Oktobar 07, 2024, 03:35:53 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.340 poruka u 18.770 tema - 20.979 članova - Poslednji član: Mirtinvest
X3MShop banner

Autor Tema: POGLDAJTE OVO...GRRRRR..  (Pročitano 6919 puta)

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: POGLDAJTE OVO...GRRRRR..
« Odgovor #15 poslato: Novembar 13, 2007, 07:05:37 posle podne »
jao boze , cu da umrem mlad :(
idem kupit cipele za sahranu
Mislim da tema ipak nije za sprdanje, al svatko ima pravo da piše...naravno da se radi o velikim dozama al ipak?!
Naravno da može nešto blizu ali nikako ISTO ili VIŠE nego samo manje,lošije, sporije puno te skuplje po mojoj kalkulaciji, samo kao što je već rečeno osobni izbor ali nikako nije tema za sprdanje i podcjenjivanje...

tema price su tamo nekakvi diskovi na kojima se reklamiraju umrlice bodibildera, antikampanja steroida i svasta nesto slicno.
 ok sto si se ti prepo od toga pa ti vidim nije do zajebancije ali stvarno ne trebas mi toliko skretat paznju oko sprdanja i potcenjivanja(skrece se sa teme).



matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: POGLDAJTE OVO...GRRRRR..
« Odgovor #16 poslato: Novembar 13, 2007, 08:57:49 posle podne »
Ko su ti koji sa ovim pokusavaju da prikazu da su BB i steroidi crnilo i sivilo, i ko im daje za pravo da sude o nekome ko u ovom slucaju uzima steroide i ko je od njih umro. Neka su umrli od njih, to je apsolutno njihov zivot, njihov izbor i njihova sudbina.
Zasto se nisu potrudili da naprave ogromnu kampanju pa da se cigarete prestanu proizvoditi, od kojih se moze dobiti rak i umrijeti i od kojih su MILIONI umrli. Zbog cega se nisu potrudili da naprave kampanju da se prestane sa proizvodnjom alkohola od kojeg se unistava jetra i od kojeg su MILIONI umrli. Ja takvu strast i kampanju da se to zaustavi nigdje ne vidim, a takve kampanjice koje se i naprave, to je tek onako radi reda, pa da pokazu kako se brinu za ljudski rod. Ipak se velike pare zaradjuju na cigaretama i alkoholu od kojih drzave imaju koristi pa ih ne boli puno patka za MILIONE ljudi koji su umrli zbog upotrebe cigareta i alkohola.
Ja ne vidim kako su cigarete i alkohol manje opasniji od steroida. Moj pokojni djed (laka mu crna zemlja), je zivio dugo a pusio je (cigarete) od svoje 16 godine, 2-3 kutije dnevno. Bio je heavy user! Da nije pusio, pio ili uzimao steroide, da li bi zivio vjecno?
Na ovom svijetu ima miliona BB koji koriste steroide i umru u cvijetu starosti, a ima i onih koji umru u cvijetu mladosti. Jebiga, to im je sudbina i tako je moralo biti. Da nisu umrli od steroida mozda bi ih auto pogazio? I sta onda, da li bi morali napraviti kampanju i napraviti hajku da se zaustavi proizvodnja istih jer usmrcuju ljude?

Za koji smo se kurac rodili kada ce mo na kraju ipak umrijeti. Neko u ratu, neko od alkohola, neko od steroida, neko od cigareta, neko od auta, neko od pada aviona, neko od.................................

Ipak sve ovo rade oni koji bi sve ovo zeljeli kontrolisati i zaraditi kao sto zaradjuju na alkoholu i cigaretama!

« Poslednja izmena: Novembar 13, 2007, 09:05:01 posle podne Manimal »

Van mreže adis88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: POGLDAJTE OVO...GRRRRR..
« Odgovor #17 poslato: Novembar 13, 2007, 09:55:53 posle podne »
bravo za govornika.....

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: POGLDAJTE OVO...GRRRRR..
« Odgovor #18 poslato: Novembar 13, 2007, 11:00:01 posle podne »
manimal,svidja mi se kako razmisljas :mrgreen:
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: POGLDAJTE OVO...GRRRRR..
« Odgovor #19 poslato: Novembar 13, 2007, 11:10:52 posle podne »
manimal,svidja mi se kako razmisljas :mrgreen:

Bogami da budem iskren, i meni! :lol:

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: POGLDAJTE OVO...GRRRRR..
« Odgovor #20 poslato: Novembar 14, 2007, 12:19:23 pre podne »
@H2SO4

Ma razumijemo se nisam ja htio skretat već samo napomenut da nas ima trtaroša...



@Manimal

A ja se stari ne slažem sa tom tvojom konstatacijom da ga jebeš, dakle ti postavljaš stvar; "Ako mi je sudjeno sjebat ću se od tog i tog pa koliko se ja čuvao..."
Mislim da je to malo bezveze jer ipak bolje je nekad spriječit nego nosit posljedice i to nekad fatalne, ne kažem za ljude koji znaju i koji se znaju kontrolirat itd...već za klince koji puše ovo sve...
Ali opet na neki način imaš pravo jer što je danas sigurno, zdravo, pametno?! NIŠTA!!!!!!!!!!!

A to sa antikampanjama i sranjima neukih stoji 100%

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: POGLDAJTE OVO...GRRRRR..
« Odgovor #21 poslato: Novembar 14, 2007, 12:53:51 pre podne »
ma kakvo crno umiranje od steroida?? pa za to se covjek bas treba dobro potrudit. eventulno prodat stan ili njivu da priusti tu kolicinu hemije.

sem ovih pokojnih vrhunskih bildera dje su ostali nesretnici koji su se unistili? ko su ti ljudi? ima li ih? ja ne znam nikog.
koliko se samo na ovom forumu konzumira tih steroida(em takmoicari em rekreativci) a na slikama vidimo da bas i ne izgledaju bolesljivo. fali li kome sto?

ko oce nek uzima, ko nece niko ga ne cera. (a ko se dvoumi probace i to vrlo brzo)
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: POGLDAJTE OVO...GRRRRR..
« Odgovor #22 poslato: Novembar 14, 2007, 01:44:48 pre podne »
Pa dobro veliš...iskreno nitko me se nije nikome desilo ( i nedao Bog ikome zla) ništa loše...
Ali ipak ne znači da neće nikome uzet danak, što ti garantira da je tako?! Mislim nije sad da ja želim prepast nekoga ili ispast pametan već i sebe malo ispitujem (želim čut da je bezopasno i da se nikome ništa neće desit), uglavnom, mene bi bila trta, i rekao sam 100000 puta da su bezopasni krkao bi više od 90% na forumu, ali jebi ga kad nisu  :(
A i kad bi krkao izašao bi na neko tamkičenje pa makar se obrukao  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A onaj tko se dvoumi će malo bolje proučit materiju, pa uzet ili krknut pa di puklo...a neki će podvit rep i crta...

Živjeli vi meni svi 100 godina !!!

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: POGLDAJTE OVO...GRRRRR..
« Odgovor #23 poslato: Novembar 14, 2007, 02:04:15 pre podne »
Pa dobro veliš...iskreno nitko me se nije nikome desilo ( i nedao Bog ikome zla) ništa loše...
Ali ipak ne znači da neće nikome uzet danak, što ti garantira da je tako?! Mislim nije sad da ja želim prepast nekoga ili ispast pametan već i sebe malo ispitujem (želim čut da je bezopasno i da se nikome ništa neće desit), uglavnom, mene bi bila trta, i rekao sam 100000 puta da su bezopasni krkao bi više od 90% na forumu, ali jebi ga kad nisu  :(
A i kad bi krkao izašao bi na neko tamkičenje pa makar se obrukao  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A onaj tko se dvoumi će malo bolje proučit materiju, pa uzet ili krknut pa di puklo...a neki će podvit rep i crta...

Živjeli vi meni svi 100 godina !!!

A zbog cega se ti opterecujes sta ce se desiti Lazi, Peri, Djuri i bilo kome drugome na ovoj planeti. Cim si se rodio zivot ti je u opasnosti, bilo to od auta, aviona, cigareta, alkohola, AAS i milion drugih stvari. Jebiga, ti si previse uplasen i opterecen nekim stvarima sa kojim ne bi trebao.

« Poslednja izmena: Novembar 14, 2007, 02:05:50 pre podne Manimal »

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: POGLDAJTE OVO...GRRRRR..
« Odgovor #24 poslato: Novembar 14, 2007, 02:06:38 pre podne »
A jebi ga nismo svi isti....  :lol: :lol: :lol:

Doduše imaš i onu poslovicu: "Tko ne riskira taj ne profitira"

A ja sam takav što mogu...  :? :(

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: POGLDAJTE OVO...GRRRRR..
« Odgovor #25 poslato: Novembar 14, 2007, 10:18:38 pre podne »
A jebi ga nismo svi isti....  :lol: :lol: :lol:

Doduše imaš i onu poslovicu: "Tko ne riskira taj ne profitira"

A ja sam takav što mogu...  :? :(

sirotinja... :P :lol:

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: POGLDAJTE OVO...GRRRRR..
« Odgovor #26 poslato: Novembar 14, 2007, 03:01:42 posle podne »
Citat
Ali ipak ne znači da neće nikome uzet danak, što ti garantira da je tako?!
pa nije u pitanju ruski rulet. zna se koje su negativne posledice uzimanja hemije, kako i kada nastupaju, to je sve ispisano odavno.

Citat
Mislim nije sad da ja želim prepast nekoga ili ispast pametan već i sebe malo ispitujem (želim čut da je bezopasno i da se nikome ništa neće desit), uglavnom, mene bi bila trta, i rekao sam 100000 puta da su bezopasni krkao bi više od 90% na forumu, ali jebi ga kad nisu
opasnije je ic u teretanu i opuchat se sa kilazama, jest junk food, poc kod doktora i sl. opasnost od upotrebe steroida nije bas na vrhu liste opasnosti. (pogledaj samo ljude sa foruma koji su zaradili neku povredu, mozda 2-3 ih je zaradilo ginekomasitju ostali povrdenja koljena, kichme, pogresne dijagnoze itd)
 a to da bi se 90% rokalo pa sad ne znam jbg... treba to dobro izucit i znat sta i kako,matematika. a vidim dosta ih se pati oko sitnih racunica i mozgolomki sa glm i sl pizdarija. da li je bolje 5 grama kreatina ujutro ili 7g glm pred spavanje itd...  :lol:
« Poslednja izmena: Novembar 14, 2007, 03:05:37 posle podne H2SO4 »
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže big v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: POGLDAJTE OVO...GRRRRR..
« Odgovor #27 poslato: Novembar 29, 2007, 06:57:48 posle podne »
Vidim da u ovom stupidnom filmu koji  uz to i neznam cemu sluzi nije spomenuto koliko godisnje ljudi umre od infarkta i holesterola svakako da se moze umreti od steroida ali verovali ili ne moze i od struje zato svi brzo pobacajmo sve elektricno sto imamo po kuci... [glupkol