Septembar 20, 2024, 07:33:16 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Kako do defke  (Pročitano 1918 puta)

Van mreže MuscleMan

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 57
Kako do defke
« poslato: Mart 26, 2013, 10:22:13 posle podne »
Bok svima, poceo se bavi BB prije 6-7 mjeseci i prvo mi je bilo defeniciju ali nista nije uspelo, jedna pricina je ishrana (nisam znao sta jesti sta ne itd itd) i drugra pricina trening (slab trening od instruktora). I sada dolazi ljeto a ja opet nista neznam o defeniciju. Citao sam za ketogenicnu dietu ali kada sam gledao Weider's Bodybuilding Principles on ne opravdava keto dietu i cak kaze kad si na defke i kad namalis unos UH pozeljno je da uzmes (ima neke papire u apoteku) i metnes u tvoj urin i ako pokazuje da ima puno ketona da povises nivo UH.. ma i ja nisam dobro razume o ovome za ove papirice od apoteci. Dobar trening za defke sam nasao na bodybuildin.com  ali jos nista neznam o prehranu za defke... Aj molim vas pojasnite mi u kratke crte.... to trebas tolko/ono trebas tolko/ovo tolko i kraj. Hvala unaprjed :)

Van mreže rapidsoft

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 397
Odg: Kako do defke
« Odgovor #1 poslato: Mart 26, 2013, 10:30:08 posle podne »
Kao prvo citaj malo forum,kao drugo trening za 'defku' ne postoji nego se defka radi u kuhinji a o tome sta i kako prelistaj malo podforum Nutrion i ako budes imao neke nedoumice pitaj.. Stvarno mislim da je suludo da ti pisemo sve ispocetka.. :)
There are days when you feel like You don't have a home. No family or anything to Lean on. Your best friend can't even Spot you.That is why the Gym is my true home. The bench is always there for me to lean on, and a complete starnger will always Spot me.

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Kako do defke
« Odgovor #2 poslato: Mart 27, 2013, 12:16:08 pre podne »
Kao prvo citaj malo forum,kao drugo trening za 'defku' ne postoji nego se defka radi u kuhinji a o tome sta i kako prelistaj malo podforum Nutrion i ako budes imao neke nedoumice pitaj.. Stvarno mislim da je suludo da ti pisemo sve ispocetka.. :)

Pa to je ono brate EZ sa defku, prava za masu. :D

Van mreže rapidsoft

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 397
Odg: Kako do defke
« Odgovor #3 poslato: Mart 27, 2013, 10:07:47 pre podne »
Kao prvo citaj malo forum,kao drugo trening za 'defku' ne postoji nego se defka radi u kuhinji a o tome sta i kako prelistaj malo podforum Nutrion i ako budes imao neke nedoumice pitaj.. Stvarno mislim da je suludo da ti pisemo sve ispocetka.. :)

Pa to je ono brate EZ sa defku, prava za masu. :D
Jaoj ,pa daaa... :D :D
There are days when you feel like You don't have a home. No family or anything to Lean on. Your best friend can't even Spot you.That is why the Gym is my true home. The bench is always there for me to lean on, and a complete starnger will always Spot me.

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kako do defke
« Odgovor #4 poslato: Mart 27, 2013, 12:12:38 posle podne »
pa weider je umro?
koliko sam ja cuo?
cuj weider traingin principles
majke im ga nabijem retardirane i iskompleksirane i dvolicne i poltornske..uffffffffffffffffffffffffffff
COVEK koji u svom zviotu nije usao u teretanu osim sto je zgrnuo silne pare na nesretnicima,se drzne i on pise knjigu o sportu...
mrrshhhhhhhhhhhhhhhhhhhh bre!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže rapidsoft

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 397
Odg: Kako do defke
« Odgovor #5 poslato: Mart 27, 2013, 05:22:01 posle podne »
pa weider je umro?
koliko sam ja cuo?
cuj weider traingin principles
majke im ga nabijem retardirane i iskompleksirane i dvolicne i poltornske..uffffffffffffffffffffffffffff
COVEK koji u svom zviotu nije usao u teretanu osim sto je zgrnuo silne pare na nesretnicima,se drzne i on pise knjigu o sportu...
mrrshhhhhhhhhhhhhhhhhhhh bre!!!!!!!!!!!!!!!
Mozda je vaskrso .. :D :D #joke
There are days when you feel like You don't have a home. No family or anything to Lean on. Your best friend can't even Spot you.That is why the Gym is my true home. The bench is always there for me to lean on, and a complete starnger will always Spot me.

Van mreže dicne

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 294
  • Promene su proces za koje potrebno je vreme!
Odg: Kako do defke
« Odgovor #6 poslato: Mart 28, 2013, 01:34:03 pre podne »
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,12074.0.html
evo iščitaj temu, pa onda i komentare(obavezno)
u komentarima su odgovori na 90% tvojih pitanja