Jul 02, 2024, 05:43:22 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: BodogFight: Emelianenko vs. Lindland - Clash of the Nations  (Pročitano 2538 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
BodogFight: Emelianenko vs. Lindland - Clash of the Nations
« poslato: Februar 14, 2007, 04:05:37 posle podne »
BodogFight je danas objavio datum odrzavanja meca izmedju Fedora Emelianenka i br 1 rangiranog middleweight borca, Matt Lindlanda, i to 14. aprila u St. Petersburgu, Rusija. Iako je ovaj mec i ranije pominjan, tacan datum je tek danas definisan.

Lindland je prije mjesec dana za MMAWeekly izjavio: "Da, ja jesam lud. Zato se i bavim ovim sportom, ali isto tako nemam obicaj da prihvatam meceve u kojima ne mislim da mogu pobjediti". Kada su ga upitali zasto je presao u teskase da bi izazvao Fedora, on je odgovorio: "Zelim da se borim sa najboljima, oduvijek je bilo tako!" te je nastavio: "Zahvalan sam Bodogu sto mi je pruzio mogucnost da se borim sa trenutno najboljim borcem. Neki promoteri samo zele da svoje borce vide kao pobjednike i onda im neorganizuju jake meceve... sada sam nasao promotera koji vjeruje u mene i u moje sposobnosti."

Borba sa Fedorom za Matta je prva iz ugovora sa Bodogom koji vazi za tri borbe, i kako je sam Lindland nagalasio sve tri ce biti u HW kategoriji.

Na istoj karti ce se pored ove borbe naci i borba Fedorovog mladjeg brata Alexa Emelianenka koji ce se boriti sa amerikancem Ericom Peleom, kao i drugi borci koji su trijumfovali na ranijim BodogFight turnirima.

Fedor je pod ugovorom sa Pideom, ali postoji dogovor da on moze da ucestvuje na turnire koji se organizuju u Rusiji... Ko zna mozda i UFC dodje na ideju da tamo organizuje svoj spektakl, i naravno u tome ukljuci i Fedora.... Ovo su naravno samo moje spekulacije, jer ipak vjerujem da se Pride od takve mogucnosti zastitio, a mozda i ne?!
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: BodogFight: Emelianenko vs. Lindland - Clash of the Nations
« Odgovor #1 poslato: Februar 16, 2007, 05:34:08 posle podne »
ma sve je moguce.Fedor je no.1 trenutno i nista me ne moze iznenadit
"no fancy gym,just pure hard work"

Van mreže fatalnik

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 67
Odg: BodogFight: Emelianenko vs. Lindland - Clash of the Nations
« Odgovor #2 poslato: Februar 24, 2007, 03:35:33 pre podne »
lindland je super borac,ali mislim da nije tezak protivnik fedoru. licno sam se jedino plasio za fedora sa huntom,posto nije kukavica vec voli i da razmenjuje udarce.hund te neverovatno brz i jak,ali zna se ko je no-1

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: BodogFight: Emelianenko vs. Lindland - Clash of the Nations
« Odgovor #3 poslato: Februar 24, 2007, 08:36:08 posle podne »
ali fedor je umalo pao protiv randlemana,kako je onaj body slam bio lud cudo pa mu nije vrat slomio.to mi je naj potez ikad

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Odg: BodogFight: Emelianenko vs. Lindland - Clash of the Nations
« Odgovor #4 poslato: Februar 25, 2007, 02:21:46 pre podne »
Navikao se Fjodor odavno na takve padove, sto je i izjavio jednom u jednom interviju.

Ocekivao sam nekog jaceg protivnika... Bar nek malo za publiku odradi duzi mec.
Jel zna neko kada ce Fjodoru biti sledeci mec posle ovog sa Lindlandom?

Van mreže fatalnik

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 67
Odg: BodogFight: Emelianenko vs. Lindland - Clash of the Nations
« Odgovor #5 poslato: Mart 11, 2007, 06:01:59 pre podne »
trebao bi da radi sledeci prajd sa nekim .cekamo da se saopsti pa cemo javiti ...ja i vladar to pratimo..

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: BodogFight: Emelianenko vs. Lindland - Clash of the Nations
« Odgovor #6 poslato: Mart 11, 2007, 04:05:41 posle podne »
 :)