Septembar 19, 2024, 10:03:35 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Problem,pomoc  (Pročitano 6652 puta)

Van mreže apipro

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Problem,pomoc
« Odgovor #15 poslato: Mart 16, 2013, 04:38:08 posle podne »
Pa naravno da ne mislim da ne trebas nista jesti ali ako vec ne mozes hranu protein je ok , ja imam isti problem posle treninga nemasanse da ista mogu bez u tecnom stanju :) ,popi jedno pivo :P  salim se , na kraj krajeva mislim da je protein ok  sem ako ne mislis profi bavljenje b.b

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Problem,pomoc
« Odgovor #16 poslato: Mart 16, 2013, 04:41:47 posle podne »
Pa naravno da ne mislim da ne trebas nista jesti ali ako vec ne mozes hranu protein je ok , ja imam isti problem posle treninga nemasanse da ista mogu bez u tecnom stanju :) ,popi jedno pivo :P  salim se , na kraj krajeva mislim da je protein ok  sem ako ne mislis profi bavljenje b.b

Whey je DODATAK hrani , a ne hrana koja ide pod OBAVEZNO do sat vremena posle treninga .

Potrudi se da jedes nesto (normalno naravno) , samo taj protein je bzvz .
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže apipro

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Problem,pomoc
« Odgovor #17 poslato: Mart 16, 2013, 04:48:04 posle podne »
Pa da prvenstveno se misli dodatak ishrani da se covjek ne hrani samo proteinima ako on u toku dana ima normalnu ishranu ,mislim da uvece nije problem samo protein , jer protein nema razna pozitivna svojstva ostale hrane ,pa time stite sebe da je dodatak ishrani .

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: Problem,pomoc
« Odgovor #18 poslato: Mart 16, 2013, 09:57:04 posle podne »
Nije whey ok za takve situacije.
On ne moze da ti sluzi kao zamena za obrok.Za to imas blendove.
Eventualno mesanje whey-a i caseina-a,bi moglo da sluzi kao mrp,ali to je vec druga stvar.
Whey,sam po sebi je suvise brz da bi samostalno mogao da se koristi kao zamena za obrok.
Po meni,on ima svrhe ujutru i posle treninga.U ostalim slucajevima...ne.
Blend kao mrp,casein za pred spavanje...

Van mreže needforspeed

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Problem,pomoc
« Odgovor #19 poslato: Mart 30, 2013, 04:35:38 posle podne »
Momci hvala za pomoc i podrsku,sada je sve na normali.. Gojim se polako,rastem i zadovoljan sam  8) Imam pitanje oko suplemenata,pa da ne otvaram novu temu,evo mogu i na ovoj. Narucio bih 100%whey optimum,My fusion probiotic series,DY micronized monoh. i Animal 1900 amino.. Da li je izbor ok ? i ako moze pomoc oko kombinovanja sup. I jos da napomenem da mi je ostalo jos 100% whey SC nut. proffesional. pa me zanima jel bi bilo ok da kombinujem PMW sa ova dva whey-a. (jedan dan za pmw da pijem gold standard,a sutradan posle treninga 100whey profesional. monohidrat znam kako doziram,blend takodje (ujutru uz ovsene ),zanima me kako amino da iskombinujem uz ovo. I ako neko ima bolji predlog za sup.neka kaze,kao i uvek,svaki savet je dobrosao :) puno pozdrava za sve !

Van mreže newbody

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 861
Odg: Problem,pomoc
« Odgovor #20 poslato: Mart 30, 2013, 07:24:01 posle podne »
Nema potreb da jedan dan uzimas jedan whey, a sljedeci dan neki drugi whey. Uzimas jedan whey i kad ga potrosis uzmes sljedeci.

Da sam na tvom mjestu ne bi uzimao blend i amino 1900. Za te bi pare uzeo Bcaa ili Glut i neke carbse za PWM.
Ako ti je jedini razlog kupovine blenda, prvi obrok sa ovsenim tu ti moze jednostavno i whey.

I jos nesto nije PMW nego PWM ;)
Personalni/Licni trener Vernes.
Online konsultacije i savjetovanje:

https://www.facebook.com/vernes.karagic

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Problem,pomoc
« Odgovor #21 poslato: Mart 31, 2013, 09:51:47 pre podne »
Citat
Da sam na tvom mjestu ne bi uzimao blend i amino 1900. Za te bi pare uzeo Bcaa ili Glut i neke carbse za PWM.
Ako ti je jedini razlog kupovine blenda, prvi obrok sa ovsenim tu ti moze jednostavno i whey.

bravo
osnova suplemenetcije
WHEY
CRM
BCAA
GLM

ako je u pitanju zamena za obrok ili potreba za U TOKU DANA
onda je bolje uzeti miclear cassein i pomeas mericu whey + merica casseina i BLEND koji je vise nego idelan kao MRP uz ddaktak 2 caps oemga 3 i ciaaa

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30028

Van mreže needforspeed

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Problem,pomoc
« Odgovor #22 poslato: Mart 31, 2013, 02:38:27 posle podne »
Za te bi pare uzeo Bcaa ili Glut i neke carbse za PWM.


 Ako mozes napisi mi prelog koje carbse da uzmem? i jel bcaa u prahu ili tabletama?

Van mreže newbody

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 861
Odg: Problem,pomoc
« Odgovor #23 poslato: Mart 31, 2013, 04:29:05 posle podne »
Personalni/Licni trener Vernes.
Online konsultacije i savjetovanje:

https://www.facebook.com/vernes.karagic