Septembar 20, 2024, 03:23:33 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: pomooooc !  (Pročitano 1645 puta)

Van mreže SilvaKnows

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
pomooooc !
« poslato: Decembar 14, 2012, 02:11:15 pre podne »
pre svega pozdrav svima.. ovako.. treba mi par saveta oko ishrane i oko suplementacije posto sam nov na forumu.. Uzeo sam Muscle Juice New Revolution od UN i Crealean 2 od Labrade u kapsulama. Znaci cilj mi je malo mase za pocetak. Sad.. imam problem zato sto radim nocne smene. svaka 5 i 6 noc sam u nocnoj smeni.. Da li neko ima neki savet sta bi mogao da uzmem od supsa da pijem nocu,ili neke predloge za nocne obroke da mi da,bilo sta sto ce mi bar malo nadoknaditi to nespavanje.. i ako bi mogao neko da mi da savet kako da raspodelim treninge,da li bi mozda npr bilo bolje da odradim ova 4 dana,pa 2 dana pauze (kad sam nocna) ili nekako drugacije.. svaki savet mi je dobro dosao. Pozdrav i  hvala unapred !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: pomooooc !
« Odgovor #1 poslato: Decembar 14, 2012, 05:37:09 pre podne »
pozdrav
jedno pitanje pre nego sto stigne pomoc
kako to-DA KUPIS PREPARATE i onda trazis pomoc u vezi istih?
ovoje potpuno NELOGICNO
jos je nelogicno iz kog razloga ti nije objasnjeno kako se piju ti preparati koje si kupio-tamo gde si kupio?

dalje
nisi rekao sta je cilj (pretposavljam masa s obzirom na izbor preparata   ;))

Van mreže SilvaKnows

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: pomooooc !
« Odgovor #2 poslato: Decembar 14, 2012, 07:17:34 pre podne »
pa gainer sam vec pio,al kreatin nisam.. par prijatelja koja malo ozbiljnije treniraju su rekli da nisam pogresio u izboru,pa sam hteo da cujem jos necije misljenje i jos neke savete u vezi koristcenja. A i nisam pitao kako da ih koristim nego sam hteo da pitam jel dobar izbor,i ako je neko malo iskusniji vec imao susreta sa ovim sups. da kaze . :) I hteo sam ako nije problem da mi date koji savet zbog te nocne smene koja me strasno muci.. pa reko kad vec ne spavam,da bar unosim nesto u sebe,sad je na vama da mi kazete da li preko hrane ili nesto od sups. cilj mi je masa znaci,sto vise to bolje :) znam da se to u kuhinji nabacuje da vas postedim truda verujem da vam je muka vise da to ponavljate :) gejner pijem ujutru uz ovsene,preko dana izmedju obroka i posle treninga. a crealean 3 tablete pre 3 posle.. jel sam pogresio negde? hvala unapred pozdrav !

Van mreže SilvaKnows

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: pomooooc !
« Odgovor #3 poslato: Decembar 14, 2012, 07:20:11 pre podne »
I da kupio sam ih preko neta, znaci nisam se cak ni telefonom cuo sa tim dobavljacima,jer na sajtu ni nemam nikakav kontakt telefon, nego sve preko e-maila rade.. al povoljniji su nego ostali pa reko sta sad,nije to nauka objasnice mi neko :) zato mi nista u vezi toga nisu objasnili..

Van mreže Kv4dric3pz

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 99
Odg: pomooooc !
« Odgovor #4 poslato: Decembar 15, 2012, 01:11:00 pre podne »
Kako to da svako ko dodje ovde zeli da nauci samo "pomalo" i "ponesto" o ishrani i suplementima :S

Van mreže SilvaKnows

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: pomooooc !
« Odgovor #5 poslato: Decembar 15, 2012, 02:07:26 pre podne »
pa ja ne znam sta sad ti ovde pametujes.. ako neces ili ne znas da pomognes nemoj se praviti pametan kompleksasu lepo sam pitao i ako neces da pomognes nemoj se paliti sveznalcu . poz