Septembar 20, 2024, 12:20:50 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: trening  (Pročitano 29986 puta)

Van mreže каскадер

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: trening
« Odgovor #30 poslato: Februar 10, 2013, 03:39:48 pre podne »
ja sam nasao dex 1kg 5km..a posle treninga osim wheya i dexa jedem i grozdjice...a znam nekad i grozdjice da uzmem i u toku dana ako osjetim da mi je opao secer pa umjesto cokolade,keksa nebitno uzmem saku grozdjica i to je to :P a jaja od prepelice jeli dobro prije ili posle treninga,ja sam ih pio prije sa medom od maslacka..imao sam osjecaj da dadne puno snage i energije ili je to samo na psihickoj bazi

Van mreže каскадер

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: trening
« Odgovor #31 poslato: Februar 10, 2013, 03:42:11 pre podne »
Meni je suvo grožđe puno bolje od dex. Od dex me često zna uhvatiti mučnina i nadutost stomaka, dok od grožđa ne. Jednu šaku 15 min prije kraja treninga i posle zaliti šejkom.
i meni je puno bolje grozdjice od dexa al grozdjice svejedno uzimam posle treninga 1 saku odprilike,al whey mjesam sa dexom cisto iz razloga ukusniji bude sad neznam jbg kako kome :P i imam osjecaj da sam se sjebao sto se tice izbora wheya uzeo sam od vanilije al imam osjecaj da je puno bolji od jagode ili narandze

Van mreže каскадер

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: trening
« Odgovor #32 poslato: Februar 20, 2013, 12:04:31 pre podne »
Da ne otvaram novu temu radi svake gluposti pa cu ovde postaviti pitanje.Da li kad radim ruke bolje da se radi jedna vjezba za biceps pa onda triceps jedna i tako ukrug ili je bolje ispucat sve za biceps pa onda triceps.Hvala unapred

Van mreže каскадер

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: trening
« Odgovor #33 poslato: Februar 20, 2013, 01:24:15 pre podne »
i jos me interesuje po vasem izboru koji bi ste izabrali whey


http://www.fitness-outlet.de/bilder/produkte/gross/Olimp-Whey-Protein-Complex-100-Beutel.jpg - ovaj ja koristim pa se dvoumim dal da ga opet uzmem ili da uzmem ovaj

http://images.iherb.com/l/OPN-02864-2.jpg

sta kazete koji je bolji ovaj drugi vidim sadrzi i bcaa nesto malo

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: trening
« Odgovor #34 poslato: Februar 20, 2013, 05:41:31 pre podne »
Da ne otvaram novu temu radi svake gluposti pa cu ovde postaviti pitanje.Da li kad radim ruke bolje da se radi jedna vjezba za biceps pa onda triceps jedna i tako ukrug ili je bolje ispucat sve za biceps pa onda triceps.Hvala unapred

uvek se prvo radi veci misic
dakle
prvo vezba za tric pa za bicx

Van mreže Volk

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 164
Odg: trening
« Odgovor #35 poslato: Februar 20, 2013, 07:57:50 pre podne »
i jos me interesuje po vasem izboru koji bi ste izabrali whey


http://www.fitness-outlet.de/bilder/produkte/gross/Olimp-Whey-Protein-Complex-100-Beutel.jpg - ovaj ja koristim pa se dvoumim dal da ga opet uzmem ili da uzmem ovaj

http://images.iherb.com/l/OPN-02864-2.jpg

sta kazete koji je bolji ovaj drugi vidim sadrzi i bcaa nesto malo

Ni jedan od ta dva,The Amino Whey Hydro,najbolji odnos cena kvalitet kolicina.

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: trening
« Odgovor #36 poslato: Februar 20, 2013, 11:08:07 pre podne »
i jos me interesuje po vasem izboru koji bi ste izabrali whey


http://www.fitness-outlet.de/bilder/produkte/gross/Olimp-Whey-Protein-Complex-100-Beutel.jpg - ovaj ja koristim pa se dvoumim dal da ga opet uzmem ili da uzmem ovaj

http://images.iherb.com/l/OPN-02864-2.jpg

sta kazete koji je bolji ovaj drugi vidim sadrzi i bcaa nesto malo

I jedan i drugi su dobri. Ja bih uzeo gold.

Van mreže Volk

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 164
Odg: trening
« Odgovor #37 poslato: Februar 20, 2013, 11:48:48 pre podne »
Iskreno,citajuci i malo proucavajuci,mislim da cena od 7500(sa popustom) din za 2,27 kg proteina je mnogo.
Jedino ako ti pare ne predstavljaju problem(mada opet sto bacati) ili zives negde preko.

Procitaj malo supplement facts pa ce ti sve biti jasno-odnos cena kvalitet sa drugim proizvodima..

Pozdrav

Van mreže каскадер

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: trening
« Odgovor #38 poslato: Februar 20, 2013, 03:50:02 posle podne »
Da ne otvaram novu temu radi svake gluposti pa cu ovde postaviti pitanje.Da li kad radim ruke bolje da se radi jedna vjezba za biceps pa onda triceps jedna i tako ukrug ili je bolje ispucat sve za biceps pa onda triceps.Hvala unapred

uvek se prvo radi veci misic
dakle
prvo vezba za tric pa za bicx
ok.hvala

Van mreže каскадер

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: trening
« Odgovor #39 poslato: Februar 20, 2013, 03:54:36 posle podne »
Iskreno,citajuci i malo proucavajuci,mislim da cena od 7500(sa popustom) din za 2,27 kg proteina je mnogo.
Jedino ako ti pare ne predstavljaju problem(mada opet sto bacati) ili zives negde preko.

Procitaj malo supplement facts pa ce ti sve biti jasno-odnos cena kvalitet sa drugim proizvodima..

Pozdrav
ne zivim nigdje preko.zivim u Republici Srpskoj tacnije u Banja Luci..i naravno da nemam para za bacanje hehe :P e sad ovaj gold od 909 grama kosta 30eura ili 60maraka a ovaj whey sto ja uzimam je 44 marke tj 22eura :P vise mi se isplati ovaj gold.hvala na savetima...

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: trening
« Odgovor #40 poslato: Februar 20, 2013, 04:17:24 posle podne »
A jel si rezmisljao da li ti se uopste isplati da kupujes whey  u pakovanju od 900gr, a da pri tome nemas para za bacanje?

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: trening
« Odgovor #41 poslato: Februar 20, 2013, 04:26:25 posle podne »
A jel si rezmisljao da li ti se uopste isplati da kupujes whey  u pakovanju od 900gr, a da pri tome nemas para za bacanje?

Pa mozda nema odmah da iskesira 50-60e za neki od 2.3kg, a malo firmi daje manja pakovanja whey-a. Opet, ako whey pije samo u pwm ili ako ga koristi i ujutru sa ovsenim i u pwm, moze da mu traje mesec dana to pakovanje od 900g ako jednom nedeljno preskoci taj jutarnji obrok sa ovsenim i ubaci nesto drugo. Naravno da se vise isplati kad kupis vece pakovanje, ali ako nemas kesa odmah, onda jbg, sta da radis.

Van mreže Volk

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 164
Odg: trening
« Odgovor #42 poslato: Februar 20, 2013, 04:26:52 posle podne »
To sam i ja hteo da ga pitam,ali reko necu da smaram momka. :D
Jeftinije ti je da ustedis malo para(ako si u mogucnosti) pa da kupis pakovanje makar od 2,27 kg.

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: trening
« Odgovor #43 poslato: Februar 20, 2013, 04:40:34 posle podne »
Pa da, skroz je logicno da neko kome novac predstavlja problem kupuje najmanja pakovanja. Moze i na kesice da kupuje 30gr proteina, tako je jos isplativije  ::)

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: trening
« Odgovor #44 poslato: Februar 20, 2013, 05:16:18 posle podne »
Pa to ti je ono kao kad odes da biras tarifu za telefon pa ti sad nude npr. 100 minuta za 480 dinara, a za 900 din imas 250 minuta i time ustedis 60 din, a dobijes 50 minuta vise. Tako isto i sa saplementima, ustedis 5e, dobijes 500g vise, ali kesnes odmah vecu cifru. To se zove biznis iliti "biznEs". ;D Inace u Sapcu ima jedna teretana u kojoj mozes da kupis whey, kreatin, n.o ili amino kiseline po zelji. Smuckaju ti fino i dobijes kao u kaficu porciju, samo ne znam tacno kako se cene krecu. :D