Septembar 16, 2024, 09:56:20 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Proteini  (Pročitano 3543 puta)

Van mreže kdurant35

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Proteini
« poslato: April 09, 2013, 08:23:19 posle podne »
Pozdrav svima.E,moze li mi ko napisati kako da napravim proteinski sejk posto nemam para da kupujem Whey i ostalo.

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Proteini
« Odgovor #1 poslato: April 09, 2013, 09:25:25 posle podne »
Ako nemas za whey uzmi i jedi hranu, nema zamjene za sejk...

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Proteini
« Odgovor #2 poslato: April 09, 2013, 09:49:29 posle podne »
Pa ako je to mislio, onda je pogresio. :) Ako nemas novca za whey, onda ono sto imas ulazi u kvalitetnu hranu i izvlaci iz nje sto vise mozes proteina.

Van mreže rapidsoft

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 397
Odg: Proteini
« Odgovor #3 poslato: April 09, 2013, 10:33:11 posle podne »
Ma sta se cimate.. Nixa zizu fazoni ili kako se vec zove lik.. :D :D
There are days when you feel like You don't have a home. No family or anything to Lean on. Your best friend can't even Spot you.That is why the Gym is my true home. The bench is always there for me to lean on, and a complete starnger will always Spot me.

Van mreže kdurant35

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Proteini
« Odgovor #4 poslato: April 09, 2013, 11:03:26 posle podne »
Koliko bi trebao da unosim proteina dnevno ? I sta da jedem ?

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Proteini
« Odgovor #5 poslato: April 09, 2013, 11:26:31 posle podne »

Van mreže bodi biber

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 347
  • ne odustaj i vidjeces druge kako odustaju
Odg: Proteini
« Odgovor #6 poslato: April 10, 2013, 08:03:52 posle podne »
Koliko bi trebao da unosim proteina dnevno ? I sta da jedem ?
Preporucio bih ti da pocnes sa 2 g proteina po kg ,4 grama uh po kg i takodje morao bi unositi i malo zdravih masti.Ovo naravno varira ali prati svoje tijelo i unos pa povecavaj ....
otprilike nesto ovako:
obrok 1: 150 grama ovsenih i 5 bjelanaca
obrok 2: 200 grama pirinca i 100 grama belog mesa
trening
pwm:posto nemas whey i dekstrozu klasiku ,onda po meni dobra zamjena za to je 6 bjelanaca i 150 grama tunjevine i 100 grama pirinca
obrok 4: 200 grama belog mesa 4 belanca i 2 cela jaja
obrok 5 :150-200 grama ella sira posnog i 50 grama badema

eto tako nesto otprilike,izvini kemise ali mozda nece uspjeti da pronadje odgovarajuci plan pa evo jedan
ili si buldozer ili te djubrad pregaze

Van mreže rapidsoft

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 397
Odg: Proteini
« Odgovor #7 poslato: April 10, 2013, 08:50:54 posle podne »
Koliko bi trebao da unosim proteina dnevno ? I sta da jedem ?
Preporucio bih ti da pocnes sa 2 g proteina po kg ,4 grama uh po kg i takodje morao bi unositi i malo zdravih masti.Ovo naravno varira ali prati svoje tijelo i unos pa povecavaj ....
otprilike nesto ovako:
obrok 1: 150 grama ovsenih i 5 bjelanaca
obrok 2: 200 grama pirinca i 100 grama belog mesa
trening
pwm:posto nemas whey i dekstrozu klasiku ,onda po meni dobra zamjena za to je 6 bjelanaca i 150 grama tunjevine i 100 grama pirinca
obrok 4: 200 grama belog mesa 4 belanca i 2 cela jaja
obrok 5 :150-200 grama ella sira posnog i 50 grama badema

eto tako nesto otprilike,izvini kemise ali mozda nece uspjeti da pronadje odgovarajuci plan pa evo jedan



200gr pirinca na obrok ? Uf,uf .. nema sanse da bi pojeo .. Ali ako vec covek moze to da pojede bolje je da pre treninga 100gr a.posle 200gr .. A bolja opcija je 150 pre i 150 posle. :)
There are days when you feel like You don't have a home. No family or anything to Lean on. Your best friend can't even Spot you.That is why the Gym is my true home. The bench is always there for me to lean on, and a complete starnger will always Spot me.

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Proteini
« Odgovor #8 poslato: April 10, 2013, 08:52:43 posle podne »
Cini ti se, postane to malo vremenom, pojedes i 'nako si sit, osrednje...

Ja kada sam tek krenuo jesti nisam mogao pojesti 100 gr rize pa nakon 3 sata jos toliko...

Van mreže rapidsoft

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 397
Odg: Proteini
« Odgovor #9 poslato: April 10, 2013, 08:58:54 posle podne »
Cini ti se, postane to malo vremenom, pojedes i 'nako si sit, osrednje...

Ja kada sam tek krenuo jesti nisam mogao pojesti 100 gr rize pa nakon 3 sata jos toliko...
Meni se ne cini jer nisam mislio konkretno na svih nego direktno na ovog coveka sto je otvorio temu jer je verovatno pocetnik cim pita ovakve stvari pa iz tog razloga sam napisao da bi tesko bilo to pojesti.. I ja kad sam poceo da se zdravo hranim nisam mogao posle treninga tj sat vremena nakon pwma ni 100gr pirinca.. a sad je druga stvar.. vec mi trazi organizam ... :)
There are days when you feel like You don't have a home. No family or anything to Lean on. Your best friend can't even Spot you.That is why the Gym is my true home. The bench is always there for me to lean on, and a complete starnger will always Spot me.

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Proteini
« Odgovor #10 poslato: April 11, 2013, 12:09:26 pre podne »
ja pojedem 200 na silu to jest svaki obrok mi je na silu sem obroka posle treninga

Isto :D , posle treninga mogu odjednom da pojedem kao sve ostalo u toku dana sto sam pojeo :)
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !