Septembar 28, 2024, 11:17:41 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Danabol  (Pročitano 5054 puta)

Van mreže JohnDoe

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Odg: Danabol
« Odgovor #15 poslato: Maj 04, 2013, 11:05:23 posle podne »
ama ne sporim da sam ja znao, ja znam ali je problem da si ti napisao nesto sto nije tacno, nece niko da umre ni od kure solo metana pa bi sigurno reko da ne treba to da se preporuci, a ako ti je sekundarna stvar  teretana onda daj savete na forumu za tvoju primarnu a ne ovde. a to sto tebi reference (ne moje mislio sam na reference odakle su informacije koje sam dao, sto ti za tvoje sigurno ne bi mogao da uradis) nista ne znace je nebitno. vidis nauka nije vera i ne zahteva da neko veruje u cinjenicu da bi ona bila tacna. moja poenta je bila da se ne uproscava do te mere da to nema smisla i da postaje netacno, AAS nisu igracka pa da se ljudi koriste njima sa dva minuta razmisljanja i isto toliko informisanja, ako ljudi misle da ce da im stane informisanje u post kao sto je tvoj, onda imaju kako ti kazes problema sa inteligencijom ali ako ti uproscavas i pises gluposti zarad njihove lenjosti ti ih podrzavas. razumem ja da je pola ljudi ovde da bi mogli da mangupiraju preko net-a i tome slicno, ali neki bi mozda hteli nesto da nauce i sutra i primene, tako da se vracam na to da ako neko nema sta pametno i tacno da napise slobodno moze da se suzdrzi od pisanja

Van mreže Edge

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Danabol
« Odgovor #16 poslato: Maj 05, 2013, 12:52:09 pre podne »
Ovde je problem sto covek ide 2 godine u gim, a za to vreme nije naucio da jede i trenira. Sada je cuo /video da dbol daje rezultate pa veruje da je to pravi nacin za njega da se napuca. Ako hoce da se opameti, procitace forum- nauci kako treba da jede i trenira da bi imao optimalne rezultate.
Ako nece onda neka pije 5 nedelja 40mg dnevno i nek' mu je sa srecom. 

Van mreže Gocakralj

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Danabol
« Odgovor #17 poslato: Maj 05, 2013, 01:26:48 pre podne »
Kao prvo hvala svima na brigi i na odgovorima ;)al jbg ja sam odlučijo da ču ga uzeti... edge za tebe imam još jedno pitanje kako da razpodelim tih 40mg dnevno...

Van mreže Edge

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Danabol
« Odgovor #18 poslato: Maj 05, 2013, 02:21:07 pre podne »
20mg pre ,20mg posle podne kada ne treniras.  Kada treniras 40mg 1h pre treninga, ali ucini sebi uslugu i pocni da jedes kako treba. To kako si zamislio nije resenje. Verovatno ces ostvariti nekakav izgled za leto, ali nesto ozbiljnije na duge staze tesko... Tako da ako si vec krenuo tim putem, mors nauciti osnovne stvari o treningu/ishrani/steroidima. Glupo je raditi ovo sto si poceo,a da ne znas najbolji nacin da to uradis.

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Danabol
« Odgovor #19 poslato: Maj 05, 2013, 03:06:04 pre podne »
Ima nas raznih , sta reci  :P
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže 1234509876

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 259
Odg: Danabol
« Odgovor #20 poslato: Maj 05, 2013, 04:59:08 pre podne »
JohnDoe

ako hoces da se istreses samo cepaj vidi da ovaj put budes na strani koja daje a ne koja prima, izgleda da ti je to problem...moja penta nije omasila ni za promil..tj da lik od 21 god ne treba da cepa metan i da moze da bude opasan.......a ti naucnice nisi dobi kartu za planinarenje tako da sjasi bre vise

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Danabol
« Odgovor #21 poslato: Maj 05, 2013, 10:11:45 pre podne »
Bilo je vec pisano 1000x na nekoliko mesta, ima nekoliko tema o methandrostenolonu=metanu=danabolu=dinanabolu=plavim srcima, prosto ne mogu da verujem da je nekome tesko da procita negde, nego otvara novu temu.

Lek je lek, on radi sta radi, niko nije poseban slucaj da bi morao da otvara temu za sebe.

Pitanje da li je taj dbol sto ga ima, dobar ili ne.
« Poslednja izmena: Maj 05, 2013, 12:19:13 posle podne BUKAS »