Septembar 27, 2024, 11:28:43 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.299 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Drugari dajte neki dobar savet u vezi mog problema!  (Pročitano 10612 puta)

Van mreže Jeff Seid

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Drugari dajte neki dobar savet u vezi mog problema!
« Odgovor #15 poslato: April 30, 2013, 10:11:11 posle podne »
Ако упаднем тамо, спреман сам и да гризем, али нема одустајања.

Van mreže Syncopat

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 232
Odg: Drugari dajte neki dobar savet u vezi mog problema!
« Odgovor #16 poslato: April 30, 2013, 11:08:41 posle podne »
brate svaka cast kako razmisljas.. zelim ti svu srecu i uspeh. sto se tice treninga za body building treba para i to jako mnogo da se ne lazemo.
ja bih na tvom mestu trenirao napolju na sipkama koliko mogu dok ne stanem malo na noge.. divim ti se sto imas da izdvojis za teretanu uopste

Van mreže Edge

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Drugari dajte neki dobar savet u vezi mog problema!
« Odgovor #17 poslato: Maj 01, 2013, 12:27:31 pre podne »
Za vojnu, matematiku i fizicki da se spremis da bude besprekorno! Racunaj da ce iz vojne gimnazije svi da se upisu, mesta su bukvalno unapred popunjena + sto ubacuju likove koji ne mogu uraditi 2 zgiba ni potrcati 500m... Nadam se  da nisi zabusavao u Tesli i da  ces poneti dosta bodova.

Van mreže Jeff Seid

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Drugari dajte neki dobar savet u vezi mog problema!
« Odgovor #18 poslato: Maj 01, 2013, 10:28:38 pre podne »
Хвала Syncopat, добијање мишића јесте скупо и за оног ко има просечно пара, а камоли ако живиш као подстанар и имаш јако мала примања. Али нађе се увек викендом неки посао, почистиш улаз у некој згради, саставиш комшији Форма Идеале сто, покосиш траву испред зграде, држиш осмацима часове из мате (за пријемни) и накупи се барем за теретану, и да у школи имам да купим ђеврек сваки дан. Теретана ми кошта 1300, тако да није то сад највећи проблем, а и власник зна да не стојим баш најбоље, па ми помери који дан ако немам да платим. Edge, математика ми мало шкрипи да се не лажемо, али запећу пред пријемни и дан ноћ ћу учити само да је добро урадим, физика ми иде перфектно, електроника такође. А ово што кажеш за Војну гимназију је скоро 100% тачно, и ја сам чуо исто, а и неки од познаника из мог краја су тако и урадили. Није ни Академија што је некад била.

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Drugari dajte neki dobar savet u vezi mog problema!
« Odgovor #19 poslato: Maj 01, 2013, 01:56:40 posle podne »
E moj druze, ti mislis da u vojsci cvetaju ruze. Nasa vojska nema leba da jede, a kamoli da obezbedi dobre plate svojim vojnicima. Sto se tvoje finansijske situacije tice, nazalost za teretanu nije dobro jer da bi napredovao, moras da obezbedis minimum 1.5g proteina i 3g ugljenih hidrata po kg telesne tezine sto na tvoju gradju iznosi 300g belog mesa, 6 jaja i 250g pirinca dnevno. To izadje oko 70e mesecno kad preracunas, a to je minimum koji ti treba da bi postizao nesto u ovom sportu inace samo tapkas u mestu i bacas pare na clanarinu. Takodje sto vise napredujes u kilazi, brojke proteina i UH se povecavaju tako da ti sve vise i vise treba para kako se odmices od pocetka. Da sam na tvom mestu i da ne mogu da ispostujem neki minimum, iskreno ne bih se zadrzavao sa teretanom vec bih odabrao nesto drugo tipa fudbal, odbojka i sl.

Van mreže bodi biber

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 347
  • ne odustaj i vidjeces druge kako odustaju
Odg: Drugari dajte neki dobar savet u vezi mog problema!
« Odgovor #20 poslato: Maj 01, 2013, 07:13:11 posle podne »
Druze tacno je da od ishrane vecinom sve zavisi ali to ne znaci da prestanes da treniras...imam drugove koji jedu sve i svasta a opet imaju zavidnu muskulaturu :) genetika je cudo
ili si buldozer ili te djubrad pregaze

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: Drugari dajte neki dobar savet u vezi mog problema!
« Odgovor #21 poslato: Maj 01, 2013, 08:29:49 posle podne »
Pa oni mogu da jedu sve i svasta i da dobro izgledaju,ali to nece trajati vecno.
Kada si mlad,imas dobar metabolizam,ta floskula i donekle moze da prodje,ali kad dodjes u odredjene godine,tj.sa godinama,stvari se menjaju...

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Drugari dajte neki dobar savet u vezi mog problema!
« Odgovor #22 poslato: Maj 01, 2013, 09:48:08 posle podne »
Pobogu...

Niko nije odmah poceo da se hrani po ps-u, nego je vremenom ucio, vremenom su dolazila neka primanja i posao i stvari su lagano dolazile na svoje mesto... Nemas ambicije sigurno da budes mr. Olympia, treniraj zbog sebe, zbog zdravlja, nekih zdravih zivotnih navika, hrani se u skladu sa finansijama i budi srecan sto si zdrav i sposoban, imas 2 ruke i noge, sredice se sve...  ;)

Van mreže Edge

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Drugari dajte neki dobar savet u vezi mog problema!
« Odgovor #23 poslato: Maj 01, 2013, 10:32:00 posle podne »
Хвала Syncopat, добијање мишића јесте скупо и за оног ко има просечно пара, а камоли ако живиш као подстанар и имаш јако мала примања. Али нађе се увек викендом неки посао, почистиш улаз у некој згради, саставиш комшији Форма Идеале сто, покосиш траву испред зграде, држиш осмацима часове из мате (за пријемни) и накупи се барем за теретану, и да у школи имам да купим ђеврек сваки дан. Теретана ми кошта 1300, тако да није то сад највећи проблем, а и власник зна да не стојим баш најбоље, па ми помери који дан ако немам да платим. Edge, математика ми мало шкрипи да се не лажемо, али запећу пред пријемни и дан ноћ ћу учити само да је добро урадим, физика ми иде перфектно, електроника такође. А ово што кажеш за Војну гимназију је скоро 100% тачно, и ја сам чуо исто, а и неки од познаника из мог краја су тако и урадили. Није ни Академија што је некад била.
Ludi dolaze sa unapred uradjenim testovima, prepisuju-podvaljuju, nie to bas neka strogoca kao sto bi trebala da bude... Radis vezbe ne govore ti rezultate... Rang tabela se pravi/namesta 3-4 nedelje.Svake godine raste broj kandidat. Uporedi statistiki pre 7godina sa proslom.Da bi se upisao u takvom okruzenju moraces da dodjes ultra spreman.

Van mreže Jeff Seid

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Drugari dajte neki dobar savet u vezi mog problema!
« Odgovor #24 poslato: Maj 03, 2013, 11:40:33 pre podne »
Kemis, друже, знам да у војсци не цветају руже, све има своје мане и врлине, али некако ми је то привлачније и сигурније него да уписујем неки други факултет. 300г белог, 6 јаја и 250г пиринча је немогуће да једем данима када идем у школу. Зато што због школе немам времена да зарадим нешто, могуће је понекад викендом да поједем то, ето зими би мого сваки 3 дан, и лети сваки други зато што у тим периодима имам посао. Зато сам и отворио тему, видиш да су подељена мишљења, доста људи каже да престанем да се не вртим у месту, а погледај да их има и који кажу да наставим. Ја искрено кажем, волим теретану и одувек сам желео лепо да изгледам а и да стекнем неку основну снагу у теретани, такорећи да постанем још способнији. Али сам свестан да ако хоћеш да напредујеш мораш да тренираш пре свега, па после да тај тренинг покријеш исхраном како би мишић растао, и на крају да га одмориш спавањем. Видели сте моју исхрану, али такође сад знате да с времена на време могу да поједем оно што би иначе требало, па ме занима да ли је могуће напредовати на тај начин? bodi biber, веруј ми да је то погрешно, веруј ми. Они како је реко dragan vg могу сад да напредују, зато што уносе дневно довољно УХ и имају снаге за јаке тренинге, метаболизам им брзо прерађује храну тако да се тај вишак масти или шећера који су унели сад не примећује, али за неколико година све то има да се издеформише, као и сваком мушкарцу одма ће им нарасти стомак. Ако већ имају могућности требало би да мало више да се посвете здравом животу и квалитетној исхрани. Milos Zivanovic, свакако да нико није знао све од почетка, ти временом учиш да би тек после много времена могао за себе да кажеш да си искусан у овоме и да би могао и другом да уделиш прави савет. Плашим се искрено да ће та примања и посао о којима причаш ипак у мом случају доста потрајати, јел имам да извучем још једну целу годину у Тесли, па онда минимум 4 године факултета, још ако упаднем у ту вишепоменуту Војну Академију, сигурно нећу моћи да радим још један посао упоредно са Академијом, тако да бриге моје су велике. Edge, то што си навео је ствар која мене највише плаши, да је све регуларно не бих бринуо толико, физички сам већ сад способан да испуним 95% онога што захтевају, на математици би порадио и прошао лагано, али ја знам, као што се и на сваком факултету ради а не само овде, да ће много татиних синова заузети незаслужено моје место, иако су лошији од мене у сваком сегменту. Спремаћу се колико могу, достићи ћу максимум, а ако и тад не упаднем, искрено неће ми бити толико криво јер ћу знати да сам урадио све и да сам дао све од себе, макар ће ми савест бити чиста.

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Drugari dajte neki dobar savet u vezi mog problema!
« Odgovor #25 poslato: Maj 03, 2013, 02:08:51 posle podne »
Ja sam samo izneo svoje misljenje jer znam momke koji su bili u slicnoj situaciji kao ti. Vezbali su dugo u slicnim okolnostima kao ti i na kraju su odustali i dosta se razocarali. To je najgora stvar kad das sve od sebe i na kraju kad pogledas, nista nisi uradio. Jednostavno ovaj sport zahteva dosta ulaganja i zbog toga mnogi krenu pa odustanu, a da se na kraju ne bi razocarao, dobro na pocetku razmisli sta pocinjes. Ako volis teretanu, vezbaj i trudi se da jedes kvalitetno koliko mozes. Pirinac nije skup, jedi ga sto vise, a meso i jaja koliko i kad finansije dozvoljavaju. Od pastete i supe mozes samo sam sebe da sprzis jer kad pogledamo to sto jedes nije dovoljno da pokrije ni normalnu fizicku aktivnost bez treninga. Ja bih pre jeo 3x dnevno samo pirinac i po 1 jaje u sva 3 obroka nego pastetu i supu, a kad preracunas isto te kosta.
« Poslednja izmena: Maj 03, 2013, 02:11:38 posle podne Kemis »

Van mreže Edge

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Drugari dajte neki dobar savet u vezi mog problema!
« Odgovor #26 poslato: Maj 03, 2013, 03:54:07 posle podne »
Спремаћу се колико могу, достићи ћу максимум, а ако и тад не упаднем, искрено неће ми бити толико криво јер ћу знати да сам урадио све и да сам дао све од себе, макар ће ми савест бити чиста.
To je  najbitnije!

Van mreže Jeff Seid

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Drugari dajte neki dobar savet u vezi mog problema!
« Odgovor #27 poslato: Maj 06, 2013, 05:37:14 posle podne »
Kemis, задњих 7 дана сам избацио супу из јеловника, уместо супе сам убацио пиринач, много се боље осећам и имам јаче тренинге зато што сам добио више снаге него обично. Надам се да ће ићи све на боље и да нећемо опет упадати у финансијске кризе. И даље је то прилично лоше, али је добра ствар што ми тело осећа промене. Циљ ми је да ово лето избацим потпуно паштету и да је заменим јајима, пиринчем и белим месом, уз туне (на послу), пошто планирам да узмем 60-ак хиљада за лето. Хвала свима који су се јавили и оставили искрен и квалитетан коментар, све ми ово психички помаже, јел ми 1000 пута дневно прође кроз главу када видим да једва живимо да оставим теретану. Ипак онда помислим и тешим се, кажем себи нека ми тај новац који сакупљам за теретану буде највећи проблем и лепо ћу живети.

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Drugari dajte neki dobar savet u vezi mog problema!
« Odgovor #28 poslato: Maj 06, 2013, 11:08:21 posle podne »
Kemis, задњих 7 дана сам избацио супу из јеловника, уместо супе сам убацио пиринач, много се боље осећам и имам јаче тренинге зато што сам добио више снаге него обично.

Eto vidis. Onda nastavi tako, guraj napred i bice to dobro. ;)

Van mreže Jeff Seid

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Drugari dajte neki dobar savet u vezi mog problema!
« Odgovor #29 poslato: Maj 06, 2013, 11:34:14 posle podne »
Па то брате, биће боље. Увек кажем, колико ми финансије дозволе. :)