Septembar 28, 2024, 11:20:51 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: AXIO ili MAX PRO  (Pročitano 10741 puta)

Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: AXIO ili MAX PRO
« Odgovor #30 poslato: April 08, 2013, 09:15:23 posle podne »
kako onda neko moze da izgleda bas dobro na 100mg trena eod ako je pod doziran ?

A ti znas na cemu se spremaju? I zasto bi nasi takmicari bili neko po kome bi se odmeravalo sta je dobro a sta ne?

sta lupetaras ti drugar mi se takmicio i tacno znam sta je koristio.

I zasto bi nasi takmicari bili neko po kome bi se odmeravalo sta je dobro a sta ne?pa zato sto je lik rekao da je sve fejk kod nas pa kazem na cemu se nasi takmicari spremaju onda na suplementima?a to sto je katastrofalno vidi da ne gresis oko hrane i treninga a ne oko hemije,a galenika je original samo ko voli da izgleda kao vodeni balon onda je ona pravi izbor.

Lepo sam te pitao, ne razumem cemu napad?  Zato sto ti se drugar takmicio odredjena firma valja? Fejk u smislu da u nekim bocicam nema ono sto pise- ili je podozirano ili umesto odredjene supstance je druga supstanca ili dve druge supstance itd itd.

Od galenike si vodeni balon...kako da ne.

ne nego zato sto dobro izgleda i previse dobro za 100mg eod sve skupa je bilo 1ganabolica sve sterox tako da je sve poddozirano nikako ne bi moglo tako da se izgleda,a slobodno mozes da postavis sliku ako provereno znas da je neko na 1-2-3-4+ ampula depoa nedeljno,da vidim ja taj cist misic.

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: AXIO ili MAX PRO
« Odgovor #31 poslato: April 08, 2013, 09:31:33 posle podne »
kako onda neko moze da izgleda bas dobro na 100mg trena eod ako je pod doziran ?

A ti znas na cemu se spremaju? I zasto bi nasi takmicari bili neko po kome bi se odmeravalo sta je dobro a sta ne?

sta lupetaras ti drugar mi se takmicio i tacno znam sta je koristio.

I zasto bi nasi takmicari bili neko po kome bi se odmeravalo sta je dobro a sta ne?pa zato sto je lik rekao da je sve fejk kod nas pa kazem na cemu se nasi takmicari spremaju onda na suplementima?a to sto je katastrofalno vidi da ne gresis oko hrane i treninga a ne oko hemije,a galenika je original samo ko voli da izgleda kao vodeni balon onda je ona pravi izbor.

Lepo sam te pitao, ne razumem cemu napad?  Zato sto ti se drugar takmicio odredjena firma valja? Fejk u smislu da u nekim bocicam nema ono sto pise- ili je podozirano ili umesto odredjene supstance je druga supstanca ili dve druge supstance itd itd.

Od galenike si vodeni balon...kako da ne.

ne nego zato sto dobro izgleda i previse dobro za 100mg eod sve skupa je bilo 1ganabolica sve sterox tako da je sve poddozirano nikako ne bi moglo tako da se izgleda,a slobodno mozes da postavis sliku ako provereno znas da je neko na 1-2-3-4+ ampula depoa nedeljno,da vidim ja taj cist misic.

pogledaj PM
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: AXIO ili MAX PRO
« Odgovor #32 poslato: April 08, 2013, 09:40:56 posle podne »
VeljaP je dao kratak pregled steroksovih proizvoda i njihovih analiza u jednoj temi na ovom forumu pa potrazite malo.
Sterox
deka - 0 bodova, nema supstance u njemu
bold - 0  bodova, nema supstance u njemu, mozda nekog testa ima, ali irelevantno
prop - radi dobro, ali nije svaka bocica ispravna
tren ac - podoziran
tren en - podoziran
masteron - nemogu nista da kazem, imao sam bf jedno 15% kad sam ga ubo, a ubo am ga sto sam ga dobio, pa kao hajde :D
sust - ok, dobar, preporuka
dbol - dobar
drol - nije los, ali nije ni kako bi trebalo
winns - bio je ok ovaj koji je bio kod mene

Bespredmetno je uporedjivati sa Oxidom.
Sto se tice deke, lako se ustanovi kakva je situacija. Ubodes pola grama-gram deke svake nedelje i onda poslije par nedelja odes u apoteku i uzmes 2 farmaceutske deke, ubodes i poslije 2 dana vidis o cemu se zapravo radi.

Meni je zao sto nekima ovo kvari posao, ali jbg, treba da se zna kako stvari stoje. Onda se smijemo ljudima, kaze, jbt znas na koliko je n hemije a vidi ga na sta lici.
Pa na koliko je zapravo?

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: AXIO ili MAX PRO
« Odgovor #33 poslato: April 08, 2013, 09:46:04 posle podne »
Glupo je da na jednom primeru se ocenjuju proizvodi. Nemam nista protiv da svako daje svoje misljenje o necemu, ali da se na osnovu jednog misljenja donose zakljucci je vise nego glupavo. Ne mislim na gore navedeno, nego uopste, i za qwertym-a i za sve ostale.
« Poslednja izmena: April 08, 2013, 09:51:13 posle podne BUKAS »

Van mreže 1234509876

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 259
Odg: AXIO ili MAX PRO
« Odgovor #34 poslato: April 08, 2013, 11:30:35 posle podne »
Po vama od ove dve koja je original? Uzeo sam genesis ali on je  najverovatnije fejk a diler ima ove dve.
Stvarno bih vas zamolio da mi odgovorite jer je stvarno bitno, ipak cu da sranja da guram u sebe.
Uskusniji korisnice pomozi te mi.
Inace u pitanju je boldenon.

cetka za vnugo bolje radi

Van mreže the_glue2811

  • Član
  • *
  • Poruke: 42
Odg: AXIO ili MAX PRO
« Odgovor #35 poslato: April 08, 2013, 11:47:44 posle podne »
Po vama od ove dve koja je original? Uzeo sam genesis ali on je  najverovatnije fejk a diler ima ove dve.
Stvarno bih vas zamolio da mi odgovorite jer je stvarno bitno, ipak cu da sranja da guram u sebe.
Uskusniji korisnice pomozi te mi.
Inace u pitanju je boldenon.

cetka za vnugo bolje radi
Sad mi je jasno.
Bolje ikad nego nikad.

Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: AXIO ili MAX PRO
« Odgovor #36 poslato: April 09, 2013, 12:00:43 pre podne »
Svi takmicaru u stvari nisu na hemiji placebo ih radi,hvala vam ljudi sto ste mi otvorili oci.