Septembar 28, 2024, 03:25:27 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: U pokushaju da smrsham zdravo  (Pročitano 34708 puta)

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #105 poslato: April 14, 2013, 09:57:55 posle podne »
elem problem kod mene trening je u 21h do 23h , takoda posle 10min klopam a spavam oko 1 pola 2

jel to dobro vreme za whey ... i deks kupim u bioshpajzu ili ima neki specijalni ?



Posle treninga popiješ whey sa deksom.Sat vremena posle klopaš i to ti je to...
Deks imaš u bilo kojem bio ili suplement šopu...

Ne mora da čeka sat vremena. Ja lično jako često 10 - 15 min nakon treninga jedem i nemam nikakvih problema.
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže Dutchman

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Jovovic.com
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #106 poslato: April 15, 2013, 05:38:44 posle podne »
kazem kardio ... ali se odnosi na borilachku veshtinu - capoeira ... e sad to mi je shto mi je moram da odradim trening 3 puta nedeljno ovako , 2 puta nedeljno odem isto odradim zagrevanje pa se prebacim na tegove , prochitao sam ovde sjajne kombinacije vezbi za sve grupe mishica tako da se trudim da jednom nedeljno odradim shta treba za jednu grupu mishica ....

pitanje da li ima razlike izmedju whey-a tipa scitec ima plavi i crveni , plavi ima u sebi i dex npr , twin lab i iron-neshto ... gledam najekonovicnije mi je da uzmem 2,3 kg svi se vrte oko 50eura , pa koji vi preporuchujete

i josh jedno pitanje chemu dextroza ... zar ona nije najprostiji shecer moguci , tj najlakshe ulazi u krvotok , ako se secam biologije ... zashto posle treninga , a ne za vreme ako je poenta u energiji ... i sa druge strane shta ce mi shecer ako skidam masti ? malo konfuzno



Van mreže kikibgd

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #107 poslato: April 15, 2013, 06:22:46 posle podne »
sto se tice dextroze ovde je sve raglabano nema da omasis samo prelistaj
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,810.msg343480.html#msg343480

a ako bas oces ekonomicnost za 6500din hydro whey
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30314

mozes izmesas malto+dex
ili pak ako oces jos ekonomicnije na duze staze 5kg
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30211

ps. nije reklama ali stvarno ne moze ekonomicnije.

Van mreže Dutchman

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Jovovic.com
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #108 poslato: April 16, 2013, 07:40:20 posle podne »
au brate al su se promenila mishljenja od 2005 do sad ... al najbitnije da sam prochitao chemu sluzi ...

Van mreže Dutchman

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Jovovic.com
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #109 poslato: April 20, 2013, 10:31:51 posle podne »
jel neko imao alergijsku reakciju na ovu ishranu ... pojavile su mi se crvene tachkice pre par dana , ne svrbe , izgleda kao da prolaze i kad nestaju kao da se isperuta to mesto na kozi ... pijem komplex vitamina , omega 3 , immunilflor (ehinacea itd ) , nemam ideju od chega je ... pa da pitam da se nekom nije desilo ... ili je neshto ne vezano tipa mozda sam pazario u sali ili napolju neko sranje

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #110 poslato: April 21, 2013, 12:17:40 pre podne »
Ne može da bude alergijska reakcija na ishranu, nego će pre biti na neku namirnicu. Rano povrće (čitaj: pesticid u obliku krastavca/rotkvice/tikvice)?
suck it up, buttercup

Van mreže Dutchman

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Jovovic.com
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #111 poslato: April 21, 2013, 09:50:16 posle podne »
to ne jedem ... od povrca salata brokoli prokelj spanac ... nemam pojma povlachi se

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #112 poslato: April 21, 2013, 10:12:52 posle podne »
Pa i salata je prilično rana ;)

Vidi, ako na nešto sumnjaš od hrane, izbaci na par dana pa vidi, pa sve tako dok ne otkriješ šta je. Ne treba se ni sa tim alergijama mnogo igrati.
suck it up, buttercup

Van mreže Dutchman

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Jovovic.com
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #113 poslato: April 24, 2013, 09:39:15 posle podne »
pa mozda su tikvice njih sam jeo u nekom restoranu ... a proshlo je samo od sebe ... nishta drugo nisam izbacio , sve vrtim ostalo ...


Pitanje , a jel ima neka specijalna pricha ako se prekida rotacija na par dana ... idem na put pa neznam dal cu uspeti da ostanem dosledan svojoj ishrani ... imate li neki savet osim jedi na 3 sata i trudi se da jedesh prave stvari :D
« Poslednja izmena: April 24, 2013, 09:41:24 posle podne Dutchman »

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #114 poslato: April 24, 2013, 10:40:57 posle podne »
Ima, opusti se i uzivaj  ;)
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #115 poslato: April 25, 2013, 01:05:41 posle podne »
Ima, opusti se i uzivaj  ;)

x2

+ pij dosta vode  ;)
suck it up, buttercup

Van mreže Dutchman

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Jovovic.com
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #116 poslato: April 25, 2013, 07:37:59 posle podne »
pijem jedno 4 litra vode otprilike

evo slika od jutros ja zadovoljan , ima josh da se radi ali nije frka nisam izgledao ovako jedno 10 godina

« Poslednja izmena: April 25, 2013, 07:40:05 posle podne Dutchman »

Van mreže Dutchman

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
    • Jovovic.com
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #117 poslato: Maj 28, 2013, 05:05:30 posle podne »
e ljudi preporuchite mi neki ukusni proteinski shejk da kupim koji moze da se zaledi i napravi sladoled od njega , ubi me ovo lepo vreme svaki dan pojedem sladoled ... nisam se ugojio ali mi je usporilo napredovanje znatno da ne stagniram ali opet ... ako je neko experimetisao na tu temu nek javi

inache rotiram i dalje stigoh do 87 kila 90.5cm pojas tj kukovi , 89 struk i 91 shlauf ... i idemo dalje ... kontam da ce na jedno 85 prokleti trbushnjaci da se vide ... 

Van mreže Marko95

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 132
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #118 poslato: Maj 28, 2013, 05:11:49 posle podne »
e ljudi preporuchite mi neki ukusni proteinski shejk da kupim koji moze da se zaledi i napravi sladoled od njega , ubi me ovo lepo vreme svaki dan pojedem sladoled ... nisam se ugojio ali mi je usporilo napredovanje znatno da ne stagniram ali opet ... ako je neko experimetisao na tu temu nek javi

inache rotiram i dalje stigoh do 87 kila 90.5cm pojas tj kukovi , 89 struk i 91 shlauf ... i idemo dalje ... kontam da ce na jedno 85 prokleti trbushnjaci da se vide ...


Imas recimo syntrax, koji je bas ukusan. Uzmes pomesas 1-1.5 mericu sa 300g ella sira stavis u  zamrzivac, izvadis i jedes i eto ti sladoled.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: U pokushaju da smrsham zdravo
« Odgovor #119 poslato: Maj 28, 2013, 05:41:04 posle podne »
e ljudi preporuchite mi neki ukusni proteinski shejk da kupim koji moze da se zaledi i napravi sladoled od njega , ubi me ovo lepo vreme svaki dan pojedem sladoled ... nisam se ugojio ali mi je usporilo napredovanje znatno da ne stagniram ali opet ... ako je neko experimetisao na tu temu nek javi

inache rotiram i dalje stigoh do 87 kila 90.5cm pojas tj kukovi , 89 struk i 91 shlauf ... i idemo dalje ... kontam da ce na jedno 85 prokleti trbushnjaci da se vide ... 

svaki BLEND je u principu vise nego ukusan samo je stvar koje ukuse volis tj da li vockaste (koji mogu da idu sa sirom ili coko koji bas i ne idu..mada opet,stvar je ukusa i o tome ne vredi da se raspravlja)

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=categories.view&category_id=166