Septembar 20, 2024, 10:32:43 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: obrok za vreme skole  (Pročitano 7095 puta)

Van mreže alen39

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: obrok za vreme skole
« Odgovor #15 poslato: Mart 14, 2013, 06:07:41 posle podne »
1. Za ledja ne smem neke teske vezbe, jer imam malo krivu kicmu, pa bi mozda i jedna pogresna vezba mogla da dovede do nekih posledica (ipak imam 17 god, pa ne bih da rizikujem)... imam par vezbica za kicmu i ledja, to bih ubacio mozda u sredu... a sto se tice ramena, to sam mislio u ponedeljak..
2. a za trbusnjake... pa sad ce leto.. a od ovih danasnjih devojaka malo njih zna sta je masa, a kad vide trbusnjake kao da su videle 10 golih crnaca... pa sam mislio sad malo vise da se posvetim trbusnjacima, a kasnije bih radio na masi, jer kontam da ce mi malo teze ici, jer sam sitan a i imam dosta brz organizam..

Svaka sugestija i zamerka bi mi dobro dosla.. jer bolje sad da naucim, nego da radim pogresno.. :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: obrok za vreme skole
« Odgovor #16 poslato: Mart 14, 2013, 06:28:59 posle podne »
1. Kakav je ovo trening? Gde su ledja i ramena?

2. Sta ti znace trbusnjaci ako si mrsav?

pridruzujem se pitanju?
mada se vecbojim da znam odg
ali ajde

Van mreže alen39

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: obrok za vreme skole
« Odgovor #17 poslato: Mart 14, 2013, 06:33:27 posle podne »
odgovorio sam, kontam da se i ocekivali ovakav odg :P

1. Za ledja ne smem neke teske vezbe, jer imam malo krivu kicmu, pa bi mozda i jedna pogresna vezba mogla da dovede do nekih posledica (ipak imam 17 god, pa ne bih da rizikujem)... imam par vezbica za kicmu i ledja, to bih ubacio mozda u sredu... a sto se tice ramena, to sam mislio u ponedeljak..
2. a za trbusnjake... pa sad ce leto.. a od ovih danasnjih devojaka malo njih zna sta je masa, a kad vide trbusnjake kao da su videle 10 golih crnaca... pa sam mislio sad malo vise da se posvetim trbusnjacima, a kasnije bih radio na masi, jer kontam da ce mi malo teze ici, jer sam sitan a i imam dosta brz organizam..

Svaka sugestija i zamerka bi mi dobro dosla.. jer bolje sad da naucim, nego da radim pogresno..

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: obrok za vreme skole
« Odgovor #18 poslato: Mart 14, 2013, 06:51:33 posle podne »
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php?topic=22615.0


Citat
ovo je ok,ali trbusni misic,bar onaj najveci(rectus abdominus) bas i ne odgovara preterano na hipertrofiju :) razlog tome je sto kada bi taj msiic lako hipertrofirao,svi bismo imali useke duboke 15cm jer stomak nema kada ne radi tokom naseg zivota kao glavni stabilizator.

E pomenuh stabilizator,tako se najbolje i jaca i povecava taj misic.Radite cucanj jako sporo i videcet da cete tu dobiti bolju upalu stomaka nego da ste radili 10 serija trbusnjaka...ili ako vec radite cruncheve,dizanja nogu i slicno-poenta je da ne diete smao ponavljanje za ponavljanjem nego maksimalno spor pokret,jer kao sto rekoh rectus abodminus se najbolje pogdja bas tako kada mora stabilizovati telo.

I naravno,ako za pet nedelja zelite trbusnjake kao sto tekst navodi,bolje ce biti da idete pet nedelja na dijetu i pustite bf nego da besomucno radite trbusne...samo moje misljenje,jer za pet nedelja ne mozete povecati trbucne ni za 1mm,pogledajte Trenutnog mister olimpiju i uporedite ga sa nekim recimo ko se tamici u bodi klasiku kod nas-ogromna razlika kada su u pitanju ruke,ramena,noge itd,ali ne preterana razlika kada je rec o velicini rectus abdominusa izmedju dvojce,i sad uzmite u obzir da je recimo Katleru,Dexteru itd trebalo nekoliko decenija da dodju do trbusnjaka kakve imaju i jasno cete doci do zakljucka da su potrebne godine da se napravi iole vidni pomeraj u misicnoj masi rectus abdominusa(oblikusi su druga stvar,drugacija misicna kompozicija koja lakse hipertrofira,pa cesto ume i da prosiri struk tj veci msiic daje utisak sireg struka)
« Poslednja izmena: Mart 14, 2013, 06:55:23 posle podne tenssa »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: obrok za vreme skole
« Odgovor #19 poslato: Mart 14, 2013, 06:54:09 posle podne »
Citat
Svaka sugestija

evo jedna
trbunjsaci se odrade u kuhinji..

Van mreže alen39

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: obrok za vreme skole
« Odgovor #20 poslato: Mart 15, 2013, 02:15:11 posle podne »
sto znaci da je ishrana najvaznija :P ali sad nzm koliko bih ja odprilike trebalo da unosim UH, kada radim npr noge, jel bi onda trebalo manje ili vise UH.. msm da li ima veze sa tezinom treninga?

Van mreže Musle Pump

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
Odg: obrok za vreme skole
« Odgovor #21 poslato: Mart 15, 2013, 02:54:22 posle podne »
Trening veoma los nema ramena niti ledja,mada vidim da cak radis i ruke i grudi u jednom treningu.Ishranu necu da komentarisem jer nemamo svi iste mogucnosti,ali sami pristup ovome sportu ti je veoma los.Ne ides u teretanu da ti postao opasan,smeker,da bi bio jaci u ulicnoj tuci.Ovo je sport,tako da se prema njemu i ophodi na takav nacin.Pozdav :)

Van mreže alen39

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: obrok za vreme skole
« Odgovor #22 poslato: Mart 15, 2013, 03:20:02 posle podne »
ja sam dao odg zasto ledja ne radim tako puno, radim ali neke odredjene vezbe koje mi je doktor dao... Posto se moze reci da sam pocetnik i nisam radio sa tako velikim tezinama, zato sam spojio ruke i grudi.. do sada sam tako radio, ali sad sam se vec uhodao i msm da je vreme da odvojim i u
Pon da radim grudi i ramena
Utorak: trbusnjaci
Sreda: Noge
Cet: Trbusnjaci
Pet: bic i tric
Sub: /
Ned: /

Van mreže rapidsoft

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 397
Odg: obrok za vreme skole
« Odgovor #23 poslato: Mart 16, 2013, 03:05:19 pre podne »
ja sam dao odg zasto ledja ne radim tako puno, radim ali neke odredjene vezbe koje mi je doktor dao... Posto se moze reci da sam pocetnik i nisam radio sa tako velikim tezinama, zato sam spojio ruke i grudi.. do sada sam tako radio, ali sad sam se vec uhodao i msm da je vreme da odvojim i u
Pon da radim grudi i ramena
Utorak: trbusnjaci
Sreda: Noge
Cet: Trbusnjaci
Pet: bic i trichhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhbhhbbbbbbbbh
Sub: /
Ned: /
ili mi se cini ili si odvojio posebno 2 dana samo za trbusnjake?
There are days when you feel like You don't have a home. No family or anything to Lean on. Your best friend can't even Spot you.That is why the Gym is my true home. The bench is always there for me to lean on, and a complete starnger will always Spot me.

Van mreže Musle Pump

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
Odg: obrok za vreme skole
« Odgovor #24 poslato: Mart 16, 2013, 12:45:03 posle podne »
ja sam dao odg zasto ledja ne radim tako puno, radim ali neke odredjene vezbe koje mi je doktor dao... Posto se moze reci da sam pocetnik i nisam radio sa tako velikim tezinama, zato sam spojio ruke i grudi.. do sada sam tako radio, ali sad sam se vec uhodao i msm da je vreme da odvojim i u
Pon da radim grudi i ramena
Utorak: trbusnjaci
Sreda: Noge
Cet: Trbusnjaci
Pet: bic i tric
Sub: /
Ned: /

Zasto poseban dan za trbusnjake?Mozes da ih radis npr. kad zavrsis grudi i ramena i odradis trbusne.Ne treba ti poseban dan za trbusne.

Van mreže Sljivko

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 294
Odg: obrok za vreme skole
« Odgovor #25 poslato: April 16, 2013, 09:02:20 pre podne »
evo da napisem...nesto slicno je vec bilo detaljno objasnjeno. Juce sam za skolu spremio 8belan,2cela umutim dobro,2-3kasike ela sira ,30gr pirinca....mnogo dobro je ispalo,kao hleb je izgledalo,a ukus kao gibanica ima...Stvano sam se odusevio