Septembar 27, 2024, 01:16:20 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.290 poruka u 18.763 tema - 20.972 članova - Poslednji član: moviesgrankengibia
X3MShop banner

Autor Tema: Sta je s mozgom?  (Pročitano 5028 puta)

Van mreže Milos-86

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
  • Eat Clen and Tren hard!
Sta je s mozgom?
« poslato: Novembar 23, 2012, 05:12:39 posle podne »
Pozdrav,

evo posle tek 2. treninga u zivotu shvatio sam nesto... GDE su SVI ostali ljudi i sta rade, zasto nisu u teretani??? Zasto ovaj sport nije popularniji kod nas? Da li je moguce da su svi puni jebenih predrasuda, ili je problem novca za ishranu (razumljivo naravno)?

Sta mislite? Ili je cist problem jednostavno - neinformisanost?

Razumem jednu stranu ovoga doduse - s obzirom da se politika ugradila kod svih javnih sportova kod nas (fudbal, kosarka, itd.), nije se ugradila zato sto je BB vise individualni sport: ljudi se sami bore, treniraju, zarade sebi za klopu i suplementaciju. Ne vredjam ljude iz ostalih sportova naravno, to sa politikom je u domenu menadzmenta, ne sportista.

Ako gresim negde, slobodno napadajte  :D

Van mreže Persie

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Sta je s mozgom?
« Odgovor #1 poslato: Novembar 24, 2012, 12:32:50 pre podne »
Meni je najveci problem novac    ::) jedva ustedim za jedan whey i kreatin ,sve ode na hranu   ;D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sta je s mozgom?
« Odgovor #2 poslato: Novembar 26, 2012, 06:02:42 pre podne »
pa bogami kako je vreme doslo svi ce preci na belance u prahu i surutku iz bio hrane :D

belance u prahu
odluka vredna paznje.
covece...
toliko si dugo bio na forumu pre nego sto si nestao,ali izlgeda da su ti neke bitne stvari promakle kao i ovaj deo o belancetu

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 863
Odg: Sta je s mozgom?
« Odgovor #3 poslato: Novembar 26, 2012, 10:11:22 pre podne »
Pozdrav,

evo posle tek 2. treninga u zivotu shvatio sam nesto... GDE su SVI ostali ljudi i sta rade, zasto nisu u teretani??? Zasto ovaj sport nije popularniji kod nas? Da li je moguce da su svi puni jebenih predrasuda, ili je problem novca za ishranu (razumljivo naravno)?

Sta mislite? Ili je cist problem jednostavno - neinformisanost?

Razumem jednu stranu ovoga doduse - s obzirom da se politika ugradila kod svih javnih sportova kod nas (fudbal, kosarka, itd.), nije se ugradila zato sto je BB vise individualni sport: ljudi se sami bore, treniraju, zarade sebi za klopu i suplementaciju. Ne vredjam ljude iz ostalih sportova naravno, to sa politikom je u domenu menadzmenta, ne sportista.

Ako gresim negde, slobodno napadajte  :D
A sta mislis da svi maju vremena i novca da se bave ovim sportom i da su svima lepi misici prioritet?
Vecina ljudi u ovoj zemlji jedva sastavlja kraj sa krajem a i mi ostali kako stvari stoje ima da se vratimo na neke jeftinije sportove uskoro.

Van mreže Milos-86

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
  • Eat Clen and Tren hard!
Odg: Sta je s mozgom?
« Odgovor #4 poslato: Novembar 26, 2012, 10:50:14 pre podne »
A sta mislis da svi maju vremena i novca da se bave ovim sportom i da su svima lepi misici prioritet?
Vecina ljudi u ovoj zemlji jedva sastavlja kraj sa krajem a i mi ostali kako stvari stoje ima da se vratimo na neke jeftinije sportove uskoro.

Nazalost i vrabac na grani zna kakva je finansijska situacija u drzavi..

Mislio sam najvise na mladje ljude - zasto su kafici krcati non-stop a teretane i tereni prazni? Bas sam bio prosle nedelje da uzmem opremu, oko 10h ujutru vec su bili puni kafici. Sede gospoda (16-17god), pijuckaju kafu, pa posle na "jutarnju" pljeskavicu  ;D

Van mreže petar90

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
Odg: Sta je s mozgom?
« Odgovor #5 poslato: Novembar 26, 2012, 11:03:36 pre podne »
meni samo nije jasno da li sam lepo razumeo poentu teme. ti si rekao da si imao 2 treninga u životu i sada si ukapirao da je to kul i svidja ti se da treniraš. i ti sada preispituješ gde su svi ljudi i zašto ne treniraju. a šta si ti radio do pre 2 treninga?

Van mreže Milos-86

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
  • Eat Clen and Tren hard!
Odg: Sta je s mozgom?
« Odgovor #6 poslato: Novembar 26, 2012, 11:12:22 pre podne »
meni samo nije jasno da li sam lepo razumeo poentu teme. ti si rekao da si imao 2 treninga u životu i sada si ukapirao da je to kul i svidja ti se da treniraš. i ti sada preispituješ gde su svi ljudi i zašto ne treniraju. a šta si ti radio do pre 2 treninga?

Ja od svoje 16-te radim.. to mi je uvek bilo prioritet. Mislim, finansije i poslovna karijera. Nakon 10 godina stigao sam do nekog svog prvog veceg cilja, i konacno oslobodio vreme da odvojim vreme za svoje zdravlje i telo.

Kada sam krenuo razocarao sam se u sebe jer nisam krenuo ranije (posao od 16te manje vise je bio nametnut zbog teskog stanja u porodici), a shvatio sam da mi treninzi JAKO prijaju.

Tako "razocaran" pitam zasto toliko omladine sedi po kaficima -- ako vec nece da rade i zaradjuju, onda teg u ruke pa na posao  :)

EDIT: Preispitujem da, nije osudjivanje ili slicno. Interesuje me koji je razlog da omladina ne provodi svoje vreme u teretani/na terenu, a ima novca za sedenje po kaficima od prepodneva.
« Poslednja izmena: Novembar 26, 2012, 11:16:27 pre podne Milos-86 »

Van mreže MrT

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 457
Odg: Sta je s mozgom?
« Odgovor #7 poslato: Novembar 26, 2012, 12:17:45 posle podne »
Kafic - uzivancija, lucenje pozitivnih supstanci. Rezultat osnove ljudske potrebe - druzenja.
Teretana - mucenje do cilja :)

Naravno - pod uslovom da mozes preziveti gusenje od dima ;)

Zapitaj se sledece - ako je nekome lepo, zasto bi ista razmisljao da menja? I dobices odgovor.

Van mreže Veljko1981

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 222
Odg: Sta je s mozgom?
« Odgovor #8 poslato: Novembar 26, 2012, 01:29:21 posle podne »
meni samo nije jasno da li sam lepo razumeo poentu teme. ti si rekao da si imao 2 treninga u životu i sada si ukapirao da je to kul i svidja ti se da treniraš. i ti sada preispituješ gde su svi ljudi i zašto ne treniraju. a šta si ti radio do pre 2 treninga?

x2

što se tiče OP
mnogo si svež druže
čekaj da počnu da te bole zglobovi, da ne možeš da hodaš od upale, da skontaš da bi bilo lepo da jedeš kilo mesa svaki dan ali nemaš lovu, da je prosečna kura = prosečna plata i naravno tu je uvek element socijalne osude, stereotipa koji ti se pripisuje kao nekome ko "trenira"
većini ljudi se ne sviđa teretana jer ništa nema preko veze, nego koliko uložiš toliko i dobiješ

to nije popularan mentalitet
Bez čučnjeva u kavezu za biceps!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sta je s mozgom?
« Odgovor #9 poslato: Novembar 26, 2012, 01:38:00 posle podne »
Citat
nego moze da prodje nekada mislim na belance

e jebiga..

Spartak

  • Gost
Odg: Sta je s mozgom?
« Odgovor #10 poslato: Novembar 26, 2012, 02:03:37 posle podne »
cak ni u americi situacija nije najsjajnija, ljudi rade kao personalni treneri, dizu kredite otvaraju suplement radnje, teretane...veoma mali broj ifbb pro takmicara moze da ucari neke pare od sponzorstva.

Van mreže Milos-86

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
  • Eat Clen and Tren hard!
Odg: Sta je s mozgom?
« Odgovor #11 poslato: Novembar 26, 2012, 02:58:43 posle podne »
meni samo nije jasno da li sam lepo razumeo poentu teme. ti si rekao da si imao 2 treninga u životu i sada si ukapirao da je to kul i svidja ti se da treniraš. i ti sada preispituješ gde su svi ljudi i zašto ne treniraju. a šta si ti radio do pre 2 treninga?

x2

što se tiče OP
mnogo si svež druže
čekaj da počnu da te bole zglobovi, da ne možeš da hodaš od upale, da skontaš da bi bilo lepo da jedeš kilo mesa svaki dan ali nemaš lovu, da je prosečna kura = prosečna plata i naravno tu je uvek element socijalne osude, stereotipa koji ti se pripisuje kao nekome ko "trenira"
većini ljudi se ne sviđa teretana jer ništa nema preko veze, nego koliko uložiš toliko i dobiješ

to nije popularan mentalitet

Hvala Veljko, odlican odgovor  :)
Doduse socijalna osuda mi nikada nece biti jasna - oni koji dzabalebare troseci novac svojih roditelja osudjuju ljude koji se bore da dostignu svoje sportske ciljeve...

Citat
većini ljudi se ne sviđa teretana jer ništa nema preko veze, nego koliko uložiš toliko i dobiješ
"cale deder potplati trenera i jos po koga da mi srede neki strani klub"

Van mreže urlich

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 192
  • Храброст није порицање ни одсутност страха
Odg: Sta je s mozgom?
« Odgovor #12 poslato: Novembar 26, 2012, 03:57:42 posle podne »
Trening je dobra stvar ali nema leba od toga mora malo pragmatican da se bude.

Van mreže m.o.p

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 313
  • Nema se vremena sine.
Odg: Sta je s mozgom?
« Odgovor #13 poslato: Novembar 26, 2012, 05:54:26 posle podne »
Lijepo je tek kad se pocne da se trenira pa se vide neki pocetni rezultati koji brzo dodzu medzutim kasnije ti treba vise hrane,vise para,suplementa,pocnu te stizat povrede i godine onda se covjek vrati onome od cega je bjezao picu i kafanama.

Van mreže cartell

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 387
Odg: Sta je s mozgom?
« Odgovor #14 poslato: Novembar 26, 2012, 09:08:20 posle podne »
onda se covjek vrati onome od cega je bjezao picu i kafanama.

ih kafani se vratim stalno :)
Jedi Master