Septembar 20, 2024, 01:26:17 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Problem,pomoc  (Pročitano 6655 puta)

Van mreže needforspeed

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Problem,pomoc
« poslato: Mart 11, 2013, 11:48:44 pre podne »
Pozdrav pre svega. Imam 21 godinu,184,79.. Sa treningom nemam problema,muci me ishrana.. Sredio sam je toliko koliko mogu... jedem samo kvalitetno,ali ne jedem u kolicinama u kojim sam ja zamisljao da cu jesti.. Recimo nema sanse da pojedem 6 jaja i 150 grama ovsenih za dorucak.. Do danas sam samo jeo 6 jaja i neku salatu ujutru,i evo danas,da malo probijem sam ubacio i ovsene posle jaja.Jutros sam pokusao 4 jaja i 100 grama ovsenih i borba drugovi :D takodje mi je problem obrok posle treninga. Uglavnom posle treninga popijem PWM ( whey,monohidrat,omega 3,c vitamin) pojedem bananu i saku oraha,badema i lesnika izmesano.. I onda me verovatno to pretrpa i zasiti me na sat ipo,tako da sat ipo posle teretane ne mogu usta da otvorim. Ne verujem da to bas treba tako. Cvrst mi obrok treba posle teretane,zar ne? Ne znam u cemu je problem,pored omega 3 i vitamina C pijem i oligovit,za apetit,nasa domaca farmacija :) Imam apetita,ali jednostavno to nije to. Trudim se bukvalno do mucnine da jedem,ali dzaba.. Taman jedno jutro pojedem 6 jaja,i evo.. posle 4 dana,jedva 3 i par zalogaja ovsenih sa mlekom. Treniram rekreativno,da bi nabacio koju kilu i da bi izgledao lepo. BB kao sport me ne zanima,tako da ne mislite da sam toliko istripovan sto se tice svega ovoga.. Ja trazim samo jos 5,6 kila i to je to,ali necu da mi sve bude mast,bas zbog toga i treniram i jedem to sto se preporucuje za misicnu masu. Mesec dana se vec borim sa ovom ishranom,pirinac ce proklijati iz mene :D ali eto trudim se i necu odustati. Svaki savet je dobrodosao:) Konkretno moj problem je u kolicini hrane koje jedem. Mislim sa ovom mojom kilazom je ne normalno da ne mogu da pojedem bar 5 belanceta za dorucak i 100 grama ovsenih. Ps: kad sam krenuo sam imao 72 kile,i stvarno sam jako brzo napredovao do 80. Izvinjavam se sto sam malo udavio,cesto pratim vas forum i mislim da bi bas vi mogli da mi pomognete. Sve najbolje i pozdrav !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Problem,pomoc
« Odgovor #1 poslato: Mart 11, 2013, 11:52:10 pre podne »
pa fino je sve ovo
ali ima i jedna stvar
zar ti napredak od 8 kg ne govri da radis OK?

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Problem,pomoc
« Odgovor #2 poslato: Mart 11, 2013, 11:53:29 pre podne »
Sve je stvar navike, nemoj toliko da se opterecujes .
Ne moras na silu da jedes niti ekspresno da se ugojis , ako 1 kg dobijes mesecno za 6 meseci si resio  stvar.
Poneki dzank ti nece toliko naskoditi ako je u garnicama normale.
Men sana in corpore sano !

Van mreže Volk

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 164
Odg: Problem,pomoc
« Odgovor #3 poslato: Mart 11, 2013, 11:54:48 pre podne »
 posle treninga popij PWM bez banana,lesnika i ostalog.
A ide PWM pa posle sat vremena cvrst obrok.Pokausaj da jedes koliko mozes,spremaj ukusnije hranu(zdravio naravno)vidi da pahuljice pravis sa sokom i suvim grozdjem meso dodaj neki sos itd.

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Problem,pomoc
« Odgovor #4 poslato: Mart 11, 2013, 11:56:19 pre podne »
Kupi vitamin B, poznajem ljude kojima je pomogao sto se tice apetita, taj oligovit je smece, mislim preslab je sto se tice vitaminskog sastava...

Sto se tice zderanja batali bademe poslije treninga, radije pojedi 100-njak grama pirinca i oko 200 gr mesa, to ti je mnogo bolji izbor...
Vremenom ces se navici jesti vece kolicine hrane, ako dobro treniras sam ce ti organizam traziti...

Van mreže needforspeed

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Problem,pomoc
« Odgovor #5 poslato: Mart 11, 2013, 12:03:57 posle podne »
pa fino je sve ovo
ali ima i jedna stvar
zar ti napredak od 8 kg ne govri da radis OK?

Znam,ali jbg.. pre nego sto sam krenuo sa ovakvom ishranom uopste nisam pazio na to koliko jedem i sta jedem. Sad sam i cigarete smanjio,ne pijem uopste vise. Stvarno mi je pomogla ova zdrava ishrana ali jbg.. Demotivise me to sto ne mogu da pojedem 5 jaja i 100gr pirinca. :D
 Ali ok,poslusacu vas,necu odustajati to je sigurno,i necu se opterecivati toliko oko toga. Jbg,guracu dalje pa cu videti. Hvala vam puno svima,javljam vam se kroz mesec/dva sa rezultatima. Pozdrav svima,vrh ste:)

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Problem,pomoc
« Odgovor #6 poslato: Mart 11, 2013, 12:43:38 posle podne »
pa fino je sve ovo
ali ima i jedna stvar
zar ti napredak od 8 kg ne govri da radis OK?

Znam,ali jbg.. pre nego sto sam krenuo sa ovakvom ishranom uopste nisam pazio na to koliko jedem i sta jedem. Sad sam i cigarete smanjio,ne pijem uopste vise. Stvarno mi je pomogla ova zdrava ishrana ali jbg.. Demotivise me to sto ne mogu da pojedem 5 jaja i 100gr pirinca. :D
 Ali ok,poslusacu vas,necu odustajati to je sigurno,i necu se opterecivati toliko oko toga. Jbg,guracu dalje pa cu videti. Hvala vam puno svima,javljam vam se kroz mesec/dva sa rezultatima. Pozdrav svima,vrh ste:)


Sjećam se svog početka u ovom sportu. Imao sam slične probleme jako dug period. Naime, imao sam 62 kg na 182-3 cm visine. Toliko mi je cio organizam bio u blokadi da nikako nijesam mogao pojesti 100 g Ovsa i 5 bjelanaca. Da ne pričam o pirinču i 200-250 g  mesa. Sve su to bili mačiji zalogaji.

 Ja na silu, kad hrana napolju.. Ispovraćem se po par puta na dan i tako par puta.. Onda sam krenuo polako, sa velikim strpljenjem (ključno je u svemu ovome), prvo sam doveo svoj organizam u red, pa tek krenuo sa izgradnjom mišićne mase. Organizam je na kraju popustio. Sad, nakon 4 godine, sebe jedino prepoznajem po boji očiju.

..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže apipro

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Problem,pomoc
« Odgovor #7 poslato: Mart 16, 2013, 01:56:33 posle podne »
Druze sve ide svojim tokom ,zeludac nije dovoljno sirok  da bi ga mogao toliko pretrpavati(sto je i dobra stvar) dovoljno ti je popiti protein  nakon treninga i vremenom ce sve doci na svoje mjesto .Bitno je da se hranis ispravno a sad koje kolicine to ti organizam naleze , ne treba se boriti sa njim .Nastavi tako i rezultati ce doci, i zapamti organizam ne treba da trpi jer ces stvoriti veci problemi nego trenutni ,poz :)

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Problem,pomoc
« Odgovor #8 poslato: Mart 16, 2013, 02:16:19 posle podne »
Druze sve ide svojim tokom ,zeludac nije dovoljno sirok  da bi ga mogao toliko pretrpavati(sto je i dobra stvar) dovoljno ti je popiti protein  nakon treninga i vremenom ce sve doci na svoje mjesto

Nadam se da ne mislis da je samo dovoljno popiti protein posle treninga i ne uneti nista od hrane kroz pola sata , sat nakon treninga ?

Hrana pa sve ostalo !

POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže Syncopat

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 232
Odg: Problem,pomoc
« Odgovor #9 poslato: Mart 16, 2013, 02:39:48 posle podne »
ja ga potpuno razumem.. ja imam 88kg pa ne mogu da pojedem 200g pirinca. ma sta 200.. 70 ne mogu da pojedem ;/

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Problem,pomoc
« Odgovor #10 poslato: Mart 16, 2013, 03:28:52 posle podne »
a kad budes jace trenirao trebace ti i vise hrane,automacki organisam sam  vise trazi,to jest vise si gladan,normalno vise se i trosis

Tako je ! Ranije nisam mogao da smislim da jedem vese o 3 puta dnevno , a sada gladan na svakih 2 sata max :D
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Problem,pomoc
« Odgovor #11 poslato: Mart 16, 2013, 03:37:30 posle podne »
pa da polako navikavas se,ja isto jedem na svkih 2 ipo sata a gladan sam na nekih 3 bas da moram da jedem,dok pre jedem jednom i ne moram vise,to jest gladan sam tek tamo ya 6/8 sati

Ma da , nekad se desavalo da jedem samo ujutru i uvece , uzas :p
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Problem,pomoc
« Odgovor #12 poslato: Mart 16, 2013, 03:47:32 posle podne »
uvece da a ujutru nikad sto je najgore,secam se krenes u skolu i kao aj solju mleka pa tek tamo oko 12 jedem sad cim ustanem sedam ya sto,jest da nekada malo duze zvacem ali ide nekako

Iz kreveta pravo u kuhinju , klasika :D
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Problem,pomoc
« Odgovor #13 poslato: Mart 16, 2013, 03:59:04 posle podne »
a cale vice opet gutas tu tvoju hemiju i jedes na silu pirinadz,i ode kupi burek sa mesom i jede ispred mene ladno ::)

Hahahahaha isti slucaj brate :D
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Problem,pomoc
« Odgovor #14 poslato: Mart 16, 2013, 04:11:39 posle podne »
koj normalan covek jede tu kolicinu mesa koj normalan covek jede 10 belanaca po ceo dan jedes samo,muka mi je da te gledam....itd....videces ti neka neka....

iskren da budem na kraju kad se svaka prica yavrsila bio je u pravu :-\ ali jebiga

Tacno .

Ali kad sam krenuo sa tim nacinom zivota , sta je tu je , idem do kraja ;)
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !