Septembar 20, 2024, 12:10:58 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: trening  (Pročitano 29984 puta)

Van mreže каскадер

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: trening
« Odgovor #45 poslato: Februar 22, 2013, 05:07:16 posle podne »
A jel si rezmisljao da li ti se uopste isplati da kupujes whey  u pakovanju od 900gr, a da pri tome nemas para za bacanje?
jesam razmisljao,al lakse mi je dati 17e za 700gr ili 30 e za 900 pa kad popijem opet tako nikad nemam odjednom 60eura da uzmem 2 kg

Van mreže каскадер

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: trening
« Odgovor #46 poslato: Februar 22, 2013, 05:10:43 posle podne »
30e sam mislio za ovaj gold posto je skuplji,jbg sto kemis kaze nemam odjednom da dadnem za 2,3kg pa mi je lakse ovako a izracunao sam da odprilike me izadje isto i kad bih uzeo 2.3 kg ili da uzmam kao sto sad radim,mozda u 5 eura jeftinije izadje kad uzmam na kanticu al jbg

Van mreže headingmachine

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 135
Odg: trening
« Odgovor #47 poslato: Februar 22, 2013, 05:58:02 posle podne »
30e sam mislio za ovaj gold posto je skuplji,jbg sto kemis kaze nemam odjednom da dadnem za 2,3kg pa mi je lakse ovako a izracunao sam da odprilike me izadje isto i kad bih uzeo 2.3 kg ili da uzmam kao sto sad radim,mozda u 5 eura jeftinije izadje kad uzmam na kanticu al jbg

Nikako te ne izadje ovako skuplje samo 5 eura. 2 mala pakovanja imaju 1800g, a 1 veliko 2300g. To je pola kg razlike. Da ne racunam sada, to je maltene 2000, mozda malo manje, nzm. Ali ok, i sam kazes da ti je ovako bolje, pa nema veze, bitno je da imas whey.

Van mreže каскадер

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: trening
« Odgovor #48 poslato: Februar 22, 2013, 10:51:57 posle podne »
vidis 700 grama mi kosta 22 eura a 2,3 kosta 65 eura...pa eto izracunaj 3x700gr = 2100 znaci 200 grama vise..ovo mislim na olimpov..a ovaj od 900gr sto hocu da uzmem on je whey gold i kosta 30eura 900 grama..al nema veze znam i ja da je isplativije uzet odma 2.3 kg i lagano al nemam odjednom tako da dam ovako nekako uspijem rasporedit...sad cu uzet ovaj od 900gr gold pa cu onda skupljat pare odma za 2.3 kg i to je to.

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: trening
« Odgovor #49 poslato: Februar 23, 2013, 01:48:16 pre podne »
Opusteno, bitno je da imas whey-a, a pakovanje zavisi od finansija nazalost. Jbg, ako ces uvek imati wheya po cenu da gubis par stotina grama na ceni, svakako je bolje da ga imas uvek pa kad uleti neka lova uzmes vece pakovanje i to je to. ;)

Van mreže каскадер

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: trening
« Odgovor #50 poslato: Februar 25, 2013, 10:32:07 posle podne »
samo me interesuje jos jedno da li ovakav nacin ishrane i treninga moze da donese neke rezultate..
znaci ujutro
50 grama zobene pahuljice +mjerica whey gold sa 150ml (0,5 mlecnih masti) mleka
onda 3 kuhana jaja
pa trening
onda mjerica whey + 20 grama dex
nakon 2/3h max sata 300 pileceg belog,250 grama krompira ili rize bez ikakvog ulja samo paprika tucana i vegeta od zacina,i 50 grama svezeg sira
i zadnji obrok jedna banana ili nesto od voca nebitno..stim da nejedem nista posle 7
ne jedem slatko,ne pijem nikakve sokove,u salate stavim samo jednu kasiku maslinovog ulja i to je to...inace definiciju hocu imam mozda jos nekih 4 kg viska a kada sam se reg na ovaj forum imao sam 8kg viska i na ovaj nacin sam skinuo 4 stim da nisam izgubio misicne mase ni sekunde

Van mreže medjoni

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 88
Odg: trening
« Odgovor #51 poslato: Februar 25, 2013, 10:53:20 posle podne »
voce se ne jede navece... i jede se posle 7 (ali ne voce) ;)

Van mreže каскадер

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: trening
« Odgovor #52 poslato: Februar 25, 2013, 11:01:26 posle podne »
znaci voce da izbacim navece

Van mreže Marko Dj.

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: trening
« Odgovor #53 poslato: Februar 25, 2013, 11:21:26 posle podne »
samo me interesuje jos jedno da li ovakav nacin ishrane i treninga moze da donese neke rezultate..
znaci ujutro
Citat
50 grama zobene pahuljice +mjerica whey gold sa 150ml (0,5 mlecnih masti) mleka
ne znam bas je li dovoljno 150ml bilo cega da se to sve lijepo sjedini..a vise mlijeka da stavljas nemoj,jos ako radis na smanjenju %bf.I ne bih ti preporucio taj whey za obrok,bolje neki blend.
Citat
onda 3 kuhana jaja
zasto bas 3?bolje da uzmes npr 4cijela i 3bjelanca.To bi cak mogao da prebacis ujutro sa ovsenima ako nemas blend.A za drugi obrok uzmi npr 150gr pilece bijelo,sa nekom salaticom i mozda nekih 40gr badema ili ako imas omega 3 kaps.Trening tek poslije nekih 2sata.
pa trening
onda mjerica whey + 20 grama dex
Citat
nakon 2/3h max sata 300 pileceg belog,250 grama krompira ili rize bez ikakvog ulja samo paprika tucana i vegeta od zacina,i 50 grama svezeg sira
posle pwma nemoj da cekas 2h,a narocito ne 3h!
Tih 300gr pileceg bolje podijeli,pa pola poslije pwm-a pola u drugi obrok.
250gr kropmpira nije isto sto i 250gr rize.250gr krompira=50UH / 250gr rize=~190gr UH ;) vegeta,tu i tamo...
Svjez sir?sto ti znaci to svjez sir?moze biti onaj sir gola mast,a moze i mladi...mada ako skidas nznm koliko ti je pametno taj sir da ubacas,mozda malo ako bas ne mozes bez njega,nekih 50-60gr.
Citat
i zadnji obrok jedna banana ili nesto od voca nebitno..stim da nejedem nista posle 7
ne jedem slatko,ne pijem nikakve sokove,u salate stavim samo jednu kasiku maslinovog ulja i to je to...inace definiciju hocu imam mozda jos nekih 4 kg viska a kada sam se reg na ovaj forum imao sam 8kg viska i na ovaj nacin sam skinuo 4 stim da nisam izgubio misicne mase ni sekunde
Voce kao zadnji obrok?daj nemoj da kvaris sve jbt!jesi li nasao nekom u jelovnik da je zadnji obrok iliti bilo koji obrok jedna vocka?
posle 7 ne jedes slatko i ne pijes sokove?a ako u 15h pojedes dvije milke i zalijes sa litar koka kole,to je ok? ::)
slatko,sokove izbacis potpuno!
to sto si skinuo tih 4kg to je normalno,cim si malo ishranupromijenio odma se desila promjena,ali neces moci dalje nastaviti sa ovakvom ishranom.
I nikad ne mozes znati tacno koliko kg treba da skidas,vidjeces kad skines i tih 4kg sto si zacrtao da ce imati tu jos da se guli ;)
ovaj obrok treba da ti bude jos nekih 150gr piletine,salata.to je 4 obrok.
moras imati i jos jedan prije spavanja,a to neka bude ella sir ili 200gr junetine.
To bi ti bilo to..mozda ima jos nekih sitnica,ali ovo ti je glavno.

Van mreže medjoni

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 88
Odg: trening
« Odgovor #54 poslato: Februar 25, 2013, 11:22:08 posle podne »
da, uzmi sa prvim obrokom neku vocku ako ti se jede

Van mreže каскадер

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: trening
« Odgovor #55 poslato: Februar 25, 2013, 11:46:02 posle podne »
posle 7 nisam jeo al nije mi problem da ubacim, al problem je u tome sto radim nocne smjene od 10 do 7 ujutro i dodjem kuci u 8 i legnem da spavam i probudim se u 4 i prespavam pola dana kako da stignem da pojedem 5 obroka jbg haaha to mi je frka najveca a voce posle 7 sam uzimao cisto onako sta znam da mi se netrazi da jedem nista lako to mogu da izbacim,svjezi sir je kupovni bas malo malo ima masti a oko 15gr proteina na 100gr..i zasto nije dobro 35gr whey sa 50 grama zobenih tako jedino mogu da ih jedem ahah :P

Van mreže каскадер

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: trening
« Odgovor #56 poslato: Februar 25, 2013, 11:47:48 posle podne »
a trazio sam taj ella sir ma nema sile da ga nadjem to bi bilo ok pred spavanje bi bilo extra al dzaba kad nmg da nadjem,jel ima neko drugo ime ili sta vec

Van mreže каскадер

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: trening
« Odgovor #57 poslato: Februar 26, 2013, 12:08:20 pre podne »
kad pronadjem taj sir bice extra i kada bi mogao da ubacim kikiriki onaj u ljuski naravno u koji obrok

Van mreže каскадер

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: trening
« Odgovor #58 poslato: Februar 26, 2013, 12:29:33 pre podne »
da li bi ovako bilo ok

1. 50gr ovsenih + 35gr whey gold+200ml mleka (o,5 mlecne masti)
2.3 belanca i jedno celo jaje+taj nemasni sir 50gr
# trening
3.whey 40gr+20gr dex
4.150gr pileceg belog 250gr krompira+salata kupus ili zelena ili nesto npr kiseli krastavci,paprika ili sl.
5.150gr belog 150gr krompira+salata
6.pred spavanja taj ela sir ako ga nadjem.
jel ok to? i kada da ubacim kikiriki ili da ga premjestim negdje u drugi obroke i voce mogu da jedem sa prvim npr jabuku ili bananu..

Van mreže Marko Dj.

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: trening
« Odgovor #59 poslato: Februar 26, 2013, 12:30:51 pre podne »
drug,postoji opcija izmijeni,3 posta zaredom pises :D
zamjena za ella sir moze da bude junetina,pa napisao sam ti!
ako mora bas kikiriki u ljusci neka bude u cetvrti ili peti obrok.

edit:
sta radis ti?low carb,rotacija,nesto trece?
imas ~100gr uh.
« Poslednja izmena: Februar 26, 2013, 12:32:48 pre podne djuka92 »