Jul 04, 2024, 12:57:54 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Prva kura  (Pročitano 38719 puta)

Van mreže DačaBG

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Prva kura
« Odgovor #45 poslato: Jun 12, 2013, 08:44:59 posle podne »
ako krene ginekomastija :)
cisto da imam pri ruci

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: Prva kura
« Odgovor #46 poslato: Jun 12, 2013, 09:19:18 posle podne »
Sesnaest hiljada gradjana kupi nolvu da ima pri ruci a sta se stvarno sa tom nolvom posle dogodi?

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Prva kura
« Odgovor #47 poslato: Jun 12, 2013, 09:37:06 posle podne »
Stoji pri ruci :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prva kura
« Odgovor #48 poslato: Jun 13, 2013, 05:41:36 pre podne »
Stoji pri ruci :D

i ja imam
ali ne nolva ved bugarski tamoxifen iz 2002 god
jos 5 god i prdavati cu ga kao raritet :D

Van mreže High Intensity2

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 94
Odg: Prva kura
« Odgovor #49 poslato: Jun 20, 2013, 04:12:19 posle podne »
Reko da ne otvaram novu temu za nesto ovako
Planiram da uzmem nesto za finish moje kure 16nedelja 500mg depoa i 50mg provirona
12-16 nedelje bih uzeo nesto za cvrstinu,gustinu,vaskularnost kao sto to veci ide.
U teoriji oralni stanazol je za ovako nesto ali po vasim savetima i nije bas tako u stvarnom svetu pa sam onda mislio izmedju njega anavara ili tbol-a ili mozda kombinacija nekih od ova dva sa naravno manjim dozama.
Do sada nikad nisam uzimao nijedan od ovih preparata i ne znam sta svaki od njih bi uradio za mene.
Spustio sam masti na zavidan nivo, stomak,oblikusi seratusi vene na stomaku itd je tu ali idalje imam masti na zadnjoj lozi i gluteusu sto i ne zelim da skidam je se ne spremam za takicenje vec samo neku sopstvenu, za mene idealnu formu i estetiku.Hvala

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Prva kura
« Odgovor #50 poslato: Jun 20, 2013, 04:32:56 posle podne »
Anadrol i /ili tren acetat.

Van mreže High Intensity2

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 94
Odg: Prva kura
« Odgovor #51 poslato: Jun 22, 2013, 02:59:08 posle podne »
Najradije bih uzeo tren A da znam da je u ampuli ono sto pise i na etiketi  :)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Prva kura
« Odgovor #52 poslato: Jun 22, 2013, 03:52:25 posle podne »
Mozes i da podignes test, ubacis malo masterona i anadrol. Ali hajde to je sad vec komplikovanija stvar i ne znam da li si toliko spustio bf da ima potrebe ovako nesto da uradis.

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Prva kura
« Odgovor #53 poslato: Jun 22, 2013, 04:29:59 posle podne »
Reko da ne otvaram novu temu za nesto ovako
Planiram da uzmem nesto za finish moje kure 16nedelja 500mg depoa i 50mg provirona
12-16 nedelje bih uzeo nesto za cvrstinu,gustinu,vaskularnost kao sto to veci ide.
U teoriji oralni stanazol je za ovako nesto ali po vasim savetima i nije bas tako u stvarnom svetu pa sam onda mislio izmedju njega anavara ili tbol-a ili mozda kombinacija nekih od ova dva sa naravno manjim dozama.
Do sada nikad nisam uzimao nijedan od ovih preparata i ne znam sta svaki od njih bi uradio za mene.
Spustio sam masti na zavidan nivo, stomak,oblikusi seratusi vene na stomaku itd je tu ali idalje imam masti na zadnjoj lozi i gluteusu sto i ne zelim da skidam je se ne spremam za takicenje vec samo neku sopstvenu, za mene idealnu formu i estetiku.Hvala

Mozda ti je to voda od depoa

Van mreže brankovich

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
Odg: Prva kura
« Odgovor #54 poslato: Jun 23, 2013, 05:58:14 pre podne »
Imam jedno cisto hipoteticko pitanje. Na primer kada bih radio kuru oprvu test/metan desetak nedelja ubacio bih nesto za tetive jer sam vec imao nekih problem kod ramena. Kazu da je deka dobra za takve stvari ali da ne mozes nigde da nadjes original. Sta bi jos bilo dobro a da ga ima na nasem trzistu?

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Prva kura
« Odgovor #55 poslato: Jun 23, 2013, 06:10:28 pre podne »
Mozes, u apoteci.Samo,pravi rupu u novcaniku. Sad,koliko je dobra..Cujem razlicite price bez neke argumentovane osnove, samo subjektivni osecaji momaka koji su je uzimali.Neki kazu da im pomaze i da su upravo najjaci bili na deki, neki da ne.Pisao je Pedja o mehanizmu i zasto se misli da deka pomaze kod povreda. I meni to deluje verovatnnije od price da deka cudesno leci sve povrede.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prva kura
« Odgovor #56 poslato: Jun 23, 2013, 10:50:41 pre podne »
Mozes, u apoteci.Samo,pravi rupu u novcaniku. Sad,koliko je dobra..Cujem razlicite price bez neke argumentovane osnove, samo subjektivni osecaji momaka koji su je uzimali.Neki kazu da im pomaze i da su upravo najjaci bili na deki, neki da ne.Pisao je Pedja o mehanizmu i zasto se misli da deka pomaze kod povreda. I meni to deluje verovatnnije od price da deka cudesno leci sve povrede.


da
deka NE LECI vec MASKIRA i to je glavni problem koji ljudi ne shvataju
maskira problem tako sto blokira ulazak koritzola u povredjeno tkivo bilo koje vrste.
meni licno POMAZE,a deku kao steros mrzim iz dna duse jer se teze oprovaljamod nje nego od trena kada je tjunak u pitanju

Van mreže P. Heath

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 58
Odg: Prva kura
« Odgovor #57 poslato: Jul 04, 2013, 05:15:45 posle podne »
Krenuo sam sa propionatom, proslo je 7 dana, smanjio sam body fat a kilaza polako raste, prezadovoljan sam..Idem 300 mg nedeljno, planiram 6 nedelja, mozda produzim na 8.
Da ubacim klen posledjnih kad zadjem u jednocfireni body fat?

Kad zavrsim kuru ,planiram pauzu 4 nedelje, pa ponovo bockanje, priprema za takmicenje.Iz tog razloga necu da krecem sa vinsom.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prva kura
« Odgovor #58 poslato: Jul 04, 2013, 05:24:53 posle podne »
ides propionat 7 dana i smanjio si body fat sa njim za 7 dana?

Van mreže P. Heath

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 58
Odg: Prva kura
« Odgovor #59 poslato: Jul 06, 2013, 03:11:17 pre podne »
Mozda za 1%, ali se smanjio.Kardio 4 puta nedeljno na prazan stomak, ishrana:1.obrok:8 belanaca i merica whey-a ,2.obrok:250 grama oslica , 100-150 grama krompira,salata, 3. obrok 250 grama oslica(ili pileceg belog), salata,4. obrok 250 grama oslica ,salata.Posle treninga merica i po do dve wheya i jos jednom u toku dana jedna merica whey-a.
U kuru sam usao prazan, dnevno unosim 30-50 grama ugljenih hidrata, znaci glikogenski depoi su prazni 10 dana pre kure i ti tvrdis da je ovo sto sam izjavio nemoguce?