Septembar 28, 2024, 07:18:46 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.306 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: moviesgrankengibia
X3MShop banner

Autor Tema: kura  (Pročitano 15383 puta)

Van mreže etaoin

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 116
Odg: kura
« Odgovor #45 poslato: April 02, 2013, 11:14:09 posle podne »
Нисам написао да неко ко није такмичар не треба да узима стероиде, већ не оволике дозе. Немам ништа против хемије, напротив. А ја сам могао да послушам друге и да избегнем грешке које сам правио, међутим, био сам превише тврдоглав и направио себи медвеђу услугу.

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: kura
« Odgovor #46 poslato: April 03, 2013, 06:53:00 pre podne »
Svako se takmiči sam sa sobom, prema tome :)
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: kura
« Odgovor #47 poslato: April 03, 2013, 09:20:27 pre podne »
Svako se takmiči sam sa sobom, prema tome :)

Treba da budes u prilici da se takmicis sa sobom i za 2,3 5 ili vise godina ;)
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 863
Odg: kura
« Odgovor #48 poslato: April 03, 2013, 09:26:22 pre podne »
Sustina price da je uzimanje dopinga u rekretivnom sportu poprimilo razmere hedonizma, ljudi koji se bave raznim sportovima jednostavno zele da probaju sve svasta rukovodeci se time da kad postoje ljubitelji vina, hrane, marihuane itd., sto ja ne bih  bio ljubitelj steroida. A sa druge strane jedno samoljublje i narcisoidnost a moze se reci i iskompleksiranost su cesto je druga strana te price. A ima tu dosta i neinformisanosti narocito kod mladih ljudi citaj pocetnika, i naravno ljudi koji uvek to pokusavaju da iskoriste za svoju materijalnu dobit.
« Poslednja izmena: April 03, 2013, 09:31:47 pre podne icko »

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: kura
« Odgovor #49 poslato: April 03, 2013, 09:35:15 pre podne »
Bravo Icko, skoro cela sustina. Plus hocu sve i hocu to odmah.
Men sana in corpore sano !

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: kura
« Odgovor #50 poslato: April 03, 2013, 09:39:17 pre podne »
Svako se takmiči sam sa sobom, prema tome :)

Treba da budes u prilici da se takmicis sa sobom i za 2,3 5 ili vise godina ;)

I sa upotrebom aas ces biti u prilici da se takmicis sa sobom mnogo duze, nego bez upotrebe istog. Samo je fora kako upotrebljavas.

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: kura
« Odgovor #51 poslato: April 03, 2013, 09:44:24 pre podne »
Svako se takmiči sam sa sobom, prema tome :)

Treba da budes u prilici da se takmicis sa sobom i za 2,3 5 ili vise godina ;)

I sa upotrebom aas ces biti u prilici da se takmicis sa sobom mnogo duze, nego bez upotrebe istog. Samo je fora kako upotrebljavas.

ah pa nemoj me izvlaciti iz konteksta..ovo je replay Velji, koji je replay etaoin :)
Cak, ja sam veliki pristalica HRT(ukljucujucu TRT i sve ostale hormone)..keep it smart, nista vise ;)
Al da budem i precizan..onako kako je etaoin izlozio i mega doziranju, nema tu takmicenja sa sobom, samo sa zdravljem
« Poslednja izmena: April 03, 2013, 09:47:28 pre podne bojan lepojevic »
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: kura
« Odgovor #52 poslato: April 03, 2013, 09:48:01 pre podne »
Stvarno je u poslednjih 2-3 godine upotreba AAS od strane klinaca koji imaju staz u teretani ne veci od godinu dana, poprimila oblike epidemije...Vise ne znaju kuda udaraju...Tu su poceli grami da se koriste u drugoj-trecoj kuri,nema off perioda,krece se sa T3 vrlo brzo (ovo je jednom decku iz moje teretane predlozio neko sa foruma,ali necu da pominjem imena),roka se insulin...ne znaju vise sta ce sa sobom. a uz to skoro da nemaju pojma o ishrani,o rotacijama ili keto dijeti...

Ali bukvalno 60-70% teretane je na hemiji...Osecam se kao naturalac pored njih jbt ;D ;D ;D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: kura
« Odgovor #53 poslato: April 03, 2013, 10:02:11 pre podne »
Stvarno je u poslednjih 2-3 godine upotreba AAS od strane klinaca koji imaju staz u teretani ne veci od godinu dana, poprimila oblike epidemije...Vise ne znaju kuda udaraju...Tu su poceli grami da se koriste u drugoj-trecoj kuri,nema off perioda,krece se sa T3 vrlo brzo (ovo je jednom decku iz moje teretane predlozio neko sa foruma,ali necu da pominjem imena),roka se insulin...ne znaju vise sta ce sa sobom. a uz to skoro da nemaju pojma o ishrani,o rotacijama ili keto dijeti...

Ali bukvalno 60-70% teretane je na hemiji...Osecam se kao naturalac pored njih jbt ;D ;D ;D

bitno je biti najveci baja, pa koliko god da traje..npr taj ins nikada nikome nisam preporucio, a savete sam dao mozda dvojici koji su znali sta da pitaju.
Na pitanja 'sta da uzmem' sam prestao da dajem odgovore, vec ih ubijem u pojam sta prvo treba da znaju, ali i sta da ocekuju, pa vecina nastavi sa ishranom i suplementacijom  bar jos neko vreme(od toga vecina prestane i da vezba za koji mesec, razume se)
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: kura
« Odgovor #54 poslato: April 03, 2013, 10:27:07 pre podne »
Problem je sto klinci zele sve preko noci...Da im je da postanu baje za 2-3 mjeseca..u isto vrijeme da izlaze navece rokaju pive,votku itd...Nece niko da se znoji vise godinama...nece da zive sa tim stilom da im BB postane stil zivota..Onda su problem i dileri..to su uglavnom ljudi koji gledaju finansijsku dobit(sto je i razumljivo) i onda uvaljuju na ljepu pricu grame i grame...I onda se djeca rokaju i za par godina dolaze problemi tipa vise me ovo ne radi,postao sam imun na to i to itd...i onda se tako povecavaju doze u nedogled i to vodi sam sjebavanju zdravlja....a onda ima jos nesto..ovo je vrlo skup sport koji zahtjeva dosta novca i ulaganja u hranu..Mnogi nemaju ni za whey..pa im prodaju pricu kako je depo bolja solucija i to onda nevodi nicemu..rokaju se ..jedu nekvalitetno ....itd itd...Svakodnevno vidjam takve likove u teretanama..imam i sam jednog "jarana" takvog...Nemozes mu objasniti nema sanse neke stvari....Jednostavno covjek nemoze i nezna da trenira bez hemije i to bez arsenala..a nelici bukvalno ni na sta...Jbg...

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: kura
« Odgovor #55 poslato: April 03, 2013, 10:41:20 pre podne »
bitno je biti najveci baja, pa koliko god da traje..npr taj ins nikada nikome nisam preporucio, a savete sam dao mozda dvojici koji su znali sta da pitaju.

Kao ono "mnogo mi je lose od slina necu vise da koristim"
"ok s cim ga pokrivas?" "kako mislis s cim brate"
:)
ajd sve i svasta bi probao ali taj jebeni t3 mozda za neku evropsku medalju.