Septembar 21, 2024, 07:17:53 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.285 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: Michaelamink
X3MShop banner

Autor Tema: Samo Test  (Pročitano 13526 puta)

Van mreže Ketts

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Samo Test
« poslato: Januar 20, 2013, 04:37:02 posle podne »
Dakle rešio da odradim kuru, treniram već 4 godine, ishrana je na visini zadatka.
Računam 12sedmica odradit Testa 500mg, sedmično.
Za pct sam rešio da uzmem Nolvu 40/40/20 počevši 2 nedelje od zadnje aplikacije.
Sa takvim razinama Testa, trebam li uzimat Arimidex ili hCG ili to samo ako osetim ikakve simptome?

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Samo Test
« Odgovor #1 poslato: Januar 20, 2013, 04:50:05 posle podne »
hmmm... ja samo mogu da ti kazem u mom slucaju kako je... ja imam problema sa testom na 500mg nedeljno, a neko nema, nije svako isti. Za PCT ne bih znao da te posavetujem jer ga ne radim.

Van mreže Ketts

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Samo Test
« Odgovor #2 poslato: Januar 20, 2013, 04:54:30 posle podne »
Kakvih problema, čime ih suzbijaš?

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Samo Test
« Odgovor #3 poslato: Januar 20, 2013, 08:15:58 posle podne »
Kakvih problema, čime ih suzbijaš?

pa uglavnom su to problemi sa estrogenom, aromatizacija i tako te stvari :)
suzbijam ih tako sto ne idem dozu testa koja mi ne odgovara, tj drzim test na minimumu.

Ako si ti ovo na slici imas jako dobru osnovu... ali mi je cudno kako nisi mogao da pretpostavis sta je mogao da mi bude problem sa malo vecom dozom testosterona ? Da ne zvucim ko pajseri pojedini koji nemaju ni ciklus iza sebe,ali koliko si dugo proucavao ovu oblast ?
« Poslednja izmena: Januar 20, 2013, 08:23:20 posle podne roki123 »

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Samo Test
« Odgovor #4 poslato: Januar 20, 2013, 08:24:02 posle podne »
Pct totalno nepotreban.

Van mreže Ketts

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Samo Test
« Odgovor #5 poslato: Januar 20, 2013, 09:18:17 posle podne »
Bukas, hvala.
Ma znao sam otprilike na šta se misli, rekoh da možda ti imaš nekakvu čudnu nuspojavu da ti rogovi rastu :P
Iskreno, proučavam nekih 9mjeseci tek, znam šta želiš reći da držiš niže recimo doze testa, zato jer uzimaš više spojeva...
To sam i ja mislio ako budem imat neke reakcije neželjene, probat smanjiti Test, kickstartat sa oralom ili dodati kasnije win/tren... dosta sam razmišljao, nemoj mislit da sam nekakav mentol :)
btw slika je malo nerealna jer je iz dušične pumpe, al hvala.

Van mreže Ketts

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Samo Test
« Odgovor #6 poslato: Januar 20, 2013, 09:33:21 posle podne »
Bukas, a dok traje ciklus šta misliš o tome da uzimam nolvu ili clomid, ako osjetim aromatizaciju i to?
Jer mislim prvu nedelju udarit 1000mg, umesto da probam dianabol prve 4.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Samo Test
« Odgovor #7 poslato: Januar 20, 2013, 09:42:36 posle podne »
Drzi pri ruci nolvu al nikako je ne pij, ako ne osetis nesto zbog cega bi je trebao piti.

Van mreže Ketts

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Samo Test
« Odgovor #8 poslato: Januar 20, 2013, 09:55:37 posle podne »
Volim direktne i jasne odgovore.  :)

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Samo Test
« Odgovor #9 poslato: Februar 28, 2013, 09:27:11 posle podne »
Da ne otvaram novu teme. Danas sam imao raspravu sa nekim da kažem iskusnijim tipovima koji uzimaju hemiju. Pošto lično nemam iskustva sa njom (imam samo ovako čitajući), zakačili smo se oko toga da kada se test uzima, on obično daje rezultate prve 6 nedjelja, tj od treće kada dostigne neku svoju koncetraciju pa do šeste. Preko toga on skoro pa uopšte nema efekta.

Nijesam se složio jer mi je to djelovalo skroz nelogično. Zašto bi onda ljudi koristili test 8 i više nedjelja i drkali svoje tijelo, da ne kažem 12 - 14 ... ?
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže Becks

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: Samo Test
« Odgovor #10 poslato: Februar 28, 2013, 10:27:25 posle podne »
Glupost bre.

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Samo Test
« Odgovor #11 poslato: Mart 01, 2013, 04:38:18 posle podne »
Glupost bre.

Obrazloži? Zašto je glupost? Ako već odgovaraš, daj potupunu definiciju zašto smatraš da je to glupost? A, ne samo ''glupost'', svako može toliko.
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Samo Test
« Odgovor #12 poslato: Mart 01, 2013, 04:43:53 posle podne »
Da ne otvaram novu teme. Danas sam imao raspravu sa nekim da kažem iskusnijim tipovima koji uzimaju hemiju. Pošto lično nemam iskustva sa njom (imam samo ovako čitajući), zakačili smo se oko toga da kada se test uzima, on obično daje rezultate prve 6 nedjelja, tj od treće kada dostigne neku svoju koncetraciju pa do šeste. Preko toga on skoro pa uopšte nema efekta.

Nijesam se složio jer mi je to djelovalo skroz nelogično. Zašto bi onda ljudi koristili test 8 i više nedjelja i drkali svoje tijelo, da ne kažem 12 - 14 ... ?

Mozda misle da se u tom vremenskom periodu od 3 do 6,7 nedelje najvise napreduje odnosno primecuje neki veci priliv snage , pumpe , misicne mase . Naravno misli se na sporo otpustajuci test .

Rezultata ima i posle svakako ali su donekle umereniji .
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Samo Test
« Odgovor #13 poslato: Mart 01, 2013, 05:10:23 posle podne »
Da ne otvaram novu teme. Danas sam imao raspravu sa nekim da kažem iskusnijim tipovima koji uzimaju hemiju. Pošto lično nemam iskustva sa njom (imam samo ovako čitajući), zakačili smo se oko toga da kada se test uzima, on obično daje rezultate prve 6 nedjelja, tj od treće kada dostigne neku svoju koncetraciju pa do šeste. Preko toga on skoro pa uopšte nema efekta.

Nijesam se složio jer mi je to djelovalo skroz nelogično. Zašto bi onda ljudi koristili test 8 i više nedjelja i drkali svoje tijelo, da ne kažem 12 - 14 ... ?

Mozda misle da se u tom vremenskom periodu od 3 do 6,7 nedelje najvise napreduje odnosno primecuje neki veci priliv snage , pumpe , misicne mase . Naravno misli se na sporo otpustajuci test .

Rezultata ima i posle svakako ali su donekle umereniji .

To me je zanimalo. Još kada bi se znalo koliko je procenutalno umanjeno dejstvo nakon određenih nedjelja na kuri, bilo bi idealno. Ne mogu da nađem niđe taj podatak a vjerujem da bi mnoge zanimalo.
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Samo Test
« Odgovor #14 poslato: Mart 01, 2013, 05:26:00 posle podne »
Kad bi to postojali svi bi imali identicne cikluse zar ne :)?
Ti punu koncetraciju (pretpostavljam da je depo) imas u petoj ned a nekog probije u osmoj
po meni min je 12 ned na androgenim
a to sto se pise 10-12ned to je samo proba hormona, receptora i oporavka ( kod pametnijih usera, ne mislim na ono 5 ned solo srce itd)
Realnost je da tela kojima se odusevljavamo su mesecima na hemiji a poneki i bez prekida
Mozda sam nekom razbio iluzije ali tako je kako je