Jul 08, 2024, 07:37:08 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.230 poruka u 18.756 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Bogdanb
X3MShop banner

Autor Tema: Kako ojacati tendone, zile tetiva ?  (Pročitano 3148 puta)

Kako ojacati tendone, zile tetiva ?
« poslato: April 11, 2013, 10:16:54 pre podne »
Ako ko ne zna sta je to neka gugla. Uglavnom imam problem sa tim i ne znam kako to da ojacam, preko dvije godine me bole, kratka mala bol, stvarno je iritantna i tesko se istezati sa tom povredom. Povredio sam one zile ispod koljena, nemojte misliti da imam problema sa ahilovom tetivom.

Kako mogu da ih ojacam i da li ih je moguce ojacati ? Radio sam neke vjezbe, ali me je i lijeva noga pocela boliti, koja me nije boljela prije.

Sta da radim ?

Pozz svima.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.317
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kako ojacati tendone, zile tetiva ?
« Odgovor #1 poslato: April 11, 2013, 10:56:40 pre podne »
sta da radis?
pa nadji dobro lekara koji se rauzume u te vrste povreda
mislim
ocigleno je da imas PROBLEM
a lecis se preko interneta
te i takve vrste povreda i te i takve vrste tkiva su NAJGORI oblik i mogu da odvuku u hronicnu stvar koja se leci godnima posle..

Van mreže Buda

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Kako ojacati tendone, zile tetiva ?
« Odgovor #2 poslato: April 11, 2013, 11:21:04 pre podne »
Prvo odes kod lekara po uput da snimis, a posle toga ides po uput za fizioterapeuta, gde te tamo pregledaju i dobijes terapije i vezbe, to traje oko 14 dana, ako nije sve ok, opet te salju na neke druge vezbe itd... To ti je moj savet sta da uradis prvo.

Odg: Kako ojacati tendone, zile tetiva ?
« Odgovor #3 poslato: April 11, 2013, 06:33:59 posle podne »
Kontao sam da je to uobicajena povreda, ali koliko vidim da nije, hvala na odgovorima.

Oticu kod doktora uskoro.