Jun 25, 2024, 08:12:31 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.226 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Sljedeća kura TrenA + Prop.  (Pročitano 10297 puta)

Van mreže serafin

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Sljedeća kura TrenA + Prop.
« poslato: Februar 03, 2013, 01:11:53 posle podne »
Pozdrav
Već duže vrijeme čitam ovaj forum, i nisam mislio da će mi prvI post biti u ovome podforumu, ali eto tako očito treba biti jer kura mi kreće za nešto duže od mjesec dana. Pošto tu ima dobrih stručanjaka koliko sam uspio pohvatati, htio sam pročitati možda još koji savjet od vas....

Staž:
Treniram već nekoliko godina, i treninzi i prehrana su mi na nivou ajmo reći (koliko mi novčanik to dozvoljava).
3 kure sam do sad odradio u razmaku od 3 godine, zadnja mi je završila prošle godine u 7 mjesecu (TrenA + propionat/depo). Nakon dobro odrađenog PCT sam nastavio sve po propisima i evo nakon skoro 8 mjeseci sam 90% isti kakav sam izašo iz zadnje kure (osim malo sala na trbuhu koji se stvorio zadnji par mjeseci). Radio sam i nalaze ove godine, i sve je super.

visina: 180cm
težina 84kg
nizak bf


Sljedeća kura;

Trenbolon acetat 3xtj po 250mg
Propionat 3xtj po 100mg (nakon 6 tjedana namjeravam povećati malo dozu propa)
PCT - Nolvadex i HCG

E sad šta mene zanima.....još sam neodlučan šta uzimati tokom ciklusa ?! Zadnji put sam uzimao nolvu i proviron. Sad bi možda samo proviron 10-20mg dnevno.
Pa da čujemo mišljenja.

PS...zadnji put izbilo relativno puno prištića po ramenima, prsima i nešto po leđima. Bili su oni sitni, pa sam to i jednim dijelom priprisao znoju (bilo je rano ljeto).


HVALA UNAPRIJED  :)
« Poslednja izmena: Februar 03, 2013, 01:14:03 posle podne serafin »

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Sljedeća kura TrenA + Prop.
« Odgovor #1 poslato: Februar 03, 2013, 01:17:08 posle podne »
Pozdrav.

750mg acetata, hrabro, samo mislim da za to nemas potrebe. U toku ciklusa ne pomisljaj na nolvu ako ne moras. Proviron 50-100mg ako ti finansije dozvoljavaju.
Koliko dugo planiras voziti? Koji lab u pitanju?

Pct- naknadno cemo ako uopste i treba pricati o tome.

Van mreže serafin

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Sljedeća kura TrenA + Prop.
« Odgovor #2 poslato: Februar 03, 2013, 01:24:47 posle podne »
Pozdrav BUKAS

Tren je od SteroxLAB, a propionat će biti najvj. "testovis". Vožnja bi trebala trajati 12tj.
A što se tiče PCTa, to mi ne predstavlja problem....ovako nešto sam namjeravao; Nolv. 40/40/20/10, a HCG zadnje davanje u drugom tjednu PCT. Još nisam ni 100% siguran u kojim ću dozama HCG uzeti u PCTu

Još da napomenem da ću tokom ciklusa uzeti HCG ako bude potrebno (zadnji put je bilo potrebno).


750mg acetata sam i zadnji put koristio, bez ikakvih problema.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Sljedeća kura TrenA + Prop.
« Odgovor #3 poslato: Februar 03, 2013, 01:31:32 posle podne »
Ako vec mislis tako, onda vozi hcg u toku kure 250iu svaki 5i dan recimo, a nakon kure nemoj raditi hcg niti nolvu. Moras dobro da razmislis sta i kako, jer imas trena i propa u igri. Hoces znati razlikovati probleme od estrogena i prolaktina?

Edit: ako je proslo bez problema, nema razloga da se trujes nolvom ili bilo cime drugim. Proviron je dobro dosao u kuri, nakon kure neki kompleksni test boost ili par minerala, vec je pisano o tome, mozda malo nekog inhibitora estrogena ili prolaktina sve u zavisnosti gde je problem, ako ga bude bilo.

Poslednja kura, kako je isla?
« Poslednja izmena: Februar 03, 2013, 01:35:37 posle podne BUKAS »

Van mreže serafin

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Sljedeća kura TrenA + Prop.
« Odgovor #4 poslato: Februar 03, 2013, 01:40:08 posle podne »
E radi takvih odgovora sam i došao na ovaj forum.

Malo me iznenadilo ovo da odustanem od Nolve nakon ciklusa, iskreno me strah bez toga napraviti PCT. Nije slaba kura, pa radi toga.

Zadnj kura je bila slična ovoj, samo što sam nakon 6 tjedna ubacio depo jer nisam mogao do propionata doći kad mi je trebalo. PCT je bio 40/40/20/10 + HCG. Pripisao sam svu ovu zadržanu masu PCT-u



Hvala

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Sljedeća kura TrenA + Prop.
« Odgovor #5 poslato: Februar 03, 2013, 01:48:25 posle podne »
Nolvu ne. Pisano je vec zasto. Mnogo bolja opcija neki ai (femara, aromasin, arimidex..) E sad kazem ti, imas 2 leka u igri. Ako je prolaktin bude problem, moraces da znas. Ako treba smanjivati prolaktin isto je pisano kako.

Ovo sm ti sve rrekoa AKO bude bilo potrebno, ne ono teoretski da radis, jer sto bi se trovao necim ako ne moras.

Van mreže serafin

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Sljedeća kura TrenA + Prop.
« Odgovor #6 poslato: Februar 03, 2013, 02:03:13 posle podne »
Hvala na odgovorima, jako ću dobro razmislit o tvojim savjetima o PCTu.

A za prištiće pretpostavljam da nema nekog lijeka da ih spriječim, ili barem smanjim nastajanje toga?!?!

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Sljedeća kura TrenA + Prop.
« Odgovor #7 poslato: Februar 03, 2013, 02:08:15 posle podne »
Pazi ovako. Za to, bilo je slucajeva da na nekih 500mg depoa bude bas problema, i onda se napravila izmena pojacao se tren smanjio test na niske doze 250mg i nije bilo problema.

Mislim da za tebe uz 750 acetata vise od 300 propa nema potrebe da radis. Probaj i da krenes sa 200 propa pa vidi.

Tu opet moze biti nekoliko uzroka sad sve zavisi. Nekome su pomagale kreme, nekome ne. Nekome je pomagalo ubacivanje ai (citaj uzrok estrogen), nekome opet nista od navedenog.

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Sljedeća kura TrenA + Prop.
« Odgovor #8 poslato: Februar 03, 2013, 02:49:38 posle podne »
Testovis koliko ja znam ne postoji nekoliko godina vec?
Na 750mg trena zavrsio bi ili u ludari ili u zatvoru ili u zatvorskoj ludari :). Govorim u svoje ime
To sto si sa propionata presao na enanthat test u petoj nedelji je bacen ciklus jer te je taj enan proradio kad si zavrsio ciklus. Zato ti je i bio potreban hcg jer nisi imao testosterona u sistemu
750 mg trena ( ko uopste moze i da izdrzi) je doza za momka 115kg cistih misca
pozdrav

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Sljedeća kura TrenA + Prop.
« Odgovor #9 poslato: Februar 03, 2013, 02:55:24 posle podne »
Bole, bolje receno dostigao maksimalnu koncentraciju.

Sad za tren, mislim da nema potrebe, 400-500 sasvim dosta za njega. Al opet neka bira.

A za tog momka od 115kg cistih misica mislim da mu pored tog trena treba jos nesto. :D
« Poslednja izmena: Februar 03, 2013, 02:58:22 posle podne BUKAS »

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Sljedeća kura TrenA + Prop.
« Odgovor #10 poslato: Februar 03, 2013, 03:05:59 posle podne »
To to.
I ispada da je bio 5 ned na testu pa 4 ned pauza pa 4 ned opet na testu. Da je obrnuto bilo bi lepota

Van mreže Becks

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: Sljedeća kura TrenA + Prop.
« Odgovor #11 poslato: Februar 03, 2013, 03:15:52 posle podne »
Tren idi EOD, nemoj samo 3x nedeljno acetat, 200mg EOD ti je taman 700mg, mada kao sto kaze Bukas i 150mg EOD bi ti bilo super, ali opet nikada ne znas koliko je poddozirano  :D; moguce je da ti prop stvara probleme oko akni, ako ne ides AI onda ga probaj smanjiti na 50-70mg EOD. Bzvz mi je davati tolike pare za Proviron ako ga vec uzimas kao za kontrolu estrogena, bolje uzmi neki AI ako ti treba.

Sto se tice akni, moguce je da ti estrogen stvara problem... Ako imas probleme sa aknama onda moras paziti stalno, nemoj da ti kasnije ostaju oziljci; evo sta ce ti pomoci oko akni:

-Istusiraj se cim dodjes iz teretane, nemoj sedeti jos 2 sata oznojan i prljav.
Idi u DM ili Lily i kupi neki cleanser za ciscenje lica, njega mozes koristiti i na ramenima, grudima... Kada se istusiras onda jos uzmi i utrljaj to za ciscenje na mesta sa aknama dok lepo ne zapeni, nekih 10ak sec i onda isperi. Kada budes kupovao gledaj da ne sadrzi alkohol i sapun; najbolje kupi neki sa pumpicom, nije bitno koja je marka, ima jedan dobar od Garniera mislim da pise Foaming Cleanser... Svi su oko 450-550 din, traje dosta dugo.

-Cesto menjaj majice, cist peskir stalno, nemoj trenirati 5x u istoj odeci

-Kupi u apoteci klindamicin gel (oko 280 din) i stavi ga 2x dnevno na akne (sa cistim rukama)

-Nemoj ih dirati stalno pogotovo sa prljavim rukama

-Tusiraj se svaki dan, cak i vise puta ako se budes oznojao u toku dana na poslu/sexu itd.  :D

-Ako je do estrogena onda koristi AI

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Sljedeća kura TrenA + Prop.
« Odgovor #12 poslato: Februar 03, 2013, 03:26:08 posle podne »
Dobar savet Beks.
Ali kod akni nece pomoci. Tu samo resava stvar roacutan a to nebi preporucio ni neprijatelju

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Sljedeća kura TrenA + Prop.
« Odgovor #13 poslato: Februar 03, 2013, 03:33:46 posle podne »
Odlicno Becks. Proviron da...zavisi sta hoce od njega, za estrogen definitivno bacanje para.

Van mreže Becks

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: Sljedeća kura TrenA + Prop.
« Odgovor #14 poslato: Februar 03, 2013, 03:35:23 posle podne »
Dobar savet Beks.
Ali kod akni nece pomoci. Tu samo resava stvar roacutan a to nebi preporucio ni neprijatelju

Sve ovo pomaze veruj mi. Naravno ne 100%, ali ako pazi na sve, 80% ce biti bolje.

A kada su mi ljudi pricali kakve su nuspojave imali na accutane-u, najezio sam se