Septembar 28, 2024, 07:13:21 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.306 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: moviesgrankengibia
X3MShop banner

Autor Tema: Danabol  (Pročitano 5021 puta)

Van mreže Gocakralj

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Danabol
« poslato: Maj 04, 2013, 11:29:44 pre podne »
Pozdrav svima..
e ovako mene zanima dali je bolje da se danabol uzima po nekoj piramidi ili po 30mg dnevno (posle doručka,posle treninga,pre spavanja)....i koja je najbolja zaštita?..ako bi mogao da mi ovo Pedja_Petrovic odgovori...hvala

Van mreže Gocakralj

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Danabol
« Odgovor #1 poslato: Maj 04, 2013, 11:30:25 pre podne »
A naravno i drugi forumaši neka djele svoje mišljenje

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Danabol
« Odgovor #2 poslato: Maj 04, 2013, 11:37:45 pre podne »
koliko ti imas godina?

Van mreže Gocakralj

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Danabol
« Odgovor #3 poslato: Maj 04, 2013, 07:27:06 posle podne »
21godina 73kg i 185 cm 2g teretane

Van mreže 1234509876

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 259
Odg: Danabol
« Odgovor #4 poslato: Maj 04, 2013, 07:57:59 posle podne »
metan se ne uzima solo...dosta je jak....toksičan za jetru i lakom konverzijom u estrogen (ženski hormon), može uzrokovati zadebljanje bradavica-ginekomastiju, zatim zbog zadržavanja vode može uzrokovati izbijanje akni po telu, povećati krvni pritisak, izazvati brži gubitak kose.... bolje razmisli da li treba da ga uopste uzimas

Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: Danabol
« Odgovor #5 poslato: Maj 04, 2013, 08:41:47 posle podne »
73kg 185cm,mozes ti jos bez hemije,bar na 80-85kg lepih,a ako si mislio danabol da uzmes za leto da nabacis malo vode na sebe zajebi to nema poentu.

Van mreže JohnDoe

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Odg: Danabol
« Odgovor #6 poslato: Maj 04, 2013, 09:34:59 posle podne »
Goca - batali sterose bar jos neko vreme, citaj o tome, a u medjuvremenu cepaj trening i pojacaj ishranu, ulozi u hranu i suplemente, neces pogresiti veruj mi, mozes dosta da napredujes jos, cuvaj receptore za kad ti trebaju steroidi ;)

athletic_man - pretera ga brate sa pogresnim informacijama, molim te, nije neophodno napisati nesto ako nemas nista korisno i istinito da napises


Van mreže Becks

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: Danabol
« Odgovor #7 poslato: Maj 04, 2013, 09:53:48 posle podne »
athletic_man - pretera ga brate sa pogresnim informacijama, molim te, nije neophodno napisati nesto ako nemas nista korisno i istinito da napises

Sta je napisao a sto je pogresno?

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Danabol
« Odgovor #8 poslato: Maj 04, 2013, 09:54:12 posle podne »
Ma on je to izmislio :)

Van mreže 1234509876

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 259
Odg: Danabol
« Odgovor #9 poslato: Maj 04, 2013, 10:05:45 posle podne »

sta sam napisao pogresno?

Van mreže JohnDoe

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Odg: Danabol
« Odgovor #10 poslato: Maj 04, 2013, 10:10:07 posle podne »
"dosta je jak" sta to uopste znaci? bije ljude po ulici, ubije te jedna tableta :)
"toksican za jetru" - masti su toksicne za jetru, skoro svaki oralni lek cak i za glavobolju je toksican za jetru, ali ako se koristi pravilno nece ti skoditi.
ginekomastija nije zadebljanje bradavica jer da jeste nikog ne bi bilo briga, vec stvaranje i uvecanje "dojke" kod muskaraca (na srecu benigno) .
estrogen nije zenski hormon jer da jeste ne bi se nalazio u nasem telu i bio neophodan za mnoge procese (da cak i kod muskaraca - zamisli), moze se nazvati dominantnim kod zena. povecanje estrogena (zavisno od toga koliko) u toku kure nije uvek losa stvar zato se i za masu cesto biraju jaki androgeni koji aromatizuju.
zadrzavanje vode ne izaziva izbijanje akni po telu. usled povecanog nivoa androgena u nasem telu dolazi do pojacanog lucenja koznih zlezdi i to dovodi do pojave akni.
zadrzavanje vode takodje ne utice na gubitak kose, da ne zalazim i to sad
jedna tacna stavka je da zadrzavanje vode moze povecati krvni pritisak.
"metan se ne uzima solo" - pre bih reko - ne preporucuje se upotreba solo orala vec u cilju kickstarta nekog duzeg estra npr itd itd.
ako pametnjakovici nisu zadovoljni mogu i reference da postavim

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Danabol
« Odgovor #11 poslato: Maj 04, 2013, 10:13:31 posle podne »
Tvoje licne ili ces ponovo da radis copy-paste, i sto bre ne citira da kosa otpada jer se na skalpu nalaze receptori DHT-a? ;)
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže Becks

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: Danabol
« Odgovor #12 poslato: Maj 04, 2013, 10:14:27 posle podne »
Sve sto je rekao je tacno samo se pogresno izrazio za neke stvari, ti ga pretera.

Ginekomastija, retencija vode, visok pritisak, akne itd. sve je moguce na Dbolu, to je sustina.

Van mreže JohnDoe

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Odg: Danabol
« Odgovor #13 poslato: Maj 04, 2013, 10:21:35 posle podne »
ma sustinu mozemo da pricamo mi koji znamo i razumemo, a ne neko ko nista ne zna i hoce na tacnu, ne mozes ti sad da uprostis nekom toliko da to bude besmisleno kao sto je on uradio, pa od takvih i poticu te price posle da je "metan za masu" a "winstrol za definiciju" i posle bude "uzimao sam ja to al to je stetno", znaci informacije moraju biti tacne i shvacene inace dolazi do pogresnog koriscenja ili ti zloupotrebe i kotra-efekta. znas onu scenu kad u "Lajanje na zvezde" profesor pita ucenike o alkoholu jer ih je sreo u kafani, pa kad im kaze "jel vidis sa kojim se predznanjem ide u kafanu" e tako i ovde nema tu "ja ga pretera" jer kad neki "genije" ostane sterilan ili bilo kakav problem da ima on krivi steroide a ne svoje neznanje, tako da kao sto sam napisao, molim da osobe bez znanja ne sire dez-informacije, bolje je ne reci nista nego pricati gluposti.

Van mreže 1234509876

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 259
Odg: Danabol
« Odgovor #14 poslato: Maj 04, 2013, 10:49:08 posle podne »
JohnDoe

znas ti dobro na sta sam mislio kada sam napisao toksican za jetru i ostalo....od ovoga sto sam ja napisao nece sigurno NIKO da nastrada posto ako nisi provalio poenta je bila da momak od 21 god NE uzima steroide...ili ti to nisi skapirao?Ne pisem cikluse, ne savetujem nikoga sa kolicinama i duzinama ciklusa,napisem samo iz svog iskustva kako je mene sljakalo ili sto su vec napisali neki istaknuti clanovi na ovom forumu sa cijim misljenjem se slaze vecina tako da mene ne mozes da svrstavas o te "opasne dezinformatore"....ja ne tvrdim da znam sve ali od mog posta iznad i njegove poente NECE NIKO DA POGINE....a moj post ako neko shvati drugacije sem da metan moze da bude opasan ima problema sa ineligencijom...nemoram nikome da dokazujem ko sam i sta sam pa ni tebi..teretana je za mene sekundarna stvar u zivotu..... tvoje reference meni nista ne znace cak i ako su istinite...