saveza koji se potrudio da drzavno prvenstvo Srbije bude odlicno-DOPUSTIO OVU SRAMOTU,JAD,BEDU CEMER I UZAS!.Nije mi jasno ZASTO ovaj jadni sport spustati jos nize?Gospodja Biserka Sipka sa svojim obracanjem publici.Sta reci za to?Hteo bih da joj uputim javno ovo pitanje koje sam rekao gore.Zar ovaj sport niej dovljno nisko gospodjo Biserka,nego treba Vi da ga jos nize zakopavate radi licnog interesa tj.profita.Naravno,sada ce da se oglase oni koji ce da kazu da je to sve placeno iz licnog dzepa ovoga pojedinca ili onoga,ali dajte se vodite prostom logikom.PA KADA STE ZNALI DA IDETE U MINUS,KO JE LUD DA SAM SEBI PARE IZ DZEPA BACA?Niko!Dakle ni VI!!!.Takmicenje ste uradili iz dobro poznatog razloga a to je NOVAC i tu vise nema dileme.Ali da ste se bar povukli u svoju bedu i mizeriju pa da se niste obratili publici da ono koji su gore na bini imaju bar muda da tu budu.Rekao bih da ova recenica zvuci veoma ocajnicki,ali ako odista tako mislite onda je ovde ocigledno nekome potrebna psihijatrijska pomoc!
Ima negde prica o lisici i vocu koje je na vrh drveta i u nemogucnosti da ga dohvati lija se obraca drugima i kaze "MA VEROVATNO JE ZELENO".
Treba da Vas je sramota isto kao sto je i mene bila sinoc koji sam dosao da gledam TO!
Iskreno se nadam da ce neko od zvanicnika iz vlasti da odreaguje kako treba i da Vam se ne dozvoli da uradite to sto ste naumili tj.da uzmete ono sto Vam ne pripada.
Nemam mnogo postova ovde i uglavnom pratim sta se pise,ucim,citam i saznajem nove stvari iz ovog sporta premda sam dosta dugo u njemu,ne kao takmicar ali kao neko ko prati scenu i sta se dogadja oko nje dosta dugo.
Nisam mogao da ostanem ravnodusan na ono sinoc!
Nadam se da nece i onaj ko treba da ne ostane.
Gospodine PREDSEDNICE IFBB SAVEZA SRBIJA,molim Vas u ime svih da odreagujete na ovo.Neznam jel se prati forum na adresi na koju sam uputio ovu molbu ali sam siguran da ce neko da prenese jer ovo je odista STRASNO.Daljnje rusenje ovog sporta i saveza ma koji on bio je NEDOPUSTIVO.

ZAUSTAVIMO SVI SKUPA PROPAST I GROBARE OVOG SPORTA!!!

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: PRVENSTVO VOJVODINE U BB I BODY FITNESSY!
« Odgovor #52 poslato: Novembar 20, 2006, 02:57:12 posle podne »
Potpuno tacno, od reci do reci! A, ja bih porucio doticnoj: MI IZ PUBLIKE ZNAMO GDE NAM JE MESTO!!!!!!!!!

Van mreže Miss_Fit

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 50
Odg: PRVENSTVO VOJVODINE U BB I BODY FITNESSY!
« Odgovor #53 poslato: Novembar 20, 2006, 05:17:10 posle podne »
Proday,
Spomenka je izasla jedina u svojoj kategoriji i bila je odlicna, naravno zlato!
a Zoka je bila medju sudijama...

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: PRVENSTVO VOJVODINE U BB I BODY FITNESSY!
« Odgovor #54 poslato: Novembar 20, 2006, 05:28:53 posle podne »
a nash Zoka je posho sa zenom na more
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: PRVENSTVO VOJVODINE U BB I BODY FITNESSY!
« Odgovor #55 poslato: Novembar 20, 2006, 06:06:53 posle podne »
El ima neka slika makar?

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: PRVENSTVO VOJVODINE U BB I BODY FITNESSU!
« Odgovor #56 poslato: Novembar 21, 2006, 12:02:29 posle podne »
Znaci, bilo je "veselo" u Spensu  :roll: Ne znam samo da li kazem da mi je zao ili mi je drago sto sam propustila tu farsu od takmicenja ... Sigurno je bilo dobro zezanje u publici hahahhahhaha.
(Moram malo da se zezam kako bih samoj sebi podigla moral, jer sve manju i manju zelju imam da se pojavim na aprilskom takmicenju)
Na zalost, to da se zalivene sarmice pojavljuju na sceni nije prvi put (samo se setimo drzavnog, i ko se zajedno sa Brankom pojavio na sceni - ok, ovo ja definitivno pamtim, i zesce mi bode oci, jer u pitanju je moja kategorija heheh, no bez obzira), ali jeste prvi put da neko javno, na bini, i to neko ko zna sta je ovaj sport, tako nesto LUPI!!!!! Pa valjda se zna kako se izlazi na TAKMICENJE, i sta ono podrazumeva. Sramota.

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: PRVENSTVO VOJVODINE U BB I BODY FITNESSY!
« Odgovor #57 poslato: Novembar 21, 2006, 12:18:28 posle podne »
Muskarci u konkurenciji BB nisu bili tako zaliveni....pa sta da ti kazem kada je Veteran bio najbolji u muskoj konkurenciji??? Na drzavnom je mozda bio 4-5, pa ti vidi kakvi su ostali bili!

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: PRVENSTVO VOJVODINE U BB I BODY FITNESSY!
« Odgovor #58 poslato: Novembar 21, 2006, 12:39:43 posle podne »
Ipak ne smemo da zaboravimo jednu bitnu cinjenicu u celoj ovoj prici .... ovo ipak NIJE drzavno takmicenje, tako da ne mozemo ocekivati nivo takmicenja (ni takmicara) kao sto je bilo polovinom oktobra. Ne omalozavam sada nikoga, daleko od toga ...
Osim toga, ovo je sad doba godine za odmor, bar koliko je meni poznato, a mislim da ce se i Pedja i Ljuba i jos mnogi drugi sloziti sa mnom, tako da ne cudi sto se svi iole ozbiljniji takmicari nisu pojavili, bar ne na sceni :)
No, bez obzira pojavio se ili ne Pedja, Marko D. ili neko drugi na takmicenju ovakvog, regionalnog tipa, ovakve gluposti se ne bi trebale desavati:
1. da se sarmica pojavi na sceni (nebitno zenska ili muska, nebitno koja kategorija), i
2. da se pocnemo uljuljkivati u izgovore i recenice tipa "ma mlada je, naucice" ili "on je bar hrabar pa je izasao na scenu"  :shock:

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: PRVENSTVO VOJVODINE U BB I BODY FITNESSY!
« Odgovor #59 poslato: Novembar 21, 2006, 12:56:43 posle podne »
Nadam se da ce se negde pojaviti slike!  :lol: :lol: :lol: