Septembar 28, 2024, 09:19:59 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.306 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: moviesgrankengibia
X3MShop banner

Autor Tema: AXIO ili MAX PRO  (Pročitano 10733 puta)

Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: AXIO ili MAX PRO
« Odgovor #15 poslato: April 07, 2013, 11:24:02 posle podne »
sterox

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: AXIO ili MAX PRO
« Odgovor #16 poslato: April 07, 2013, 11:26:01 posle podne »
pa na cemu se spremaju ovi takmicari ako je sve fejk? na kre alkalin-u?
Pa koje su onda firme ok? Ovaj moj prodaje takmicarima a kaze da je genesis dobar.
Sterox , asia pharma , british dragon, x lab poljska firma ovo su dobre? Ili ?
Mozeli neko od moderatora, iskusan da mi pomogne u odabiru firme ?
Hvala unapred.
eto odgovorio ti je qwerty,dakle sterox... 

Van mreže the_glue2811

  • Član
  • *
  • Poruke: 42
Odg: AXIO ili MAX PRO
« Odgovor #17 poslato: April 07, 2013, 11:27:03 posle podne »
sterox
Dobro. Njega svi hvale, samo ovaj moj diler kenja nesto kao da je fejk, da se kao puni u bosni.

Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: AXIO ili MAX PRO
« Odgovor #18 poslato: April 07, 2013, 11:28:42 posle podne »
znas kako svi hvale svoje,ja ti kazem probaj sterox pa probaj nesto drugo i ti vidi sta je bolje i sta tebi odgovara...

Van mreže the_glue2811

  • Član
  • *
  • Poruke: 42
Odg: AXIO ili MAX PRO
« Odgovor #19 poslato: April 07, 2013, 11:30:17 posle podne »
Dobro. Hvala vam na vremenu i odgovorima, sterox definitivno uzimam.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: AXIO ili MAX PRO
« Odgovor #20 poslato: April 08, 2013, 09:39:13 pre podne »
kako onda neko moze da izgleda bas dobro na 100mg trena eod ako je pod doziran ?

A ti znas na cemu se spremaju? I zasto bi nasi takmicari bili neko po kome bi se odmeravalo sta je dobro a sta ne?

Van mreže High Intensity2

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 94
Odg: AXIO ili MAX PRO
« Odgovor #21 poslato: April 08, 2013, 01:18:55 posle podne »
Moje licno iskustvo sa stereoxom je katastrofalno.Uzimao sam tren E i bold 400/600 nedeljno i nista nista nista od rezultata nije bilo.Po mom misljenju u tim bocicacama je bilo svega samo ne aktivnih supstanici.Zivela galenika

Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: AXIO ili MAX PRO
« Odgovor #22 poslato: April 08, 2013, 02:58:10 posle podne »
kako onda neko moze da izgleda bas dobro na 100mg trena eod ako je pod doziran ?

A ti znas na cemu se spremaju? I zasto bi nasi takmicari bili neko po kome bi se odmeravalo sta je dobro a sta ne?

sta lupetaras ti drugar mi se takmicio i tacno znam sta je koristio.

I zasto bi nasi takmicari bili neko po kome bi se odmeravalo sta je dobro a sta ne?pa zato sto je lik rekao da je sve fejk kod nas pa kazem na cemu se nasi takmicari spremaju onda na suplementima?a to sto je katastrofalno vidi da ne gresis oko hrane i treninga a ne oko hemije,a galenika je original samo ko voli da izgleda kao vodeni balon onda je ona pravi izbor.

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: AXIO ili MAX PRO
« Odgovor #23 poslato: April 08, 2013, 03:01:38 posle podne »
Pa da, galenika navlaci vodu, hou jes nou...

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: AXIO ili MAX PRO
« Odgovor #24 poslato: April 08, 2013, 03:29:09 posle podne »
kako onda neko moze da izgleda bas dobro na 100mg trena eod ako je pod doziran ?

A ti znas na cemu se spremaju? I zasto bi nasi takmicari bili neko po kome bi se odmeravalo sta je dobro a sta ne?

sta lupetaras ti drugar mi se takmicio i tacno znam sta je koristio.

I zasto bi nasi takmicari bili neko po kome bi se odmeravalo sta je dobro a sta ne?pa zato sto je lik rekao da je sve fejk kod nas pa kazem na cemu se nasi takmicari spremaju onda na suplementima?a to sto je katastrofalno vidi da ne gresis oko hrane i treninga a ne oko hemije,a galenika je original samo ko voli da izgleda kao vodeni balon onda je ona pravi izbor.

Lepo sam te pitao, ne razumem cemu napad?  Zato sto ti se drugar takmicio odredjena firma valja? Fejk u smislu da u nekim bocicam nema ono sto pise- ili je podozirano ili umesto odredjene supstance je druga supstanca ili dve druge supstance itd itd.

Od galenike si vodeni balon...kako da ne.
« Poslednja izmena: April 08, 2013, 03:43:47 posle podne BUKAS »

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: AXIO ili MAX PRO
« Odgovor #25 poslato: April 08, 2013, 04:59:11 posle podne »
kako onda neko moze da izgleda bas dobro na 100mg trena eod ako je pod doziran ?

A ti znas na cemu se spremaju? I zasto bi nasi takmicari bili neko po kome bi se odmeravalo sta je dobro a sta ne?


 pa zato sto je lik rekao da je sve fejk kod nas pa kazem na cemu se nasi takmicari spremaju onda na suplementima?

pa nisam uopste za sve labove odradio kratak review jer nisam sve probao , ali od ovih sto sam probao sa sigurnoscu mogu da ti tvrdim da je sve sto sam napisao na mestu i tu nema greske, ne moze niko da me ubedi u suprotno, ako si zadovoljan sa steroxom onda odlicno ga ne menjaj, evo javlja se jos ljudi koji kazu da nisu bas zadovoljni
« Poslednja izmena: April 08, 2013, 05:01:01 posle podne roki123 »

Van mreže Gosa

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 92
  • Kill 'Em All
Odg: AXIO ili MAX PRO
« Odgovor #26 poslato: April 08, 2013, 05:01:40 posle podne »
Kako ce osoba koja je na galenici izgledati ako jede hleba,pljeskavice,burek?problem je sto vecina nikada u zivotu nije cula za sredjenu ishranu...pa kada sa junkom krene u kuru kako moze da izgleda?ali to krivica korisnika a ne neke firme..
« Poslednja izmena: April 08, 2013, 05:03:41 posle podne Gosa »
od hemije samo uzimam whey

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: AXIO ili MAX PRO
« Odgovor #27 poslato: April 08, 2013, 06:50:00 posle podne »
Moje licno iskustvo sa stereoxom je katastrofalno.Uzimao sam tren E i bold 400/600 nedeljno i nista nista nista od rezultata nije bilo.Po mom misljenju u tim bocicacama je bilo svega samo ne aktivnih supstanici.Zivela galenika
Burazeru tvoji receptori su zapecacenji ili ko zna sta si zaboo. Evo gledam momka na 200mg tren e i dve galenike puca! 101 kg vene po grudima i ramenima

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: AXIO ili MAX PRO
« Odgovor #28 poslato: April 08, 2013, 07:12:13 posle podne »
Sve takmičare koje poznajem su na STEROXu a ne poznajem ih mali broj, da on radi, jeste da se nisam zavlačio u bočicu pa da proveravam šta je unutra ali pozitivan fedback od korisnika mi uliva poverenje.

Axio nekadašnji znam da je bilo par apcesa od njega od meni bliskih ljudi, od njih 5oro svi su se pokajali koji su ga uzimali.
Max pro...neznam kakav je i šta je.

Depo navlači vodu ako kao ja jedeš go.na i ne poslužiš se nekim stvarčicama da to sprečiš ;)
Depo je ocrnjen jer na njemu dileri nemaju zaradu vrlo jednostavno i jer neko očekuje da jede pljeskavice i pite i da za navučenu vodu krivi depo, ja nisam krivio depo za to već moju slabost koju imam prema navedenoj hrani.

Nekoliko fantastičnih takmičara "vozi" depo do kraja, pred binu :)
Sad ja sam sebi skačem u usta što neke stvari pišem ali jbg činjenica je da je to tako i ne mogu da lažem nekog da to nije tako.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 863
Odg: AXIO ili MAX PRO
« Odgovor #29 poslato: April 08, 2013, 09:14:29 posle podne »
VeljaP je dao kratak pregled steroksovih proizvoda i njihovih analiza u jednoj temi na ovom forumu pa potrazite malo.