Septembar 24, 2024, 07:21:44 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: IcecoldBaby ;)  (Pročitano 7878 puta)

Van mreže Icecoldbaby

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
IcecoldBaby ;)
« poslato: Januar 14, 2013, 01:03:52 pre podne »
Trenutno:

Visina: 175 cm
Tezina: 72kg
Godine starosti: 24
Body fat: 12%


Cilj odrzavati oko 6-8% konstatno celog zivota planiram da treniram (trening i zdrava ishrana su mi sastavni deo zivotne rutine tako da tu ne vidim nikakav problem :) ) kao sto rekoh odrzavanje na 6-8% bf i polako i sigurno napredovanje do genetskog limita.


Cilj mi je postepeno da spustam procenat masti dok ne dodjem do tih 6-8% bf (6 i 8 su samo broj drzim se toga da je bitno ono sto je zadovoljavajuce u ogledalu) kako bi spustao polako bf% tako bi i dobijao cistu misicnu masu polako ali sigurno (nemam ambicije da se takmicim, ne koristim hemiju samo suplementaciju) jednostavno moj cilje je  da izgledam dobro da se osecam dobro i da sam zdrav i naravno da podelim to sa drugima ako mogu nekom da pomognem uvek sam tu, zelim da cujem vasa misljenje o mojoj ishrani i nacinu na koji sam prisao svemu ovome, nemojmo zaboraviti da se ne treba slepo drzati pravila koja drugi ljudi postavljaju zato sto je svako za sebe i svako treba da nadje ono sto njemu odgovara sto se tice same ishrane i treninga

da moram da napomenem da imam metabolicki sindrom za one koji ne znaju sta je to (moje telo ne moze da iskoristi uh kako bi trebalo tako da ih izbegavam jednostavno ne mogu da ih konzumiram) tako da kao izvor energije mesto uh koristim masti koje mi savrseno odgovoaraju. Takoreci  konstantno sam na sto bi ljudi ovde nazvali keto dijeti :) samo sto ja nisam na dijeti nego mi je to ishrana do kraja zivota...

Cela ishrana je veoma jednostavna

Od tecnosti pijem samo kupovnu vodu i zeleni caj ne u kesici nego prirodan popijem  1 do 1.5 litara caja dnevno

prvi obrok mi je u 12 sati jedem do 6 PM  od 6 do 8 ne jedem nista zasto sto mi je u 8 sati trening posle treninga popijem sejk i to je kraj sto se tice ishrane u toku dana.

imam samo 2 cvrsta obroka od 12 sati do 6 i 3 proteinska sejka (2 popijem od 12 do 6 a treci posle treninga ) svaki od 3 sejk popijem sa 8 grama omega 3

sto se tice povrca jedem ga umereno uglavnom brokoli, karfijol, spanac naravno i sva druga povrca ali u malim kolicinama kako kad sta imam povrce jedem samo uz ta 2 cvrsta obroka jedem ga samo zbog vlakna i (vitamina,minerala)  bez vlakna :D nebi islo nikako....

sto se tice voca ne jedem ga

Supelementacija whey protein, i creatin gledam uvek da je obican monohidrat i da je creapure   planiram da ubacim nesto pre treninga tipa jack 3D to bi bilo sve od supelementacije.

od hrane jedem u dva cvrsta obroka bukvalno sve sto je masno i sto ima proteina u sebi

uglavnom se sve svodi na sledece:

meso i mesni proizvodi sunka,kulen itd... salame i procesuirane proizvode fabricki izbegavam drzim se prirodne hrane zatim

jaja
sir
riba

hladno cedjena ulja to bi bilo to otprilike mesam konstano mesa da nebi dobijo alergiju ako bi jeo jedno te isto stalno

2.5g proteina po kg gledam da ispunim trenutna kalorijska vrednost koju unesem je 1600 kcal

eto to bi bilo to otprilike e da jos trening

ponedeljak grudi, stomak kardio 20 min
utorak ledja
sreda ramena, stomak kardio 20 min
cetvrtak noge
petak biceps i triceps, stomak kardio 20 min

uradim 4 vezbe 4  serije po 6 ponavlanja to ne traje dugo nekih 30 min 35 max ako je dan gde radim i (stomak i kardio) ubacim 2 vezbe po 4 serije 10-20 ponavlanja sto se tice stomaka i kardio 20 min umereno na incline max veoma jednostavno i prosto sub i nedelju odmaram.

« Poslednja izmena: Januar 14, 2013, 01:19:49 pre podne Icecoldbaby »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: IcecoldBaby ;)
« Odgovor #1 poslato: Januar 14, 2013, 08:49:57 pre podne »
cao
a ja bih voleo da vidim tacnu analizu tog metabolickog sindroma od kojeg "bolujes" tj da vidim tacnu dijagnzu jer me bas zivo intersuje to ok UH
a da ne ulazim u detlj
da jedes sunku i kulen
da na toj ishrani hoces na 6% bf
da jedes DVA PUTA DNEVNO
da spavas do 12 h t da prespavas najveci deo dana kada je metaiblizam najaktiniji
da hoces da uz sveovo (sunka ,kulen bla bla bla bla) i na 6% bf i da povecavas misicnu masu..

sve u svemu....
ono....

Van mreže dr Sasa

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: IcecoldBaby ;)
« Odgovor #2 poslato: Januar 14, 2013, 09:33:02 pre podne »
Da ovo nije Boris Djukicin, ili tako nesto oko IF zajebancija... nesto mi na to lici

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: IcecoldBaby ;)
« Odgovor #3 poslato: Januar 14, 2013, 09:35:30 pre podne »
3 puta nedeljno trbusnjake, cemu to??? Da sprzis salo na stomaku? :D
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: IcecoldBaby ;)
« Odgovor #4 poslato: Januar 14, 2013, 09:52:17 pre podne »
Da ovo nije Boris Djukicin, ili tako nesto oko IF zajebancija... nesto mi na to lici

znas da je i meni to proslo kroz glavu

Van mreže Icecoldbaby

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: IcecoldBaby ;)
« Odgovor #5 poslato: Januar 14, 2013, 09:52:37 pre podne »
cao
a ja bih voleo da vidim tacnu analizu tog metabolickog sindroma od kojeg "bolujes" tj da vidim tacnu dijagnzu jer me bas zivo intersuje to ok UH
a da ne ulazim u detlj
da jedes sunku i kulen
da na toj ishrani hoces na 6% bf
da jedes DVA PUTA DNEVNO
da spavas do 12 h t da prespavas najveci deo dana kada je metaiblizam najaktiniji
da hoces da uz sveovo (sunka ,kulen bla bla bla bla) i na 6% bf i da povecavas misicnu masu..

sve u svemu....
ono....

ustajem u 6 ujutru nisi razumeo dobro Pedja 6 sati imam do prvog obroka,da 2 puta dnevno i 3 sejka, (sunka,kulen itd...) znas i sam da je puna masti i proteina ako telo ne koristi uh onda koristi masti dobre ili lose nije bitno iskoristice ih kao izvor energije....to znas i sam, ne jedem samo sunku i kulen  mesam mesa teletina, junetina, bela riba itd...bitno je da se unesu kcal, u zavisnosti sta je cilj naravno da je bitno kakvog su kvaliteta te kcal sami (proteini i masti) i naravno da mogu da se prave misici dokle god su kalorije u suficitu i dokle god se unose dovoljne kolicine proteina, ne vidim zasto mislis da nije moguce otici na 6% bf sa ovakvom ishranom telo trosi energiju ako nema uh trosi masti sve je veoma jednostavno.

Dominikanac : 3 puta nedeljno trbusnjake zasto ne ? dali moze biti nesto lose ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: IcecoldBaby ;)
« Odgovor #6 poslato: Januar 14, 2013, 09:54:01 pre podne »
telo ne prepoznaje LOSE masti kao izvor energije sinak
cek samo da proverim malo IP :D

a ovo da ne jedes 6 sati do prvog obroka  :o :o

Van mreže Icecoldbaby

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: IcecoldBaby ;)
« Odgovor #7 poslato: Januar 14, 2013, 09:58:10 pre podne »
telo ne prepoznaje LOSE masti kao izvor energije sinak
cek samo da proverim malo IP :D

a ovo da ne jedes 6 sati do prvog obroka  :o :o

ako telo ne koristi uh onda koristi masti dobre ili lose nije bitno iskoristice ih kao izvor energije....

kao sto vidis napisao sam dobre ili lose zato sto ima podela masti na one koje su dobre i na one koje su lose necemo u detalje oko kalsifikacije masti, naveo sam jednostavnu podelu  telo koristi masti kao energiju to sam hteo da kazem.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: IcecoldBaby ;)
« Odgovor #8 poslato: Januar 14, 2013, 10:04:41 pre podne »
Citat
telo koristi masti kao energiju to sam hteo da kazem.

na 1600 cal MOMAK od 24 god moze samo da VEGETIRA a ne da lupas ovde kako telo koristi LOSE masti kao ODBAR izvoor energije
prevedeno
dali ces dobijati misice-NARAVNO DA NECES
dali ces skidati salo-NARVNO DA NECES
razlog tome je
A-nemas gradvine materije za rast
B-svaki gr LOSIH masnoca prilikom usporvanja metabollizma do te mere (1600cal) ce telo skladisti kao VISAK

ali to nije sada bitno
vec je bitno da imas isti sistem pisanja kao i sto je imao Mr Djukicin te posle ostavljen posta uradis LOG out tj INDENTICNO kao i sto je on radio  ;)
a jel znas sta se desava na forumima kada se neko registruje drugar nekoliko puta???

Van mreže Icecoldbaby

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: IcecoldBaby ;)
« Odgovor #9 poslato: Januar 14, 2013, 10:07:54 pre podne »
Citat
telo koristi masti kao energiju to sam hteo da kazem.

na 1600 cal MOMAK od 24 god moze samo da VEGETIRA a ne da lupas ovde kako telo koristi LOSE masti kao ODBAR izvoor energije
prevedeno
dali ces dobijati misice-NARAVNO DA NECES
dali ces skidati salo-NARVNO DA NECES
razlog tome je
A-nemas gradvine materije za rast
B-svaki gr LOSIH masnoca prilikom usporvanja metabollizma do te mere (1600cal) ce telo skladisti kao VISAK

Hvala na savetu Pedja cenim tvoje mislenje ali hajde pustimo osude, ja ne propadam fizicki tako da ne mogu da prihvatim ovo sto mi kazes ubacicu slike vremenom pa cemo komentarisati do tad ne vredi da govorimo na prazno.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: IcecoldBaby ;)
« Odgovor #10 poslato: Januar 14, 2013, 10:09:00 pre podne »
ovo stvarno nije trebalo da uradis..

   Poslednji član: Icecoldbaby
    188.2.95.92

Rade Serbedzija -Boris_Djukicin

    188.2.95.92

i sta sada raditi  ;D ;D ;D

Van mreže Icecoldbaby

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: IcecoldBaby ;)
« Odgovor #11 poslato: Januar 14, 2013, 10:15:33 pre podne »
ovo stvarno nije trebalo da uradis..

   Poslednji član: Icecoldbaby
    188.2.95.92

Rade Serbedzija -Boris_Djukicin

    188.2.95.92

i sta sada raditi  ;D ;D ;D


Ostaviti temu jel bi to bio problem ? ja se protivim tvom misljenju zasto sto govoris da nesto nije moguce sto jeste i to sto ti zamislis podvlacis crtu i kraj, da ne ulazim dalje u pricu.
« Poslednja izmena: Januar 14, 2013, 10:21:26 pre podne Icecoldbaby »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: IcecoldBaby ;)
« Odgovor #12 poslato: Januar 14, 2013, 10:21:23 pre podne »
momak
REGISTROVAO SI SE SA DVA RAZLICITA imena a to je zabranjeno
dali trebamo dalje da rasrpoavljamo o bilo cemu?

Van mreže djake

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 469
Odg: IcecoldBaby ;)
« Odgovor #13 poslato: Januar 14, 2013, 11:02:23 pre podne »
A ne mogu da verujem....kakvih ljudi ima.....

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: IcecoldBaby ;)
« Odgovor #14 poslato: Januar 14, 2013, 12:00:09 posle podne »
Treba jedino paziti na to i koji je provajder, ja kada sam bio na wirelessu svi korisnici su imali istu IP adresu (zbog cega nisam mogao na par foruma i sajtova), ali ako je adsl ili slicno, onda banana za vjek vjekova...

Realno, meni tesko i pomisliti da moras biti toliki pacenik pa ovo raditi, ali ima nas svakakvih...