Septembar 20, 2024, 12:21:45 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: trening  (Pročitano 29987 puta)

Van mreže каскадер

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: trening
« Odgovor #60 poslato: Februar 26, 2013, 01:06:04 pre podne »
drug,postoji opcija izmijeni,3 posta zaredom pises :D
zamjena za ella sir moze da bude junetina,pa napisao sam ti!
ako mora bas kikiriki u ljusci neka bude u cetvrti ili peti obrok.

edit:
sta radis ti?low carb,rotacija,nesto trece?
imas ~100gr uh.
izvinjavam se,nisam ni vidio tu opciju...a posto neznam ni sta znaci to prvo ni drugo onda nek bude to nesto trece :P

Van mreže Volk

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 164
Odg: trening
« Odgovor #61 poslato: Februar 26, 2013, 07:52:34 pre podne »
Izbaci mleko iz prvog obroka,jedi pahuljice sa sokom bez secera.

Van mreže Marko Dj.

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: trening
« Odgovor #62 poslato: Februar 26, 2013, 09:54:37 pre podne »
@каскадер
ajde se baci malo na citanje foruma.
Pa onda dodji sa pitanjima  :)

Van mreže каскадер

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: trening
« Odgovor #63 poslato: Februar 26, 2013, 05:26:14 posle podne »
@каскадер
ajde se baci malo na citanje foruma.
Pa onda dodji sa pitanjima  :)
ako neznas odgovor,ili ti tesko napisat samo iskuliraj,a sa obzirom na tvoje godiste iz nika nebih rekao da mi ti mozes puno pomoci

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: trening
« Odgovor #64 poslato: Februar 26, 2013, 06:12:23 posle podne »
s obzirom na tvoje godine - a da jos uvek nisi postao Mr. Olympia, mozda ne bi bilo lose da razmislis jos malo pre nego sto napises nesto momku koji pokusava da ti pomogne...

u svakom slucaju decko te je lepo pitao:

sta radis ti?low carb,rotacija,nesto trece?
imas ~100gr uh.

p.s. poenta jeste da citas forum i da skapiras kada, sta, i u kojoj meri treba da jedes, jer ako zavrsis definiciju sa nekim rezultatima a posle se vratis shit hrani, dzaba si krecio...  ;)

Van mreže Marko Dj.

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: trening
« Odgovor #65 poslato: Februar 26, 2013, 08:09:45 posle podne »
@каскадер
ajde se baci malo na citanje foruma.
Pa onda dodji sa pitanjima  :)
ako neznas odgovor,ili ti tesko napisat samo iskuliraj,a sa obzirom na tvoje godiste iz nika nebih rekao da mi ti mozes puno pomoci
hahah,ne vjerujem :D
kakva nezahvalnost jbt! svaka ti cast kad mozes tako nekom da kazes ko pokusava da ti pomogne,divim ti se.
Pozdrav ;)
btw, koje si ti godiste,ako nije tajna?

Van mreže каскадер

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: trening
« Odgovor #66 poslato: Februar 26, 2013, 09:34:11 posle podne »
@каскадер
ajde se baci malo na citanje foruma.
Pa onda dodji sa pitanjima  :)
ako neznas odgovor,ili ti tesko napisat samo iskuliraj,a sa obzirom na tvoje godiste iz nika nebih rekao da mi ti mozes puno pomoci
hahah,ne vjerujem :D
kakva nezahvalnost jbt! svaka ti cast kad mozes tako nekom da kazes ko pokusava da ti pomogne,divim ti se.
Pozdrav ;)
btw, koje si ti godiste,ako nije tajna?
druze hvala tebi,nista ja nisam mislio lose.Nego sam rekao ako neznas odgovor na moje pitanje ili te smara da odgovoris samo ga zaobidji..izvinjavam se ako sam te uvredio al nerviraju me ovi po forumu koji pojma nemaju i udje tako u temu dje neko trazi konkretno misljenje i on dodje indijanac kaze idi malo citaj po forumu.izvini jos jednom

Van mreže каскадер

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: trening
« Odgovor #67 poslato: Februar 27, 2013, 01:57:04 pre podne »
znaci da izbacim mleko sa ovsenim i da ubacim sok bez secera jel mislite na one bolero ili step ? i onda whey mogu da pijem posle treninga i pred spavanje ? a samo cekam taj odgovor kako se ella sir jos zove ili ima neko iz banja luke ko moze da mi kaze gdje ga uzima i njegovu cenu.hvala

i jos jedno pitanjce jel se desava kome kad radi ruke npr da mu se skroz zacrvene i kad stsnes prstom ono ostanu bele fleke pa se povuku nakon 10 sec,to me mnogo iritira a pojma nemam zasto se to desava,neko mi rece da imam prosirene krvne sudove a slabo znam oko toga :P
« Poslednja izmena: Februar 27, 2013, 01:58:57 pre podne каскадер »

Van mreže Volk

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 164
Odg: trening
« Odgovor #68 poslato: Februar 27, 2013, 08:01:15 pre podne »


i jos jedno pitanjce jel se desava kome kad radi ruke npr da mu se skroz zacrvene i kad stsnes prstom ono ostanu bele fleke pa se povuku nakon 10 sec,to me mnogo iritira a pojma nemam zasto se to desava,neko mi rece da imam prosirene krvne sudove a slabo znam oko toga :P
Ma kakvi prosireni krvi sudovi,nemoj da te loze ljudi molim te.Napumpala ti se krv u ruke sto je normalno,jer skoro 80 % krvi zavrsi u vezbanom misicu,lupetaju ljudi gluposti.

Van mreže cuturica

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
Odg: trening
« Odgovor #69 poslato: Februar 27, 2013, 10:29:34 pre podne »
@kaskader
nemora biti ela sir moze bilo koji svezi sir sa niskim procentom mast procitas na proizvodu ako pise 0,5 mlecne masti ili 1,0 mlecne masti onda je to to ako nema ela imas onda verovatno neki drugi nemasni sir, znam da ima jedan sto se proizvodi u hrvatskoj al zaboravih mu ime

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: trening
« Odgovor #70 poslato: Februar 27, 2013, 10:33:26 pre podne »
i jos jedno pitanjce jel se desava kome kad radi ruke npr da mu se skroz zacrvene i kad stsnes prstom ono ostanu bele fleke pa se povuku nakon 10 sec,to me mnogo iritira a pojma nemam zasto se to desava,neko mi rece da imam prosirene krvne sudove a slabo znam oko toga :P

Dakle, ja patim godinama od ''proširenih krvnih sudova.''  Što ću sve čut i pročitat - ovo nije zdravo.
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže каскадер

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: trening
« Odgovor #71 poslato: Februar 27, 2013, 02:23:07 posle podne »
Rekao sam da ne znam zbog cega je to,i kazem sta su mi rekli otkud znam :P Uglavnom dobro je da znam



na 100gr proizvoda ima

en.vrednost 400,7kj/95kcal
bjelancevine/proteini 14gr
UH 1.5gr
mast/mlecna mast 3.8gr ???

Van mreže cuturica

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
Odg: trening
« Odgovor #72 poslato: Februar 27, 2013, 02:49:10 posle podne »
@kaskader
moze da prodje i taj al gledaj jos po vecim trznim centrima naleteces sigurno na ove sa jos manje masti

neznam dali si na nekom programu za skidanje masi, onda se drzis toga da budes u kalorijskom deficitu i neces imati problema ni sa tim sto si nasao

Van mreže каскадер

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: trening
« Odgovor #73 poslato: Februar 27, 2013, 06:30:51 posle podne »
ma na definiciji sam a imam i jos nesto viska kilograma da skinem  ovaj sam vec uzimao sir al ne prije spavanja nego u drugom obroku sa 3 bjelanca i jedno celo jaje :P znaci da ga ubacim pred spavanje onako da ga jedem bez icega ?

Van mreže cuturica

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
Odg: trening
« Odgovor #74 poslato: Februar 27, 2013, 08:34:49 posle podne »
kao sto sam ti rekao ako si u kalorijskom deficitu nece ti on praviti neki problem