Jul 04, 2024, 03:13:41 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Stagnacija i umor zbog slabe ishrane, koje promene u treningu uvesti?  (Pročitano 9886 puta)

Van mreže Tetreb

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: Stagnacija i umor zbog slabe ishrane, koje promene u treningu uvesti?
« Odgovor #15 poslato: April 09, 2013, 06:44:49 pre podne »
Hvala na odgovorima, evo samo jos jedan savet ako moze ... koji kreatin preporucujete, da radi, a da nije previse skup?
I dal raditi onu fazu punjenja ili ne?
Citam malo sad na temi o tome.. al ajd reko ovde da pitam kad sam vec poceo..

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Stagnacija i umor zbog slabe ishrane, koje promene u treningu uvesti?
« Odgovor #16 poslato: April 09, 2013, 09:23:13 pre podne »
Hvala na odgovorima, evo samo jos jedan savet ako moze ... koji kreatin preporucujete, da radi, a da nije previse skup?
I dal raditi onu fazu punjenja ili ne?
Citam malo sad na temi o tome.. al ajd reko ovde da pitam kad sam vec poceo..

Što se monohidrata tiče, imaš veli izbor i manje više svi su oni isti. Cijena varira od firme do firme http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=categories.view&category_id=114

..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže Tetreb

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: Stagnacija i umor zbog slabe ishrane, koje promene u treningu uvesti?
« Odgovor #17 poslato: April 09, 2013, 01:09:25 posle podne »
ma znam da ih ima koliko hoces.. nego ako neko ima neko pozitivno iskustvo ili preporuku.. da se ne zajebem?
Ako je zabranjeno reklamiranje ovde na forumu saljite mi pp
aj pa uzdravlje

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Stagnacija i umor zbog slabe ishrane, koje promene u treningu uvesti?
« Odgovor #18 poslato: April 09, 2013, 02:36:35 posle podne »
ma znam da ih ima koliko hoces.. nego ako neko ima neko pozitivno iskustvo ili preporuku.. da se ne zajebem?
Ako je zabranjeno reklamiranje ovde na forumu saljite mi pp
aj pa uzdravlje

Evo ovaj http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30033
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Stagnacija i umor zbog slabe ishrane, koje promene u treningu uvesti?
« Odgovor #19 poslato: April 09, 2013, 03:12:48 posle podne »
ma znam da ih ima koliko hoces.. nego ako neko ima neko pozitivno iskustvo ili preporuku.. da se ne zajebem?
Ako je zabranjeno reklamiranje ovde na forumu saljite mi pp
aj pa uzdravlje

Neces se zeznuti ni sa jednim. Ja sam probao 4, 5 firmi otprilike, sve je manje vise isto, ali mi je ultimate najvise "odgovarao", verovatno ima najcistiji prah. Meni su se javljale neke cudne nuspojave od monohidrata pa sam i prestao da ga uzimam, presao sam na kre-alkalyn, ali sto se monohidrata tice, topla preporuka za ovaj proizvod:

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=29955

Van mreže Tetreb

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: Stagnacija i umor zbog slabe ishrane, koje promene u treningu uvesti?
« Odgovor #20 poslato: April 09, 2013, 03:47:28 posle podne »
Koliko vidim 60 dinara razlika u ceni od linka koji je Boban postavio, samo sto je ovo gore pakovanje od 500gr. kakva je ta firma the nutrition?
Vidim na tom sajtu ima samo da se naruci, a mene mrzi da cekam da mi stigne, jel postoji mogucnost da odem i licno to preuzmem?

edit: sad tek vidim da je to radi Pedja Petrovic, onda je to pitanje za njega, dakle, jel moze licno preuzimanje?
« Poslednja izmena: April 09, 2013, 03:50:20 posle podne Tetreb »

Van mreže headingmachine

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 135
Odg: Stagnacija i umor zbog slabe ishrane, koje promene u treningu uvesti?
« Odgovor #21 poslato: April 09, 2013, 03:54:24 posle podne »
Pa to je prodavnica kao i svaka druga. Jedna opcija je da odes u Backu Palanku i da kupis, ili da danas porucis i sutra-prekosutra ti stigne. Nisi valjda toliko nestrpljiv?

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Stagnacija i umor zbog slabe ishrane, koje promene u treningu uvesti?
« Odgovor #22 poslato: April 09, 2013, 03:57:09 posle podne »
Kao što ti je napisano. Imaš tačnu adresu na sajtu. Dan - dva neće ništa bitno da poremeti. Plus ne mlatiš automobilom ili čime već, nego sve dođe na kućnu adresu. Što se firme The Nutrion tiče, sve preporuke i za kvalitet a i za cijenu u odnosu na ostale u ovom našem dijelu svijeta.
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže Tetreb

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: Stagnacija i umor zbog slabe ishrane, koje promene u treningu uvesti?
« Odgovor #23 poslato: April 09, 2013, 04:04:53 posle podne »
A nisam znao da je u Backoj Palanci, naravno da nisam lud sa idem tamo.. ma kod mene nikad nikog nema kuci, pa kad god nesto narucim ostane u posti pa se sa njima preganjam, nikad ne stigne za 2-3 dana nego se oduzi na nedelju dana.A posto se vozim na plin, to mi dodje trosak ko postarina (barem ono sto je po bg-u):)
A nista.. procesljacu malo da vidim dal ima nesto tu po kraju, ako ne smislim do veceras onda cu da narucim. Hvala ljudi na strpljenju i preporukama.

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Stagnacija i umor zbog slabe ishrane, koje promene u treningu uvesti?
« Odgovor #24 poslato: April 09, 2013, 04:10:06 posle podne »
Stize direktno na kucnu adresu, ne vraca se u postu jer ne ide preko poste vec preko AKSa. Zovu te 15 min pre nego sto dodju kod tebe, a ako nisi kuci, dostava je ponovo sutra.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Stagnacija i umor zbog slabe ishrane, koje promene u treningu uvesti?
« Odgovor #25 poslato: April 09, 2013, 04:19:46 posle podne »
Koliko vidim 60 dinara razlika u ceni od linka koji je Boban postavio, samo sto je ovo gore pakovanje od 500gr. kakva je ta firma the nutrition?
Vidim na tom sajtu ima samo da se naruci, a mene mrzi da cekam da mi stigne, jel postoji mogucnost da odem i licno to preuzmem?

edit: sad tek vidim da je to radi Pedja Petrovic, onda je to pitanje za njega, dakle, jel moze licno preuzimanje?


momci su ti sve odgovrili kao i da sam ja pisao
nemam sta da dodam
osim da iza THE i kvaliteta stojim imenom i prezimenom i garantujem za to,a sto moze i xxx (da sada ne pisem broj) kupaca i musterija koji svakodnevno kupuju THE itd itd itd

Van mreže Tetreb

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: Stagnacija i umor zbog slabe ishrane, koje promene u treningu uvesti?
« Odgovor #26 poslato: April 09, 2013, 05:04:30 posle podne »
Narucio sam :)
Zanima me jos ovo http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30208
vidim da pise da nema na lageru? Hoce li biti uskoro i hoce li biti ista cena? Ako je u planu u neko skorije vreme racunaj jednu za mene.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Stagnacija i umor zbog slabe ishrane, koje promene u treningu uvesti?
« Odgovor #27 poslato: April 09, 2013, 05:14:23 posle podne »
Narucio sam :)
Zanima me jos ovo http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30208
vidim da pise da nema na lageru? Hoce li biti uskoro i hoce li biti ista cena? Ako je u planu u neko skorije vreme racunaj jednu za mene.

druze
ovoga nema vec vise od 2 godine,a ova cena sigurno ne bi bila da ga i ima jer kazem,ovo je cena od pre dve god min..

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557

Van mreže Tetreb

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: Stagnacija i umor zbog slabe ishrane, koje promene u treningu uvesti?
« Odgovor #29 poslato: April 09, 2013, 05:25:26 posle podne »
@Pedja
dobro, ne zameri, nisam upucen u cene, vidim ja da je to duplo jeftinije od svega ostalog, pa odkud znam.. bolje da pitam.

@Kemis
ma preveliki mi je to izdatak trenutno.. cepacu malo ovaj kreatin kad mi stigne pa cu da razmislim.. dok mi bude jos trajao mozda za 20ak dana grunem jos nesto..