Septembar 27, 2024, 11:31:57 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.300 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Winstrol - kako, kad i koliko?  (Pročitano 10165 puta)

Van mreže Luka333

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Winstrol - kako, kad i koliko?
« poslato: Januar 20, 2013, 03:22:41 posle podne »
Pozdrav svima,


prvo da se izvinim, ako po po nepotrebnom napravijo novu temu, pišem iz SLO, vaš forum čitam več godinama, pročito sam svuda puno o winstrolu ali nigdje nisam našo baš to što mene interesuje.
znači "idem" na kuru winssa, ništa posebno, malo samo za snagu i "definiciju" (zbog borbe), pa me zanimam kako jesti winsse - neki mi pričaju da 5 tableta na dan..tj. 3 ujutro i dve popodne (tablete su 10mg), šta vi mislite?


dobijo sam ovake winsse, dali poznajete? šta kažete?



Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Winstrol - kako, kad i koliko?
« Odgovor #1 poslato: Januar 20, 2013, 04:11:38 posle podne »
Mislis da ce wins da te istopi?
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Luka333

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Winstrol - kako, kad i koliko?
« Odgovor #2 poslato: Januar 20, 2013, 05:15:31 posle podne »
Znam da neče da me istopi, to i netrebam puno...al nadam se da ču nešta da izgubim uz dobre treninge i pravu ishranu...u prvoj vrsti mi je snaga.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Winstrol - kako, kad i koliko?
« Odgovor #3 poslato: Januar 20, 2013, 07:11:22 posle podne »
Nizda ti da malo snage...ali prvenstveno winstrol u fazi definicije sluzi da sacuva misice od katabolizma na restriktivnoj dijeti...neces dobiti par kg misica kako svi ocekuju,niti ce on topiti mast...mozes da osetis pumpu i misic ce izgledati nekako tvrdji,puniji...

s druge strane,moze negativno da deluje na zglobove i eventualno na krvnu sliku (ovo prvo sam osetio-kad ne mozes da radis ni sa malim tezinama koliko boli,dok drugopomenuti neg efekat nisam ni proveravao...)

sto se doza tice,neko predlaze 30mg na dan,neko vise od toga...mislim da ispod 50mg ne treba ici...ali to je samo moje misljenje

posto hoces da koristis wins radi poboljsanja performansi u borbama,predlazem da razmislis o negativnim efektima i da li ti je bas neophodan ovaj lek
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Luka333

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Winstrol - kako, kad i koliko?
« Odgovor #4 poslato: Januar 20, 2013, 08:02:34 posle podne »
@sasacg  stvarno si kralj! al sad si me još više zbunijo :) I neznam više dal da jih uzimam ili ne!
To šta se tiče zglobova je vrlo negativno za mene i nebi mi došlo dobro za borbu...a kako je to sa zglobovina, jesu "oštečeni" kratko vreme ili se to oduži? pošto sad počinjem sa pripremama a fight imam u maju.
Znači 50mg je ok? i dal prije obroka ili poslje obroka?

Van mreže 1234509876

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 259
Odg: Winstrol - kako, kad i koliko?
« Odgovor #5 poslato: Januar 20, 2013, 09:42:54 posle podne »
Meni jednom ortak rekao "sta se zezaš sa tim bombonicama uzmi odma pravu stvar i završi posao"...,bio je upravu ;)

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Winstrol - kako, kad i koliko?
« Odgovor #6 poslato: Januar 21, 2013, 12:23:04 pre podne »
Moj ti je predlog da batalis taj wins , nista korisno samo od njega neces dobiti sto tebi treba za borbu . Pojacaj hranu i suplemente na maksimum , skoncentrisi se na trening i spavanje . . .

Srecno na mecu . Poz :)
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Winstrol - kako, kad i koliko?
« Odgovor #7 poslato: Januar 21, 2013, 12:25:28 pre podne »
Pored onoga sto je sasa rekao, mozes da imas jos jednu negativnu a to je zatezanje muskulature, tacnije da ce ti sami misici biti kruci...Iskreno da sam na tvom mestu wins ne bih uzimao nikako.

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: Winstrol - kako, kad i koliko?
« Odgovor #8 poslato: Januar 21, 2013, 09:22:12 pre podne »
Kao sto su ti ljudi rekli nema svrhe pogotovu u tvom slucaju. Ne verujem da planiras takmicenje a neces dobiti ni gram mase. Smanjeni bf mozes postici adekvatnim treningo ishranom i suplementacijom naravno. Pozz

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Winstrol - kako, kad i koliko?
« Odgovor #9 poslato: Januar 21, 2013, 09:43:40 pre podne »
eto momci su dodali,pa mislim da ti je jasno da ovo nije dobro resenje za tebe ;)
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Luka333

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Winstrol - kako, kad i koliko?
« Odgovor #10 poslato: Januar 21, 2013, 11:29:39 pre podne »
Svaka vam cast momci, zbog vasih predloga danas vracam winse..vidim da to stvarno nebi bilo dobro resenje za mene...hvala vam..ako budem trebo jos sta pitacu  ;)


Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Winstrol - kako, kad i koliko?
« Odgovor #11 poslato: Januar 21, 2013, 11:51:37 pre podne »
Svaka vam cast momci, zbog vasih predloga danas vracam winse..vidim da to stvarno nebi bilo dobro resenje za mene...hvala vam..ako budem trebo jos sta pitacu  ;)
Prvi pametan odgovor od potencijalnog win usera od kad sam na forumu.
bravo za tebe