Septembar 27, 2024, 11:30:53 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.299 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Sterox masteron ent  (Pročitano 2348 puta)

Van mreže houselectro

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
Sterox masteron ent
« poslato: April 14, 2013, 07:32:01 pre podne »
Imam pitanje... govori se u zadnje vrijeme i po forumima i po teretanama da sterox i nemaju bas neke dijelatne tvari... pa me zanima jeli ko probao masteron ent i neka da svoje utiske...

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Sterox masteron ent
« Odgovor #1 poslato: April 14, 2013, 11:32:15 pre podne »
Imam pitanje... govori se u zadnje vrijeme i po forumima i po teretanama da sterox i nemaju bas neke dijelatne tvari... pa me zanima jeli ko probao masteron ent i neka da svoje utiske...

Eto ja sinoć 6orici drugara pomagah pred izlazak na binu, od njih 6toro 4koriste Sterox, 1 Axio a za ovog 1 neznam koji lab koristi  ALI činjenica je da su svih 6toro uzeli medalje neki su bili fino spremljeni a neki PRESPREMNI (4tvoro njih).
Znaš kako ...to pljuvanje po nekim labovima ne primaj zdravo za gotovo, svako hvali svog konja ;)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže houselectro

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
Odg: Sterox masteron ent
« Odgovor #2 poslato: April 14, 2013, 11:54:02 pre podne »
puno ti hvala... jer imam 3bocice pa da ne nacinjem... jer vele da valja od sterox prop masteron,tren,i propi test ostalo ne bas...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sterox masteron ent
« Odgovor #3 poslato: April 14, 2013, 12:28:53 posle podne »
Citat
Eto ja sinoć 6orici drugara pomagah pred izlazak na binu

e nek si ti pomogao
pa nisu se valjda siubali u bulju pred binu sa svim tim sto si nabrojao  ;D ;D

Van mreže BBBbbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
Odg: Sterox masteron ent
« Odgovor #4 poslato: April 14, 2013, 01:59:20 posle podne »
Imam pitanje... govori se u zadnje vrijeme i po forumima i po teretanama da sterox i nemaju bas neke dijelatne tvari... pa me zanima jeli ko probao masteron ent i neka da svoje utiske...

Eto ja sinoć 6orici drugara pomagah pred izlazak na binu, od njih 6toro 4koriste Sterox, 1 Axio a za ovog 1 neznam koji lab koristi  ALI činjenica je da su svih 6toro uzeli medalje neki su bili fino spremljeni a neki PRESPREMNI (4tvoro njih).
Znaš kako ...to pljuvanje po nekim labovima ne primaj zdravo za gotovo, svako hvali svog konja ;)

Ae ako imas i ako te ne mrzi daj izvestaj i slike (ako mogu slike bez guzica u krupnom planu)