Septembar 20, 2024, 03:26:44 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: KORIGOVANJE!!!!!!  (Pročitano 7855 puta)

Van mreže PeXs

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
Odg: KORIGOVANJE!!!!!!
« Odgovor #15 poslato: April 10, 2013, 01:33:08 posle podne »
ok brt za secere me bas zanimalo ..... a UH hocu tako sam i radio ali dobro nisam na nedelju nego na 10 dana povecavacu ih max do 5 gr po TT mislim da nece trebati vise..ali dobro to je samo moja teorija videcemo sta praksa kaze...

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: KORIGOVANJE!!!!!!
« Odgovor #16 poslato: April 10, 2013, 01:48:26 posle podne »
Pa vidi realno ako ces raditi masu samo sa slozenim hidratima to je gotovo ne moguce. znaci to bi bilo oko 600gr pirinca. Malo, mnogo malo ljudi znam koji ovo mogu da pojedu.

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: KORIGOVANJE!!!!!!
« Odgovor #17 poslato: April 10, 2013, 01:55:45 posle podne »
Pa vidi realno ako ces raditi masu samo sa slozenim hidratima to je gotovo ne moguce. znaci to bi bilo oko 600gr pirinca. Malo, mnogo malo ljudi znam koji ovo mogu da pojedu.


Juče je pao rekord što se pirinča tiče. Naime, 700 g sam pojeo u 5 obroka. Samo da dodam da sam primio OHB12 (iz radoznalosti) prije podne i toliki sam apetiti dobio da to definitivno nije zdravo.
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: KORIGOVANJE!!!!!!
« Odgovor #18 poslato: April 10, 2013, 01:57:45 posle podne »
Ok, 600 je gornja granica...


Van mreže PeXs

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
Odg: KORIGOVANJE!!!!!!
« Odgovor #19 poslato: April 10, 2013, 02:00:45 posle podne »
pa sad jedem 300 gr u 2 obroka,da doguram do 5 gr po TT to je 475 gr...uhvatio sam se za pirinac jel ima najvise UH daj neki predlog slobodno krompir_21,22 UH,ovsene 55 UH i 11 vlakana..

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: KORIGOVANJE!!!!!!
« Odgovor #20 poslato: April 10, 2013, 02:02:33 posle podne »
snikers ;D

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: KORIGOVANJE!!!!!!
« Odgovor #21 poslato: April 10, 2013, 02:06:45 posle podne »
pa sad jedem 300 gr u 2 obroka,da doguram do 5 gr po TT to je 475 gr...uhvatio sam se za pirinac jel ima najvise UH daj neki predlog slobodno krompir_21,22 UH,ovsene 55 UH i 11 vlakana..

Drži se ti pirinča kao osnove što UH tiče. Možeš poslednji ili preetposlednji obrok sa pirinčem zamijenit kuvanim krompirom ili pečenim u foliji ili teflonskoj kesi. Nekih 200 -250 g krompira uz neko meso ili sir i eto obroka
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže PeXs

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
Odg: KORIGOVANJE!!!!!!
« Odgovor #22 poslato: April 10, 2013, 02:11:29 posle podne »
pa gledaj ovako kad bi samo pirinac jeo utoku celog dana 500 gr bi mogao lagano da pojedem, prvi obrok 100gr drugi 150 gr treci 150gr i opet 100gr nebi mi bio problem nego necu od jednom da grunem toliko UH zato sam i ubacio npr krompir da mi se ne smuci pirinac i da postepeno dizem UH ....a snickers mmmmm imacu ga uvek u rezervi ,de me cackas u slatkice  :)

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: KORIGOVANJE!!!!!!
« Odgovor #23 poslato: April 10, 2013, 02:17:20 posle podne »
pa gledaj ovako kad bi samo pirinac jeo utoku celog dana 500 gr bi mogao lagano da pojedem, prvi obrok 100gr drugi 150 gr treci 150gr i opet 100gr nebi mi bio problem nego necu od jednom da grunem toliko UH zato sam i ubacio npr krompir da mi se ne smuci pirinac i da postepeno dizem UH ....a snickers mmmmm imacu ga uvek u rezervi ,de me cackas u slatkice  :)

Pa ne znam što je onda problem kada možeš pojesti pola kg pirinča bez problema? Ja bih odmah počeo sa pola kg, ako vidim da me masti, onda smanjujem sve dok ne dođem do granice koja mi odgovara. Ako ne eksperimentišeš i ne rizikuješ, teško da možeš napravit neke veće rezultate na sebi.
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže PeXs

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
Odg: KORIGOVANJE!!!!!!
« Odgovor #24 poslato: April 10, 2013, 02:27:26 posle podne »
znam brt u pravu si ali pogledaj samo moj prvi post i jelovnik koja katastrofa skoro sam bio uvek gladan a radio masu jbg nisam obracao paznju na UH mislio sam da 100 gr ima 100UH bilo cega,kad sam video da ne ide nista kako treba onda sam poceo da citam o UH i sad nebi posle toga, mogu da kazem slobodno gladovanja da se odma tovarim sa hranom nego da koliko toliko napravim neku uzlaznu stepenicu..

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: KORIGOVANJE!!!!!!
« Odgovor #25 poslato: April 10, 2013, 04:47:01 posle podne »
Brt ja ne mogu 300gr da pojedem ako nije sutlijas:-)
Men sana in corpore sano !

Van mreže PeXs

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
Odg: KORIGOVANJE!!!!!!
« Odgovor #26 poslato: April 12, 2013, 12:33:52 pre podne »
axaxaxaxaxax pa da ne veruje covek danas stao na vagu ubedjen da imam oko 92-93 kad ono 86 smejao sam se sam sebi a sve sam racunao i UH i proteine kao da imam 92-93 i tako i jedem,sutra provera na jos jednoj vagi,ako potvrdi isto 86 ide Bobanov rezim pa sta bude start odma 500gr pirinca pa da vidimo sta ce poceti da se desava nema druge....i imam jedno pitanje jel probao neko idem sutra u kupovinu pa sam video prosli put neki vocni mix (kupina,ribizla,jagoda,malina) pa sam mislio uz ove ovsene 200 gr da ubacim 100gr mix i naravno mericu whey-a sta kazete?

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: KORIGOVANJE!!!!!!
« Odgovor #27 poslato: April 12, 2013, 01:20:06 pre podne »
axaxaxaxaxax pa da ne veruje covek danas stao na vagu ubedjen da imam oko 92-93 kad ono 86 smejao sam se sam sebi a sve sam racunao i UH i proteine kao da imam 92-93 i tako i jedem,sutra provera na jos jednoj vagi,ako potvrdi isto 86 ide Bobanov rezim pa sta bude start odma 500gr pirinca pa da vidimo sta ce poceti da se desava nema druge....i imam jedno pitanje jel probao neko idem sutra u kupovinu pa sam video prosli put neki vocni mix (kupina,ribizla,jagoda,malina) pa sam mislio uz ove ovsene 200 gr da ubacim 100gr mix i naravno mericu whey-a sta kazete?

Treba da pratiš ogledalo, vagu ostavi u drugom planu. Ako si ti zadovoljan svojim izgledom tj napretkom, ne znam zašto se opterećivati kilogramima? Ne očekuj da ih nabaciš brzo.. ako kojim slučajem to i uspiješ, veliki procenat dobijenog će biti nekvalitetno.

Možeš uz ovas ubacit nešto od toga što si naveo, čisto da dobije na ukusu.
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže PeXs

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
Odg: KORIGOVANJE!!!!!!
« Odgovor #28 poslato: April 12, 2013, 11:28:17 pre podne »
bobane hvala na odgovorima........daleko od toga da se opterecujem sa kg,prezadovoljan sam sa onim sto sam postigao do sada u odnosu kakav sam bio, nego eto malo sam bio iznenadjen kad mislis jedno a ispostavi se totalno nesto trece...

Van mreže PeXs

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
Odg: KORIGOVANJE!!!!!!
« Odgovor #29 poslato: April 19, 2013, 03:20:29 posle podne »
moze mala pomoc oko treninga...do sada sam radio split 3 pa 1
grudi / biceps 5 vezbi za grudi, 3 za biceps po 4 serije
ledja / triceps 5 vezbi za ledja, 3 za triceps po 4 serije
noge  / ramena  po 5 vezbi po 4 serije
pauza.pa sve u krug
e sad ovaj 3 dan mi je katastrofa .. dugo se vec mucim sa ovim 3 danom jel mi skoro treba 2 sata da sve lepo odradim a uvek nesto malo  zapostavim dal noge ili ramena...
planiram da pocnem ovaj split 2 pa 1
grudi/biceps isto vezbi isto serija
noge isto sve
pauza
ramena isto sve
ledja / triceps isto sve
zanima me misljenje ili savet neki dal treba da nesto promenim mozda drugacijim redosledom da idem.....