Septembar 20, 2024, 03:32:42 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Dali ova dva vida prehrane su ista?  (Pročitano 1338 puta)

Van mreže MuscleMan

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 57
Dali ova dva vida prehrane su ista?
« poslato: Mart 31, 2013, 09:14:56 posle podne »


Procitao sam jeda dr clanak i sada nz dali je ovo jedno isto ili ne. Clanak kaze Varijaciju UH- dodavanje ciste mase bez salo. Ovako to se radilo, 4dana unos UH je umjeran (1.5-1.75g/kg) nakon ovih 4 dana odma dolazi 8 dana visok unos UH (2.5-3.5g/kg). U clanak kaze da ova postupka (naravno ne samo jedan put da uradis) omogucava dobijanje cistu masu sa minimalno dobijanje sala. Pitanje mi je dali ovo sto sam ja napisao i ovo sto je u link upisano to je isto ili ne ??? Hvala :)
« Poslednja izmena: April 01, 2013, 06:54:58 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Dali ova dva vida prehrane su ista?
« Odgovor #1 poslato: Mart 31, 2013, 10:04:17 posle podne »
Nije isto. Procitaj malo bolje clanak za rotacije hidrata i videces u cemu je razlika. :) No, to da li ces dobijati cistu misicnu masu ili ces dobijati i salo zavisi od toga sta jedes.

Van mreže MuscleMan

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 57
Odg: Dali ova dva vida prehrane su ista?
« Odgovor #2 poslato: Mart 31, 2013, 10:13:33 posle podne »
Pa naravno ako smatras cokolado u dobri UH naravno da neces dobit cistu masu :D Procitao sam clanak za rotaciju ali pomislio sam da nisu slicne zasto se radi u nesto slicnije, radi se o UH ali nvm... Blizi se vreme za probu Rotaciju a zdravje nakon defke mozem da probam ovo sto sam napisao i da vam kazem rezultate dali je ok ili ne. Ipak hvala na odgovoru, sve najbolje.