Septembar 20, 2024, 12:30:20 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc oko izbora proteina-prvo koriscenje  (Pročitano 2121 puta)

Van mreže Neocobalt

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Pomoc oko izbora proteina-prvo koriscenje
« poslato: April 23, 2013, 07:37:18 posle podne »
Pozdrav svima! Nov sam na forumu,dosta toga sam iscitao,ali i dalje imam neke nedoumice...vezbam par meseci,korigovao sam ishranu, Povecan unos proteina,umesto hleba jedem krompir ili pirinac, Izbacio sam slatkise,gazirano i sve ostalo sto ne valja...hteo bih da uzmem neki protein,ali nemam bas nikakvog iskustva sto se toga tice,pa bi mi dobro dosao neki savet...sta je najbolje za pocetak? Da napomenem Da sam visok 190 i imam 95kg..poz :)

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže Neocobalt

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Pomoc oko izbora proteina-prvo koriscenje
« Odgovor #2 poslato: April 23, 2013, 10:23:33 posle podne »
Hvala za brz odgovor! Deluje mi ok sto si tice odnosa cena/gramaza...
Reci mi samo jel bolji onaj protein sto si mi predlozio od
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30240
Jer sam za ovaj cuo sve najbolje...kakvi rezultati se postizu koriscenjem amino whey hidro?  Jer sam cuo da neki proteini pored toga sto. valitetno hrane misic,cak i podsticu gubljenje masti...

Van mreže Sljivko

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 294
Odg: Pomoc oko izbora proteina-prvo koriscenje
« Odgovor #3 poslato: April 23, 2013, 10:48:36 posle podne »
Moras imati dobro sredjenu ishranu na koju nadovezujes protein , glut......itd. Protein sam te nece raditi ako se ne hranis kako valja. Ovaj ti je gramaza - cena - kvalitet vise nego isplativ

Van mreže Sljivko

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 294

Van mreže Volk

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 164
Odg: Pomoc oko izbora proteina-prvo koriscenje
« Odgovor #5 poslato: April 24, 2013, 08:55:18 pre podne »
Hvala za brz odgovor! Deluje mi ok sto si tice odnosa cena/gramaza...
Reci mi samo jel bolji onaj protein sto si mi predlozio od
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30240
Jer sam za ovaj cuo sve najbolje...kakvi rezultati se postizu koriscenjem amino whey hidro?  Jer sam cuo da neki proteini pored toga sto. valitetno hrane misic,cak i podsticu gubljenje masti...
Moras da procitas malo nesto prvo pa da pitas,inace ne bi postavio link sa proteinom od 80%(priblizno) i pitao da je bolji od onog sa 90%(priblizno)

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Pomoc oko izbora proteina-prvo koriscenje
« Odgovor #6 poslato: April 24, 2013, 09:14:05 pre podne »
Hvala za brz odgovor! Deluje mi ok sto si tice odnosa cena/gramaza...
Reci mi samo jel bolji onaj protein sto si mi predlozio od
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30240
Jer sam za ovaj cuo sve najbolje...kakvi rezultati se postizu koriscenjem amino whey hidro?  Jer sam cuo da neki proteini pored toga sto. valitetno hrane misic,cak i podsticu gubljenje masti...

Drži se ti onog što sam ti naveo u postu iznad. I ne brini, nećeš nateći od jedne, dvije, pet, pedeset kanti proteina.. pa za koji god protein se odlučiš..
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..