Septembar 20, 2024, 02:36:46 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Pocetak ponovo  (Pročitano 2430 puta)

Van mreže dejan232

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Pocetak ponovo
« poslato: April 17, 2013, 06:48:03 posle podne »
Pozdrav svima na forumu,da ne duzim puno imam 22 god 193cm 99  kg ,bavio sam se nekad sportom kosarkom nekih 7 godina posle sam  isao malo u teretanu nista pretarano sa pauzama, zadnje 2 godine sam neaktivan poceo sam kardio trening + ishrana da smanjim kilazu {i masti}na nekih 85-90 kg da dodjem i onda bih uzeo nesto od suplemenata i krenuo bih u teretanu i ne bih stajao a cilj mi je definicija i povecanje misicne mase oko 100 kg ne vise e sad uzecu hemo rage black ultra concetrate znam da njega smem 4 nedelje da koristim  pa pauza ide,sad povrh toga  mislio sam jos neki whey protein 2 meseca da rokam  i neku amino kiselinu 2 meseca i jos nesto ako treba  takodje sad eto nadam se da nisam nesto pogresio ili lupio pa me zanima sta je najbolje da uzmem uz hemo rage pare nisu problem ili mozda bi neko predlozio nesto drugo svejedno hvala unapred na svim savetima .
« Poslednja izmena: April 17, 2013, 06:56:10 posle podne dejan232 »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pocetak ponovo
« Odgovor #1 poslato: April 17, 2013, 07:53:12 posle podne »
dejane pozdrav
da si korostio malo tacku,zarez itd,onda bi bilo mnogo lakse da se razume tj ne bi moralo da se cita 3 ili 4 puta da bi se shvatilo sta ti zelis
pa vidi
posto ti kreces sada u teretanu (ponovo) kako kazes
bilo bi dobro da prvih 15ak dana vezbas celo telo i naravno bez nekih suplementaa (ovo mi ne ide u prilog ali jbg-ne volim da lazem ljude)
ishranu da polako prilagodjavas svom cilju (a to mozes danadjes ovde na temi ISHRANA) I ONDA DA LAGANO nakon  15aK DANA RENES U PRICU o nekom split programu ili slicno a u z upotrebu suplemetacije
dakle
onda mozes da pricas o HEMO RAGE ultra black i o proteinu
amino kisline tebi ne trebaju,ne te na koje ti mislis vec ti trebaju BCAA (tri amino kislene) koje grade misic i koje su esencijalne
dakle
hemo rage
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30276

PROTEIN
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30314

BCAA
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=categories.view&category_id=167



Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Pocetak ponovo
« Odgovor #2 poslato: April 17, 2013, 07:57:31 posle podne »
Ako si u onom fazonu kao mnogi "sad cu da cepam supse samo 2 meseca i da se nagruvam do jaja" nemoj ni da kreces da treniras .

Predlog je da krenes polako da treniras , nek ti telo prvo navikne na tegove malo , sredi hranu kao sto si zamilio , i kad skines bf do neke prihvatljive granice mozes da uzmes to sto hoces (Protein , bcaa , kratin , no) , ali nece ti tih 2 meseca nista znaciti , moraces za tih 100 kg misicne mase mnooogo da se pomucis .

Uvek prvo kvalitetna ishrana pa supsi . ;)

Edit: Dzabe napisah :D , Pedja ti sve lepo objasnio :)
« Poslednja izmena: April 17, 2013, 07:59:27 posle podne The Animal »
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže dejan232

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Pocetak ponovo
« Odgovor #3 poslato: April 18, 2013, 10:21:47 posle podne »
Sory na nekoristenim zarezima i tackama : ) Sto se tice svega ovoga dobro je da sam se uopste  nasilio i nasao volju da vezbam i da krenem ozbiljno u teretanu . Imam jaku zelju i to cu da uradim posto je iza mene period droge i svega sto ide zajedno s tim. To sam batalio i okrenuo sam se sebi konacno nikad nije kasno,e sad nisam ni pomisljao uopste da gutam nesto ovo ono i da batalim da se napucam jebe mi se za to, imam zelju ozbiljno ovim da se bavim i necu stajati ,a posle nekog vremena cilj mi je da krenem na mma zajedno s teretanom tako da nisam krenuo da se sprdam sa ovim .Sto se tice suplemenata zanima me da li mi je dovoljno sve ovo sto je pedja nabrojao znaci 20 dana vezbanja u teretani i krecem hemo rage bcaa,i whey taj protein{i koliko meseci da pijem whey i bcaa} ili mi treba jos nesto kad prestanem reci hemo rage da pijem posle 4 nedelje ili da li mi treba jos nesto na pocetku uz sve ovo posle 20 dana vezbanja mozda nesto za przenje masti sta ja znam nije sramota ne znati,a sto se tice cilja ne bih bah zeleo da se prepucam i napucam nesto posebno  na moju visinu 193cm,95-100 kg je sasvim dovoljno i vrlo dostizno sa redovnim vezbanjem/ishranom/suplementima za 4-5 meseci , Eto svejedno hvala na brzim i iskrenim odgovorima obojici .
« Poslednja izmena: April 18, 2013, 10:31:05 posle podne dejan232 »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pocetak ponovo
« Odgovor #4 poslato: April 19, 2013, 05:41:39 pre podne »
nemas ti potrebe ni za cim vise pogtovo u privh 8 ned osim ovoga sto ti je receno
ali ono osnovno sto moras i sto je sigurno neopohdno je da SREDIS ISHRANU
ona je kljuc svega i kljuc u postizanu tvog cilja

Van mreže dejan232

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Pocetak ponovo
« Odgovor #5 poslato: April 19, 2013, 10:56:39 pre podne »
hvala veliko pedja ,koristicu 1 mesec hemo rage,2 meseca taj whey i bcaa neku pa cu posle videti kako i sta dalje

Van mreže dejan232

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Pocetak ponovo
« Odgovor #6 poslato: April 19, 2013, 02:39:38 posle podne »
e da pedja zaboravih da te upitam uz ova 3 suplementa kad krenem sa njima da li smem da nastavim i sa kardio treningom ujutru kao i sto sada radim {40-60 minuta bicikla ili trcanje kako kad,cucnjevi,trbusnjaci 7dana bez pauze },a uvece teretana ili se to nece uklapati ,a u teretanu krecem za 10-tak dana i kontao sam da idem ponedeljak-petak ,a subota i nedelja pauza jel to ok ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pocetak ponovo
« Odgovor #7 poslato: April 19, 2013, 03:16:10 posle podne »
ufff
kako mi je tesko da te pratim,to je strasno.
PAUZA mora da postoji u trenizima cak i da se ussein bolt!
ti radi kako si zacrtao,pa shodno rezultatima menjaj

Van mreže dejan232

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Pocetak ponovo
« Odgovor #8 poslato: April 19, 2013, 03:32:27 posle podne »
ok ok skontao sam 5 dana kardio ujutru ,uvece teretana sub nedelja odmaranje