Septembar 28, 2024, 03:27:07 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.305 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Prva Kura Testosteron depo + Metan  (Pročitano 43694 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prva Kura Testosteron depo + Metan
« Odgovor #60 poslato: Januar 21, 2013, 09:33:25 pre podne »
Citat
jel neko probao te male doze androgenih a velike anabolnih?

ja sam
i slike cu da ti postavim ako hoces ;D

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Prva Kura Testosteron depo + Metan
« Odgovor #61 poslato: Januar 21, 2013, 09:58:20 pre podne »
Tebi verujem 8)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prva Kura Testosteron depo + Metan
« Odgovor #62 poslato: Januar 21, 2013, 10:46:37 pre podne »

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Prva Kura Testosteron depo + Metan
« Odgovor #63 poslato: Januar 21, 2013, 05:08:35 posle podne »
@Bukas
jel ovo 600 bolde prvenstveno radi njegove kilaze....na njegovu kilazu 400 bolde je malo kako sam te razumio....
imal kakve bojazni sa 600 od kakvih side efekata ili je za tu kilazu to "taman"?

Nisam gledao po kilazi vec prvenstveno sa "hemicarske" tacke gledista. Nekome je i ta kura smesna....
Elem, na 600 bolde, ne bi trebalo da ima bilo kakvih propratnih nuspojava, uglavnom nuspojave kao sto su letargija, anksioznost, depresija, pad libida itd prijavljenje su na 800+ mg i pocinju negde od 8 ili izmedju 8 i 10 nedelje, pad libida kao nuspojava se javlja uglavnom izmedju 12 i 14 ned, i dosta zavisi od kolicine testa koja prati kolicinu bolde.
« Poslednja izmena: Januar 21, 2013, 05:14:58 posle podne BUKAS »

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Prva Kura Testosteron depo + Metan
« Odgovor #64 poslato: Januar 21, 2013, 05:27:23 posle podne »
Ja se svima izvinjavam. Ali jednostavno moram da postavim pitanje. A da ne otvaram novu temu ovde cu. Sta mislite o kuri test depo+ metan+ proviron(ako  ga nadjem). Ali ne mogu da nadjem nista za zastitu. Sve kontam. Nolvu uz kuru za ne daj boze. Ne mogu da nadjem nista za jetru, nista nema na lageru. Nadam se da me niko nece napasti, ali jednostavno sada sam vec poceo da ucim o AAS-u.  A vidim da nema vise post cycle koji je pedja hvalio. I sta posle kure koristite za pct. Da ne bude zabune. AAS jos necu uzimati, ali zelim da znam sto vise o tome.

Zastita ne postoji. Ako mislis na nesto sto ce blokirat/smaniiti estrogen, drzi nolvu pri ruci, ali koriscenje samo ako krene po zlu. Provirona ima, samo je sad malko skuplji nego sto je bio. "Pct" zavisi od mnogo faktora- duzine ciklusa, aas, doza itd itd...Generalnog odgovora nema, ali iz iskustva ti mogu reci da nakon solo testa u kuri, koliko god ona trajala, koriscenje hcg, klomifena itd itd nema potrebe.  Za jetru nema nikakve potrebe, ako nisi imao ili imas ostecenje iste, planiras ogromne doze ili neko duze koriscenje orala.

Dosta stvari bi generalno trebalo da se menja, jer ovde vec duze vreme vlada nepromenjeno misljenje, stalno se rade iste kure, iste duzine sa istim lekovima, a rez nigde- barem sto se tice nase bb scene (cast izuzecima). Tu je finansijski problem broj 1, ali mislim da sa nekim novim metodama bi rezultati u ovakvim uslovima, bili bolji. Sad dok se te inovacije ne prihvate, verujem da ce proci dosta vremena jer samu implementaciju ne moze da izvrsi 2-3 coveka.

Jos jedan od problema, sad kad sam nesto motivisan pa da napisem, je i sto dosta podoziranih, fejk, lekova kruzi kod nas. To je jedan veliki problem, jer ljudi nisu ni svesni, nazalost, kako koji lek radi. Ocekuju nesto, ne dobiju nista, a nikad veci broj firmi nije postojao, ne samo kod nas, nego generalno na svetu. Ja verujem da od svih tih silnih firmi ciji se proizvodi nude, valja 10-15% (u smislu valja podrazumevam da u bocici/tbl stoji tacno onoliko mg koliko je napisano) Jednostavno je mogucnost nabavke sirovina postala laka, jeftino se moze sve napraviti, pare su broj 1 u toj igri, i sve je tako logicno. To se naravno ne odnosi samo na aas vec uopsteno na proizvode bilo koje vrste. Pocevsi od kese pirinca, sampona pa nadalje... Naravno glupa vlast, sve je to organizovala, dala zakone kako je to nelagalno i ljude stavila pred opasnost, nista vise. Da se lepo legalizuje, ne bi se bojali da li je to ovako ili onako, koristili bi ljudi koji hoce da koriste, i svima lepo, tj ljudima, vlastima ne- manje para.
« Poslednja izmena: Januar 21, 2013, 05:57:58 posle podne BUKAS »

Van mreže headingmachine

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 135
Odg: Prva Kura Testosteron depo + Metan
« Odgovor #65 poslato: Januar 21, 2013, 05:59:33 posle podne »
@BUKAS
 Hvala ti na opsirnom odgovoru. Lepo si objasnio neke stvari. Mislio sam na zastitu za jetru liv52, ili koja je vec oznaka. A sto se tice antiestrogena u toku kure, mislio sam da je dovoljan samo proviron, i naravno nolva za svaki slucaj. Za pct sam primetio da vladaju razlicita misljenja, pa sam zato pitao. Skoro sam poceo da citam malo ozbiljnije o AAS, jer me nikad nije bas zanimalo, reko ako ikada odlucim bolje je da krenem da ucim ranije i detaljnije. Koji antiestrogen se pije uz ovu kuru, recimo, femara? i jel se pije svaki dan i koje kolicine?

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Prva Kura Testosteron depo + Metan
« Odgovor #66 poslato: Januar 21, 2013, 06:02:53 posle podne »
@BUKAS
 Hvala ti na opsirnom odgovoru. Lepo si objasnio neke stvari. Mislio sam na zastitu za jetru liv52, ili koja je vec oznaka. A sto se tice antiestrogena u toku kure, mislio sam da je dovoljan samo proviron, i naravno nolva za svaki slucaj. Za pct sam primetio da vladaju razlicita misljenja, pa sam zato pitao. Skoro sam poceo da citam malo ozbiljnije o AAS, jer me nikad nije bas zanimalo, reko ako ikada odlucim bolje je da krenem da ucim ranije i detaljnije. Koji antiestrogen se pije uz ovu kuru, recimo, femara? i jel se pije svaki dan i koje kolicine?

Bilo koji antiesttrogen mora da ima svoju svrhu u toku kure. Zasto bi ga pio ako ne moras?

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Prva Kura Testosteron depo + Metan
« Odgovor #67 poslato: Januar 21, 2013, 06:57:05 posle podne »
Ja se svima izvinjavam. Ali jednostavno moram da postavim pitanje. A da ne otvaram novu temu ovde cu. Sta mislite o kuri test depo+ metan+ proviron(ako  ga nadjem). Ali ne mogu da nadjem nista za zastitu. Sve kontam. Nolvu uz kuru za ne daj boze. Ne mogu da nadjem nista za jetru, nista nema na lageru. Nadam se da me niko nece napasti, ali jednostavno sada sam vec poceo da ucim o AAS-u.  A vidim da nema vise post cycle koji je pedja hvalio. I sta posle kure koristite za pct. Da ne bude zabune. AAS jos necu uzimati, ali zelim da znam sto vise o tome.

Zastita ne postoji. Ako mislis na nesto sto ce blokirat/smaniiti estrogen, drzi nolvu pri ruci, ali koriscenje samo ako krene po zlu. Provirona ima, samo je sad malko skuplji nego sto je bio. "Pct" zavisi od mnogo faktora- duzine ciklusa, aas, doza itd itd...Generalnog odgovora nema, ali iz iskustva ti mogu reci da nakon solo testa u kuri, koliko god ona trajala, koriscenje hcg, klomifena itd itd nema potrebe.  Za jetru nema nikakve potrebe, ako nisi imao ili imas ostecenje iste, planiras ogromne doze ili neko duze koriscenje orala.

Dosta stvari bi generalno trebalo da se menja, jer ovde vec duze vreme vlada nepromenjeno misljenje, stalno se rade iste kure, iste duzine sa istim lekovima, a rez nigde- barem sto se tice nase bb scene (cast izuzecima). Tu je finansijski problem broj 1, ali mislim da sa nekim novim metodama bi rezultati u ovakvim uslovima, bili bolji. Sad dok se te inovacije ne prihvate, verujem da ce proci dosta vremena jer samu implementaciju ne moze da izvrsi 2-3 coveka.

Jos jedan od problema, sad kad sam nesto motivisan pa da napisem, je i sto dosta podoziranih, fejk, lekova kruzi kod nas. To je jedan veliki problem, jer ljudi nisu ni svesni, nazalost, kako koji lek radi. Ocekuju nesto, ne dobiju nista, a nikad veci broj firmi nije postojao, ne samo kod nas, nego generalno na svetu. Ja verujem da od svih tih silnih firmi ciji se proizvodi nude, valja 10-15% (u smislu valja podrazumevam da u bocici/tbl stoji tacno onoliko mg koliko je napisano) Jednostavno je mogucnost nabavke sirovina postala laka, jeftino se moze sve napraviti, pare su broj 1 u toj igri, i sve je tako logicno. To se naravno ne odnosi samo na aas vec uopsteno na proizvode bilo koje vrste. Pocevsi od kese pirinca, sampona pa nadalje... Naravno glupa vlast, sve je to organizovala, dala zakone kako je to nelagalno i ljude stavila pred opasnost, nista vise. Da se lepo legalizuje, ne bi se bojali da li je to ovako ili onako, koristili bi ljudi koji hoce da koriste, i svima lepo, tj ljudima, vlastima ne- manje para.
x2 Objasnjavanje.

Van mreže vinnie38

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: Prva Kura Testosteron depo + Metan
« Odgovor #68 poslato: Januar 21, 2013, 07:45:46 posle podne »
Bravo Bukas, vrlo realno i točno.

Van mreže Gosa

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 92
  • Kill 'Em All
Odg: Prva Kura Testosteron depo + Metan
« Odgovor #69 poslato: Januar 21, 2013, 07:48:28 posle podne »


Zasto bi ga pio ako ne moras?
[/quote]
Od viska glava ne boli :P
Hahahahaha
od hemije samo uzimam whey

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Prva Kura Testosteron depo + Metan
« Odgovor #70 poslato: Januar 21, 2013, 08:57:32 posle podne »
1. Polako ljudi sa tom femarom lek uopste nije za zajebanciju ne znam od kud taj trend odjednom?

2. Bukas u slicnim krugovima se krecemo i znas sto i ja znam a to je da je veliki broj takmicara dobra genetika sa malo znanja i jos manje informacija ( sa casnim izuzetcima a njih je malo)
Sta sam se naslusao od ljudi koji su imali rezultate na Evropskoj sceni, sramota me je da napisem
I trend nece jos dugo biti promenjen jer su oni treneri novim takmicarima i tako sve u krug...

Van mreže headingmachine

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 135
Odg: Prva Kura Testosteron depo + Metan
« Odgovor #71 poslato: Januar 22, 2013, 01:12:26 pre podne »
Za 4 nedelje metana i 10 nedelja provirona ne treba onda zastita za jetru? I znaci uz proviron i nolvu ne treba nijedan drugi anti estrogen?

Edit: metan 50 mg svaki dan 4 nedelje i proviron 50 mg svaki dan tokom kure.
« Poslednja izmena: Januar 22, 2013, 01:15:26 pre podne headingmashine »

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: Prva Kura Testosteron depo + Metan
« Odgovor #72 poslato: Januar 22, 2013, 09:11:01 pre podne »
Zar nisi na pocetku rekao da ces ici 40mg d-bola?

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Prva Kura Testosteron depo + Metan
« Odgovor #73 poslato: Januar 22, 2013, 12:44:41 posle podne »
Za 4 nedelje metana i 10 nedelja provirona ne treba onda zastita za jetru? I znaci uz proviron i nolvu ne treba nijedan drugi anti estrogen?

Edit: metan 50 mg svaki dan 4 nedelje i proviron 50 mg svaki dan tokom kure.

Nolva samo po potrebi, po 20000 put.

Van mreže headingmachine

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 135
Odg: Prva Kura Testosteron depo + Metan
« Odgovor #74 poslato: Januar 22, 2013, 12:47:44 posle podne »
Za 4 nedelje metana i 10 nedelja provirona ne treba onda zastita za jetru? I znaci uz proviron i nolvu ne treba nijedan drugi anti estrogen?

Edit: metan 50 mg svaki dan 4 nedelje i proviron 50 mg svaki dan tokom kure.

Nolva samo po potrebi, po 20000 put.

Znam da se ona pije po potrebi, nisam ni mislio da je uzimam redovno tokom kure. Samo sam mozda napisao malo nejasno, pa ispada da mislim da se i ona koristi tokom kure.

@THEROCK
Ako mene pitas , ne.