Septembar 20, 2024, 05:52:10 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: pomoc pocetniku ...  (Pročitano 4594 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: pomoc pocetniku ...
« Odgovor #15 poslato: Februar 01, 2013, 08:28:06 posle podne »
Njemu ne treba kreatin (monohidrat) iz razloga sto je njegov cilj da skida salo. To je njegov slucaj.

A POCETNICI mogu uzimati kreatin!

Naravno da mogu, a da im je potreban i da ce od toga nesto vise izvuci U SAMOM POCETKU gde je cilj spustiti masti i koliko toliko povecati misicnu mastu i usto vreme - mislim da nece.

OFF i P.S ja ne navlacim vodu sa monohidratom, barem ja to na sebi ne primecujem. Uzimam 5g bez skidanja i kada sam i u cut-u i na jednoj cifri %BF i dalje ga uzimam i opet sam pri izrezanim trbusnjacima i venama. Tako da za mene to generalizovanje ne vazi. Kreatin svejedno ne sprecava masti/salo da se tope i ne vidim uopste razlog da postoji neko pravilo da ga rekreativci ne uzimaju na cut-u.

vidi
ja cu stvarno morati da krenem da brisem tvoje komentare iz razloga sto pricas tj poceo si da pises da ne kazem STA!!
tebi kreatin naravno da NE MPOMAZE S OBZIROM koliko si se izviljvao na svom telu i naravno da nema veze sa salom ali tebi cak nemoze ni vodu da zadrzi tj za tebe i u tvojima isteima treninga je BEZNACAJAN iz gore navedenog razloga
URNISES sebe i svoje telo i logicno je da na tebe NE REAGUJE a bilo bi bez logike da i jeste drugacije
zato molim te..
nemoj da dajes savete a na osnovu TEBE jer ti nisi reper za ove stvari a POGTOVO NE ZA POCETNIKE a pogtovo ne u ovom slucaju tj kod slucaja ovoga momka

i da
KREATIN CE I TE KAKO DA POMOGNE POCETNICIMA
SIGURNO VISE NEGO PLAVA SRCA
a to sto si ti isao pogresinim putem pa smatras da ti nije od pomoci-jbg,to je vec tvoj problem

Van mreže Viki

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: pomoc pocetniku ...
« Odgovor #16 poslato: Februar 01, 2013, 08:31:37 posle podne »
Ne znam gde sam napisao da mi kreatin nije od pomoci i da "me ne radi" ...

Izvini, zaista. Ovo je forum gde izgleda jedni te isti ljudi uvek odgovaraju po temama, samo se njihovo misljenje ceni i oni su uvek u pravu. Klasican bro forum. Piletina, brokoli, pirinac, krompir i te price ...to je preporuka za svakog ko se uopste pojavi na ovaj forum.

Povlacim se, necu vise nista da komentarisem jasno mi je da nisam dobrodosao.

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: pomoc pocetniku ...
« Odgovor #17 poslato: Februar 01, 2013, 08:35:00 posle podne »
Ne znam gde sam napisao da mi kreatin nije od pomoci i da "me ne radi" ...

Izvini, zaista. Ovo je forum gde izgleda jedni te isti ljudi uvek odgovaraju po temama, samo se njihovo misljenje ceni i oni su uvek u pravu. Klasican bro forum. Piletina, brokoli, pirinac, krompir i te price ...to je preporuka za svakog ko se uopste pojavi na ovaj forum.

Povlacim se, necu vise nista da komentarisem jasno mi je da nisam dobrodosao.

Nije tebi niko rekao da ti nisi ovde dobrodosao. :o Jednostavno ovaj forum ima svoj stav za neke stvari i na ovom forumu se zna sta, kako, kad i koliko cega ide. Jeste da nije sve sortirano po abecedi kao baza podataka, ali zato postoji opcija za pretragu i bukvalno na svako pitanje se moze pronaci odgovor.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: pomoc pocetniku ...
« Odgovor #18 poslato: Februar 01, 2013, 08:41:30 posle podne »
ovde je SVAKO dobro dosao
ali ovo nije BUREK forum i ovaj forum psotoji 8 god i ovu reptaciju koju ima nije stekao zato sto je SVAKO STO JE HTEO PISAO NA NJEMU I KAKO JE HTEO!!
DAKLE
ti si neko ko je u ovoj prici tek nesto kratko
da izlgedas solidno i ok-istina
dali je to polod tvog znanja-NIJE DRUGAR vec mozes dragom Bogu da zahvalis na genetice sa kojom te obdario
a cika pedja ce a ti kaze da si mogao i DUPLO bolje da izlgedas sa tom genetikom da si radio kako treba
ali nije rec o tebi
rec je o momku koji trazi PRAVI SAVET

a pravi savet nije da UZIMA KREATIN NA DIJETI onaj ko ima xxx % BF
razlog
pa kreatin je celijkiski volumizator
salo se sastoji od neki tamo "celija"
odredjeni % vode ide i u te celije
prvi proces lipoze jeste taj da se masne celije oslobadjaju tecnosti (pojacano mokrenje,znojenje bla bla bla_)

NIKO OVDE NIJE REKAO DA JE BOGOM zabranjeno korsiti kreatin na dijeti
ALI ZATI BI!!!
ako trbea snaga-ONDA IMA NOVE GENREICJE KREATINA KOJI SLUZE ZA TO i nemaju ogranicvajuci fkator kao monohidrat
bla bla bla bla
MILION PUTA NAPISANO
ponavljam
to sto si ti genetikom obdren i sto si trenirao uvrnute isteme treninga pa ti ni kreatin nije smetao-to NIJE PRAVILO vec je to BOGOM dana genetike
da si si malo bolje trenirao (da ne kazem pametinje) onda bi sigurno taj kreatin iskorstio a ne bi bacio pare

ali to sve drugar pise na ovom forumu
i zbog toga na ovom forumu NE DOZVOLAJVAMO upadanja i savete nekoga ko NEMA PROBLEM
ti jedin rpoblem imas sada jer sis se zapleo u svoje treninge i udario si plato MNOGO RANIJE NEGO STO JE TREBALO
ali to opet nije tema i nema veze sa kreatinom

nadam se da sam uspeo da oibjansim

Van mreže terza95

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: pomoc pocetniku ...
« Odgovor #19 poslato: April 19, 2013, 04:37:04 posle podne »
pozdrav svima,kao prvo iako sam pocetnik hteo bih da pohvalim ovaj forum nigde nisam nasao toliko informacija o bodibildingu nego ovde .e pocetnik sam visok 185 i tezak samo 65 kg, sad krenuo am u teretanu pre mesec dana ishranu sam koliko-toliko sredio ali nikako da nesto napredujem uzeo sam sa drugom gaint gainer i tu pogresio to je cist secer i to nikome ne bih preporucio.pre toga sam hteo da uzmem kreatin ali me bilo strah zato sto se negde prica da posle njega se stvaraju problemi sa bubrezima.ako bi neko unapred mogao da me posavetuje sa vezbama i da mi da neki savet u vezi suplimentacije posto sam pocetnik unapred hvala  :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: pomoc pocetniku ...
« Odgovor #20 poslato: April 19, 2013, 04:38:30 posle podne »
cao
otvori svoju temu jer ovo ce mo da brisemo