Septembar 20, 2024, 12:22:27 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Grudi - predlozi  (Pročitano 4135 puta)

Van mreže royal

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Grudi - predlozi
« poslato: Maj 03, 2013, 02:56:15 posle podne »
Idem 4 meseca u teretanu . Grudi su mi se lepo razvile , sve se vidi sem jednog dela . Kako da opisem , to je otprilike deo ispod bradavice , na ovoj slici otprilike tu http://img109.imageshack.us/img109/5094/45176835.jpg i ovaj sastrane deo http://www.teretana-fitnes.com/wp-content/uploads/2012/02/Trening-za-grudi-300x227.jpg . Vidi se lepo i gornji i donji deo , al taj sastrane manje . Vasi predlozi ?

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Grudi - predlozi
« Odgovor #1 poslato: Maj 03, 2013, 03:09:34 posle podne »
Jedi i vezbaj, sta drugo mozemo da ti kazemo. :) Koje vezbe radis za grudi?

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Grudi - predlozi
« Odgovor #2 poslato: Maj 03, 2013, 04:00:40 posle podne »
Mozda imas i malo veci procenat masti pa se zbog toga ne vidi lepo deo ispod bradavice .

Ali opet , tek 4 meseca ides , treniraj budi istrajan i ne opterecuj se mnogo ;)
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže royal

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Grudi - predlozi
« Odgovor #3 poslato: Maj 03, 2013, 04:34:52 posle podne »
A mozda se i tripujem . Nemam velik procenat masti , mrsav sam i vide se trbusnjaci .

Radim :

Bench
Kosi bench
Kontrakosi potisak bucicama
Razvlacenja

Da vec pitam da ne otvaram novu temu . Idem tek 4 meseca al opet mislim da sam slab u benchu . Prvu seriju 50 (ili 52 kg ,nez kolko je sipka ) uradim 10 ili 9 pon . pa drugu seriju 7 ili 8 pon , i trecu oko 6 . Da li da tako radim , il da smanjim pa da radim tri serija x 10 pon . Il da ne menjam nista posto sam za sada zadovoljan .
Rekao mi je neki lik da radim pek dek , da je dobra , prosiruje kapacitet pluca i siri grudi ? I da li da jedan trening radim kontrakosi bench umesto kosog ?

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Grudi - predlozi
« Odgovor #4 poslato: Maj 03, 2013, 06:04:05 posle podne »
Sta prosiruje?

Ma daj prijatelju, taj pek mozda nekoga i pogodi ali ja na to sranje ne sedam vise, osim ako sam stoka pa me mrzi da se saginjem za zadnje rame.

Lezi ti na klupu popreko sa dumbbell-om ili uhvati pa razvlaci kablove.....
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže Mali_Marko

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Grudi - predlozi
« Odgovor #5 poslato: Maj 03, 2013, 07:03:47 posle podne »
Da vec pitam da ne otvaram novu temu . Idem tek 4 meseca al opet mislim da sam slab u benchu . Prvu seriju 50 (ili 52 kg ,nez kolko je sipka ) uradim 10 ili 9 pon . pa drugu seriju 7 ili 8 pon , i trecu oko 6 . Da li da tako radim , il da smanjim pa da radim tri serija x 10 pon . Il da ne menjam nista posto sam za sada zadovoljan .
Rekao mi je neki lik da radim pek dek , da je dobra , prosiruje kapacitet pluca i siri grudi ? I da li da jedan trening radim kontrakosi bench umesto kosog ?
Matori ne opterecuj se tezinama. Nije vazno da izvuces sto vecu tezinu na bencu kako neki rade, vec da sto bolje pogodis misic. Ti se bavis bodi bildingom a ne powerliftingom. Pusti one likove koje izvalace 100 kg a nemaju nigde grudi. Samo se dobro hrani, dobro treniraj i budi strpljiv i bice napredka :)

Van mreže bodi biber

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 347
  • ne odustaj i vidjeces druge kako odustaju
Odg: Grudi - predlozi
« Odgovor #6 poslato: Maj 03, 2013, 07:49:28 posle podne »
Prosiruje kapacitet pluca :D
ili si buldozer ili te djubrad pregaze

Van mreže royal

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Grudi - predlozi
« Odgovor #7 poslato: Maj 04, 2013, 10:46:47 posle podne »
Evo slike da stavim pa vidite . A idem tek 4 meseca , bice to bolje  , imam volju i cilj , a ne da prestajem stalno pa opet ... Sta mislite ?
-morao sam da stegnem , jer drukcije se nista ne vidi zbog jakog blica ...





A cilj mi je ovako nesto , jel sam na dobrom putu ? :)) http://www.newshubber.com/wp-content/uploads/2012/11/bodybuilding.jpg

Van mreže Syncopat

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 232
Odg: Grudi - predlozi
« Odgovor #8 poslato: Maj 04, 2013, 11:41:15 posle podne »
brate polako. 4 meseca je jako malo :) sto se tice tvog cilja samo napred. na kakvom si putu prerano je reci. da bi izgledao kao taj decko treba mnogo vremena i truda. samo treniraj i vodi racuna o ishrani.. ne opterecuj se ;)