Septembar 17, 2024, 04:34:47 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc za gym  (Pročitano 2016 puta)

Van mreže vidandr

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Pomoc za gym
« poslato: Oktobar 06, 2014, 11:02:35 posle podne »
Pozdrav,
Treniram sa tegovima oko godinu dana, sada sam dosao u Beograd da studiram, pa bih zeleo da nastavim trenirati. Ako bi mi mogli predloziti neke teretane do 1500 dinara, tesko da bih mogao priustiti nesto skuplje.

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: Pomoc za gym
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 07, 2014, 07:44:32 pre podne »
Kod mene u Nišu su gym sve preko 1300din, retko koja ima za ispod, teško da u BG ima ispod 1500din

Van mreže Millan B

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 351
  • OLD SCHOOL BB
Odg: Pomoc za gym
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 07, 2014, 07:45:03 pre podne »
Pozdrav,
Treniram sa tegovima oko godinu dana, sada sam dosao u Beograd da studiram, pa bih zeleo da nastavim trenirati. Ako bi mi mogli predloziti neke teretane do 1500 dinara, tesko da bih mogao priustiti nesto skuplje.
   
            Ako budes na Novom Bgd-u imas teretanu preko puta St grada...
Postoji mogucnost kupovine terminskih kartica ( 8,12,16...) njihova cena je msm do te navedene cifre
i mozes da ih iskoristis u periodu od dva meseca. Teretana solidna, obicni tegovi, bez fensi sprava, ekipa sarenolika kao
u svakoj teretani....
LARGER THAN LIFE, STRONGER THAN EVER ! 

AKO UM HOCE, TELO MOZE !

Van mreže Dzon90

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 92
Odg: Pomoc za gym
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 07, 2014, 08:25:04 pre podne »
Pozdrav,
Treniram sa tegovima oko godinu dana, sada sam dosao u Beograd da studiram, pa bih zeleo da nastavim trenirati. Ako bi mi mogli predloziti neke teretane do 1500 dinara, tesko da bih mogao priustiti nesto skuplje.

Veliki je bg...

Van mreže Sljivko

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 294
Odg: Pomoc za gym
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 07, 2014, 10:10:11 posle podne »
Najbolje da kazes u kom delu grada stanujes ili gde ces provoditi najvise vremena ako su predavanja veci deo dana , pa nemas vremena da se vracas kuci.
Bitno je da ti bude blizu posto ce sve manje vremena biti na raspolaganju kako pocnu odmicati studije.

Van mreže vidandr

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Pomoc za gym
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 10, 2014, 01:35:54 posle podne »
Stan mi je na Mirijevu. Znaci da bi najbolje bilo da je teretana u krugu Karaburme. Jel ima neka?