Septembar 20, 2024, 01:47:44 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Kreatin monohidrat ili?  (Pročitano 21615 puta)

Van mreže Gosa

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 92
  • Kill 'Em All
Odg: Kreatin monohidrat ili?
« Odgovor #30 poslato: Decembar 29, 2012, 01:49:08 posle podne »
Ovo je treca tema u kojoj se raspravlja sa ovim clanom o kreatinu.........Strasno....
od hemije samo uzimam whey

Van mreže bodi biber

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 347
  • ne odustaj i vidjeces druge kako odustaju
Odg: Kreatin monohidrat ili?
« Odgovor #31 poslato: Decembar 29, 2012, 02:03:05 posle podne »
Izgleda da ti ne shvatas svrhu ovog foruma, a to je razmenjivanje iskustava i ucenje nekih stvari vezanih za bodybuilding,powerlifting...Sve sto tebe zanima ima vec negde na forumu,otvaras teme bez potrebe ,vredjas clanove,jednom recju nepostovanje.I sad razmisli dal' ljudi trebaju da ti daju odgovore.Jos jednom ,ovo nije facebook!!!Svako ko ima neko pitanje vezano za tematiku dobice odgovor,cak i ako vec ima odgovor negde,al' ako je neko uporan i ceka da mu se servira sve na tanjir,to nije u redu!
u redu shvatam ja to,ali razumite i vi mene.nekad nemam vremena naci na forumu to sto me interesuje pa mi je lakse postaviti pitanje
ili si buldozer ili te djubrad pregaze

Van mreže Aleksandar_Brčić

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 137
Odg: Kreatin monohidrat ili?
« Odgovor #32 poslato: Decembar 29, 2012, 05:14:27 posle podne »
Pa upravo ti o tome pricam,moras prvo da pricitas forum,pa onda da pitas nesto o cemu se raspravljalo xxx puta.Nikom ovde nije posao da sedi i lista forum ceo dan,pa nadjemo sta nam treba.Ajde razmisli dal' je ok da ti neko ovde sve servira na tanjir tek tako,to je nepostovanje foruma.Ti kako hoces...ovo je sve bilo iz najbolje namere,al' ako nastavis sa ovakvim stavom nemoj da se iznenadis ako vise ni jedan odgovor ne dobijes!!

Van mreže cuturica

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
Odg: Kreatin monohidrat ili?
« Odgovor #33 poslato: Decembar 29, 2012, 05:23:47 posle podne »

 u redu shvatam ja to,ali razumite i vi mene.nekad nemam vremena naci na forumu to sto me interesuje pa mi je lakse postaviti pitanje
 



bodi biber-u ma opusteno sto bre ne kupis taj kreatin nece ti naskoditi a nije ni nesto skup pa posle mesec dana sam doneses neke zakljucke valja li ili ne

mislim brale vidi se iz tvojih postova da imas zelju da probas ja bi dosad vec pola kutije smazo

Van mreže bodi biber

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 347
  • ne odustaj i vidjeces druge kako odustaju
Odg: Kreatin monohidrat ili?
« Odgovor #34 poslato: Decembar 29, 2012, 05:46:40 posle podne »
Pa upravo ti o tome pricam,moras prvo da pricitas forum,pa onda da pitas nesto o cemu se raspravljalo xxx puta.Nikom ovde nije posao da sedi i lista forum ceo dan,pa nadjemo sta nam treba.Ajde razmisli dal' je ok da ti neko ovde sve servira na tanjir tek tako,to je nepostovanje foruma.Ti kako hoces...ovo je sve bilo iz najbolje namere,al' ako nastavis sa ovakvim stavom nemoj da se iznenadis ako vise ni jedan odgovor ne dobijes!!
kk...
ili si buldozer ili te djubrad pregaze

Van mreže bodi biber

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 347
  • ne odustaj i vidjeces druge kako odustaju
Odg: Kreatin monohidrat ili?
« Odgovor #35 poslato: Decembar 29, 2012, 05:48:04 posle podne »

 u redu shvatam ja to,ali razumite i vi mene.nekad nemam vremena naci na forumu to sto me interesuje pa mi je lakse postaviti pitanje
 



bodi biber-u ma opusteno sto bre ne kupis taj kreatin nece ti naskoditi a nije ni nesto skup pa posle mesec dana sam doneses neke zakljucke valja li ili ne

mislim brale vidi se iz tvojih postova da imas zelju da probas ja bi dosad vec pola kutije smazo
pogresno si shvatio,uzeo sam ja kreatin.....vec 12 dan ga pijem i dobio sam 3 kila sad cega nzm :).malo su mi ruke i grudi vece,pijem 5 grama pre i 5 grama posle treninga
ili si buldozer ili te djubrad pregaze

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Kreatin monohidrat ili?
« Odgovor #36 poslato: Decembar 29, 2012, 06:10:13 posle podne »
pogresno si shvatio,uzeo sam ja kreatin.....vec 12 dan ga pijem i dobio sam 3 kila sad cega nzm :).malo su mi ruke i grudi vece,pijem 5 grama pre i 5 grama posle treninga

Laze te vaga, nisi mogao toliko ni vode da navuces za 12 dana cak i da si se nalivao po 5l dnevno. Misice za 12 dana sigurno nisi dobio, ja mislim da si se ti prvo merio praznog stomaka ujutru, a ovo drugo merenje ti je bilo uvece i punog stomaka.

Van mreže bodi biber

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 347
  • ne odustaj i vidjeces druge kako odustaju
Odg: Kreatin monohidrat ili?
« Odgovor #37 poslato: Decembar 29, 2012, 07:31:09 posle podne »
pogresno si shvatio,uzeo sam ja kreatin.....vec 12 dan ga pijem i dobio sam 3 kila sad cega nzm :).malo su mi ruke i grudi vece,pijem 5 grama pre i 5 grama posle treninga

Laze te vaga, nisi mogao toliko ni vode da navuces za 12 dana cak i da si se nalivao po 5l dnevno. Misice za 12 dana sigurno nisi dobio, ja mislim da si se ti prvo merio praznog stomaka ujutru, a ovo drugo merenje ti je bilo uvece i punog stomaka.
suta cu se izmeriti praznog stomaka ujutro...pio sam 2 i po litra svaki dan
ili si buldozer ili te djubrad pregaze

Van mreže bodi biber

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 347
  • ne odustaj i vidjeces druge kako odustaju
Odg: Kreatin monohidrat ili?
« Odgovor #38 poslato: Decembar 29, 2012, 07:34:17 posle podne »
e ljudi imam 25 evra,mogu li uzet neki olimp protein..recimo olimp x5 protein  moze 700 grama za 22 eura.valja li cemu??kad vec nemam novca za whey?moze li me ovaj barem malo pogurati
ili si buldozer ili te djubrad pregaze

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kreatin monohidrat ili?
« Odgovor #39 poslato: Januar 04, 2013, 10:10:24 pre podne »
e ljudi imam 25 evra,mogu li uzet neki olimp protein..recimo olimp x5 protein  moze 700 grama za 22 eura.valja li cemu??kad vec nemam novca za whey?moze li me ovaj barem malo pogurati

bolje i to nego da bacas pare na gluposti

Van mreže bodi biber

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 347
  • ne odustaj i vidjeces druge kako odustaju
Odg: Kreatin monohidrat ili?
« Odgovor #40 poslato: Januar 05, 2013, 09:22:41 posle podne »
e ljudi imam 25 evra,mogu li uzet neki olimp protein..recimo olimp x5 protein  moze 700 grama za 22 eura.valja li cemu??kad vec nemam novca za whey?moze li me ovaj barem malo pogurati

bolje i to nego da bacas pare na gluposti
ok nego evo ssad imam vec 45 evra pa nzm je li doboljno za neki whey....posto evo 19 dan pijem universalov kreatin i nisam primetio skoro nikakvu razliku..a ishrana mi je manj vise solidna..negomislim da sam no reaktor...posto sam ocekivao da mi makar navuce vodu i da me napumpa ali nije :P,mozda zato sto sve ispisam..... sto mislis o ovome pedja?
ili si buldozer ili te djubrad pregaze

Van mreže bodi biber

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 347
  • ne odustaj i vidjeces druge kako odustaju
Odg: Kreatin monohidrat ili?
« Odgovor #41 poslato: Januar 05, 2013, 09:23:08 posle podne »
i naravno koji whey mi preporucujes ako mi je ovo dovoljna svota novca
ili si buldozer ili te djubrad pregaze

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Kreatin monohidrat ili?
« Odgovor #42 poslato: Januar 05, 2013, 09:37:26 posle podne »
bodi biber, jel se ti drogiras?  ::)

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Kreatin monohidrat ili?
« Odgovor #43 poslato: Januar 05, 2013, 10:22:44 posle podne »
e ljudi imam 25 evra,mogu li uzet neki olimp protein..recimo olimp x5 protein  moze 700 grama za 22 eura.valja li cemu??kad vec nemam novca za whey?moze li me ovaj barem malo pogurati

bolje i to nego da bacas pare na gluposti
ok nego evo ssad imam vec 45 evra pa nzm je li doboljno za neki whey....posto evo 19 dan pijem universalov kreatin i nisam primetio skoro nikakvu razliku..a ishrana mi je manj vise solidna..negomislim da sam no reaktor...posto sam ocekivao da mi makar navuce vodu i da me napumpa ali nije :P,mozda zato sto sve ispisam..... sto mislis o ovome pedja?


Sta si mislio da ce kreatin da uradi za 19 dana..??
Sta znaci ishrana mi je manje vise solidna..??
Umes da udjes na forum,a ne znas da udjes na stranicu nekog shop-a i vidis da li je to dovoljno novca ili gresim..??


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Kreatin monohidrat ili?
« Odgovor #44 poslato: Januar 05, 2013, 10:36:18 posle podne »
bodi biber, jel se ti drogiras?  ::)

epic  ;D