Septembar 28, 2024, 07:27:56 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: U pokushaju da smrsham zdravo  (Pročitano 34766 puta)

Van mreže cuturica

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #45 poslato: Mart 05, 2013, 06:14:06 posle podne »
TO


javi rezultate za tri nedelje


Van mreže Dutchman

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Jovovic.com
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #46 poslato: Mart 05, 2013, 06:34:17 posle podne »
ocu ;)
i hvala svima

Van mreže Ivcho

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 52
  • http://www.flickr.com/photos/ivanvojnic/
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #47 poslato: Mart 05, 2013, 09:13:03 posle podne »
E'o primer, da kad neko zeli i postavi sebi cilj, nauci i skonta sve sto treba za 2 dana na forumu.
Forum je prejak.
Ziveo forum   :D

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #48 poslato: Mart 05, 2013, 09:19:27 posle podne »
E'o primer, da kad neko zeli i postavi sebi cilj, nauci i skonta sve sto treba za 2 dana na forumu.
Forum je prejak.
Ziveo forum   :D

Mnogi se pogube kada to naučeno treba da primijene van foruma. :) Tako da, teško da može sve da nauči i skonta za dva dana provedenih ovdje. Na hiljade je tekstova objavljeno i ima da se čita danima.. Ali, na dobrom je putu.
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže Dutchman

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Jovovic.com
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #49 poslato: Mart 06, 2013, 12:37:50 pre podne »
realno je mnogo konfuzno jer se same teme nadogradjuju ima tu shtiva koga ne mrzi moze da napravi dobru knjigu , ali je poenta u interakciji , jer svako zeli neshto , i ljudi ovde znaju kako da ga usmere ...

e sad pitanje shta uraditi ela siru da postane jestiviji , stavio sam ga u blender sa kashikom kakaoa ali se sve zalepilo , jel moze voda ili nemasni jogurt da ga  razblaxim hteo sam da umrem posle 250gr na kashiku

i drugo pitanje poshto mi je trening od 9 do 11 uveche ,osim ele i par maslina , jel treba UH da ubacim u sebe posle treninga , naravno danima kad ima UH , posto sam procitao da moze chak i prosti UH ? al ja
 da pitam poshto mi nije bash logichno

Van mreže Milos-86

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
  • Eat Clen and Tren hard!
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #50 poslato: Mart 06, 2013, 01:11:38 pre podne »
e sad pitanje shta uraditi ela siru da postane jestiviji , stavio sam ga u blender sa kashikom kakaoa ali se sve zalepilo , jel moze voda ili nemasni jogurt da ga  razblaxim hteo sam da umrem posle 250gr na kashiku

Možeš vodu, mislim da nemaš potrebe da dodaješ taj kakao ili nemasni jogurt.
Stavi 200gr elle i vode u blender i eto jogurta  ;) Moraćeš malo eksperimentisati sa količinom vode ali u svakom slučaju ne možeš pogrešiti.

Van mreže Dutchman

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Jovovic.com
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #51 poslato: Mart 06, 2013, 01:24:00 pre podne »
ok hvala ... brate popio sam 5 chasha vode , ova ela ko da sam pojeo celu tortu sam takav je osecaj u stomaku ...

i pade mi josh jedno pitanje na pamet kad moze voce i dal moze u celoj ovoj prichi tipa pomorandza ili kiwi drugo me i ne zanima

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #52 poslato: Mart 06, 2013, 05:46:42 pre podne »
ok hvala ... brate popio sam 5 chasha vode , ova ela ko da sam pojeo celu tortu sam takav je osecaj u stomaku ...

i pade mi josh jedno pitanje na pamet kad moze voce i dal moze u celoj ovoj prichi tipa pomorandza ili kiwi drugo me i ne zanima
jedan kom na dan je ok

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #53 poslato: Mart 06, 2013, 09:16:17 pre podne »
Men sana in corpore sano !

Van mreže cuturica

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #54 poslato: Mart 06, 2013, 10:59:08 pre podne »
realno je mnogo konfuzno jer se same teme nadogradjuju ima tu shtiva koga ne mrzi moze da napravi dobru knjigu , ali je poenta u interakciji , jer svako zeli neshto , i ljudi ovde znaju kako da ga usmere ...

e sad pitanje shta uraditi ela siru da postane jestiviji , stavio sam ga u blender sa kashikom kakaoa ali se sve zalepilo , jel moze voda ili nemasni jogurt da ga  razblaxim hteo sam da umrem posle 250gr na kashiku

i drugo pitanje poshto mi je trening od 9 do 11 uveche ,osim ele i par maslina , jel treba UH da ubacim u sebe posle treninga , naravno danima kad ima UH , posto sam procitao da moze chak i prosti UH ? al ja
 da pitam poshto mi nije bash logichno

moram da pitam iams li nekakav poseban razlog sto treniras tako kasno uvece? pitam jer po meni i nije bas najsretnije vreme a vidim da imas vremena u toku dana da pisemo na forumu.

Van mreže Dutchman

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Jovovic.com
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #55 poslato: Mart 06, 2013, 04:03:39 posle podne »
imam , tada je trening u mom klubu , bavim se Capoeirom , borilachka veshtina koju mnogi brkaju sa plesom , i znam da nije najsretnije ali shta cu kad je tada , u principu 3 puta nedeljno sam na mom treningu i bar na jednom od 3 pochetnika ... mada poslednjih mesec dana sam skoro na svakom .... sve u svemu full kardio trening 90 minuta .. kad bih uporedio sa nekim kardio treningom , mogao bih reci da je jachi trening nego oni Body Combat i Body Pump treninzi aerobika , plus u pauzama , vezbe snage i istezanje zbog akrobacija ...

i opet pitanje devojka oce da mi se pridruzi da ne bi kuvali odvojeno pa me zanima koju rotaciju UH za nju da stavim ... jel isto 200-150-0-200-150-75-50 ili poshto ima 50kilograma realno ne znam kad ce moci toliko da pojede hrane :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #56 poslato: Mart 06, 2013, 04:15:32 posle podne »
Citat
jel isto 200-150-0-200-150-75-50 ili poshto ima 50kilograma realno ne znam kad ce moci toliko da pojede hrane

nravno da NE
ali nesto sumnjam da njoj treba da skida kg sa 50 kg

Van mreže cuturica

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #57 poslato: Mart 06, 2013, 04:22:46 posle podne »
imam , tada je trening u mom klubu , bavim se Capoeirom , borilachka veshtina koju mnogi brkaju sa plesom , i znam da nije najsretnije ali shta cu kad je tada , u principu 3 puta nedeljno sam na mom treningu i bar na jednom od 3 pochetnika ... mada poslednjih mesec dana sam skoro na svakom .... sve u svemu full kardio trening 90 minuta .. kad bih uporedio sa nekim kardio treningom , mogao bih reci da je jachi trening nego oni Body Combat i Body Pump treninzi aerobika , plus u pauzama , vezbe snage i istezanje zbog akrobacija ...

i opet pitanje devojka oce da mi se pridruzi da ne bi kuvali odvojeno pa me zanima koju rotaciju UH za nju da stavim ... jel isto 200-150-0-200-150-75-50 ili poshto ima 50kilograma realno ne znam kad ce moci toliko da pojede hrane :D

nemoze devojka na te rotacije, Pedja je tebi napisao za tebe, za nju je manje svega  :)
Jbg ja mislio ti ides u teretanu, sve druze zavisi koliko je tvoj trening Capueira objektivno spada u kardio trening, znam koja je to vestina ali ja nisam merodavan da tvrdim da jeste ili nije, samo znam davno kad smo pravili kucu tata mi kaze sad ti netreba teretana kad ubacujes sljunak na mesalici, radio sam po citav dan jeo ko ala ali rezultata u dobijanju misica nije bilo ni dan danas ne srecem bas ljude za mesalicom koji izgledaju kako sam ja zeleo. hocu da kazem da moras biti objektivan sam sa sobom sad kad su informacije na dohvat ruke.

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #58 poslato: Mart 06, 2013, 04:52:13 posle podne »
tata mi kaze sad ti netreba teretana kad ubacujes sljunak na mesalici, radio sam po citav dan jeo ko ala ali rezultata u dobijanju misica nije bilo ni dan danas ne srecem bas ljude za mesalicom koji izgledaju kako sam ja zeleo.

moj deda je znao da iznaloži sve momke u kraju da će da dobiju velike ruke ako testerišu drva. onda je samo pored gledao tom sojerovski kako mu za jedan dan završe posao ;)
suck it up, buttercup

Van mreže Dutchman

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Jovovic.com
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #59 poslato: Mart 06, 2013, 06:47:40 posle podne »
pa u najgorem sluchaju rachunam svoj trening kao aerobik od 60min ... iako realno za 90min svog treninga riknem vishe nego za krug oko ade u brzom tempu ...

a devojka pa treba da skine mozda 2 kilograma visina je 155 a kilaza 54 trenutno , nije da se ne vidi da je nabacila malo preko zime ... dajte neke cifre za UH da mi pravi drushtvo

a za vocku mislio sam jednom u 3-4 dana