Septembar 27, 2024, 02:19:00 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.290 poruka u 18.763 tema - 20.972 članova - Poslednji član: moviesgrankengibia
X3MShop banner

Autor Tema: dali neko zna...  (Pročitano 1959 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
dali neko zna...
« poslato: Novembar 13, 2012, 03:29:26 posle podne »
dali neko slucajno sa foruma (ili mozda covek koji je to pisao)
zna koja je to tema (mislim da je bilo u offtopicu negde),gde je momak,i mislim da je iz hrvatske objasnio u nekoliko vrlo pametni recenica sta se izdesavalo u toku rata 91-e god tj bilo je nesto tipa:

zar ljudi misle da je evropa htela i mogla da dozvoli da u centru iste raste drzava u kojoj cveta blagostanje,i u kojoj postoji besplatno skolostvo,zdravstvo etc etc etc...TAKO NEKAKO idu neke od recenica

ako se neko mozda seca ili sam autor,molio bih za link

thnx

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: dali neko zna...
« Odgovor #1 poslato: Novembar 14, 2012, 09:58:06 pre podne »
Pa da, inace oni, takvi poremecni i pateticni "ljudi" (ako ih se uopce moze nazvati ljudima, jer je ocito da oni uopce nemaju osjecaja, tj. empatije) koji vladaju ovim svijetom i namecu nam naddrzavu EU,njima je uvijek cilj i uvijek im je u glavi da nesto sto je jako dobro za ljude i ono sto je u harmoniji da to uvijek razbiju svojim modusom "zavadi pa vladaj". Znaci jedno je sigurno, podijelili su nas da je to strasno kako to rade ja sam Srbin, a ja sam Hrvat, i takve gluposti, pa nas huskaju da se borimo jedni protiv drugoga, a onda kazu EU je najbolja, ovo, ono, a svi vidimo da je EU jedan veliki Titanic koji ce potonuti svakoga trenutka. Sve to rade zbog novca, da, to je sigurno, ali opet nije samo to, vec se radi o potpunoj kontroli covjecanstva, to je krajnji cilj. Zato se takva drustva u kojoj vlada harmonija "razbijaju" jer takvo drustvo je gotovo nemoguce manipulirati i njime kontrolirati.
« Poslednja izmena: Novembar 14, 2012, 10:09:19 pre podne IGI900 »

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: dali neko zna...
« Odgovor #2 poslato: Novembar 14, 2012, 10:04:13 pre podne »
cveta blagostanje,i u kojoj postoji besplatno skolostvo,zdravstvo etc etc etc...TAKO NEKAKO idu neke od recenica


Znaci sve ovo, njima su to potpuno strane rijeci, oni razumiju samo rijeci tipa, strah, mrznja, destrukcija, smrt, frustracija, ali doslovno samo to.... eto toliko o tome, pa neka svatko sam donese zakljucak.
Ali da se razumijeo, cak niti EU(Europska unija) niti Euro, nisu nikada bili krajnji cilj, cilj je jedna svjetska vlada, jedna svjetska vojska, jedna svjetska valuta koja nece biti u novcanicama, vec elektronickoga tipa i mikrocipirano stanovnistvo. Znaci zato EU i euro moraju propasti kako bi sve to doslo na svoje mjesto :o. (a ljudi misle kak je EU krajnji cilj, ne to je samo jos jedan korak prema cilju ;))
« Poslednja izmena: Novembar 14, 2012, 10:19:09 pre podne IGI900 »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: dali neko zna...
« Odgovor #3 poslato: Novembar 14, 2012, 10:13:44 pre podne »
da,to je iz te teme,ali nije konkretno taj post
covek je objasnjavao o tome kako evropa nije mogla da gleda kako jedna mala drzava kao yu napreduje i da su to morali da razjebu a  najlaksi nacin je bio rat..itd itd itd..
mnogo dobar je post bio

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: dali neko zna...
« Odgovor #4 poslato: Novembar 14, 2012, 10:16:02 pre podne »
A onda je mozda ona David Icke tema, koju si zakljucao.

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: dali neko zna...
« Odgovor #5 poslato: Novembar 14, 2012, 10:21:08 pre podne »
da,to je iz te teme,ali nije konkretno taj post
covek je objasnjavao o tome kako evropa nije mogla da gleda kako jedna mala drzava kao yu napreduje i da su to morali da razjebu a  najlaksi nacin je bio rat..itd itd itd..
mnogo dobar je post bio

Da, to je istina, zato je yu i unistena. Zato jer ona nikada nije mogla uci u EU jer je bila jaka drzava, pa su je morali rascjepati, kako bi im kasnije lakse bilo uvesti samo Srbiju, pa onda samo RH u EU itd. Znaci "Zavadi pa vladaj" na dijelu.
« Poslednja izmena: Novembar 14, 2012, 10:24:17 pre podne IGI900 »

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: dali neko zna...
« Odgovor #6 poslato: Novembar 14, 2012, 10:45:15 pre podne »
Razbili su nas iz tako mnogo razloga da je to tesko navesti u jednom postu, ali evo nekih:

1. Nikada ni jedna zemlja nije bila tolika jaka a da je sve bilo u drzavnom vlasnistvu(ne racunam Rusiju i Kinu).
2. Suvise velika zemlja na srcu "evrope", vazda su svi putevi vodili preko nas.
3. U tom trenutku ne dostatak 'bezazlenog' konflikta(po evropu i US), koji je now and then neophodan kako bi mnogo industrija moglo da funkcionise 'normalno'.
5. Iz nekih izvora postoje validne informacije da se u tom trenutku morao izazvati sukob, po mogucstvu gradjanski rat. Posto su Grcka i Turska oko Kipra bili ipak potencijani rizik medjunarodnog rata vecih razmera, otpali su u startu.
Sto je ostavilo nas i Spaniju(Baskiju) u bubnju, sto u stvari nikada nije ni bila solucija, jer su Spanci isuvise bitni a i sama Baskija i gradjanski rat koji bi tamo izbio bi bio isuvise mali/kratak. 
4. Prodaja oruzja, uvaljivanje isteklih lekova, oslobadjanje vojnog krsa i municije sa zapada, kontigenti isteklih rokom i veoma sumnjivih zivotnih namirnica.
5. Zavadi pa vladaj, odnosno pustosenje od strane EU i US svega sto je ikada vredelo na ovim prostorima, i to sve po mizernim cenama u zemlji, jelte, razorenoj ratom.

I jos dosta toga, uz napomenu da je Vojvodina sledeca i da nam opet uvaljuju loli hop kao najgorim debilima, dok svi kefcemo na Kosovo(koje jos Tito odhebao) oni ovde rade posao.
Prelaskom na Euro disel evropa i svet su se uz ovu finansijsku(koja povlaci i sve ostale) krizu susreli sa nedostatkom poljuprivrednih kultura potrebnih za to, da na sve dodam enormno rastucu potraznju svetskog trzista za prirodno odgajanim kulturama i na kraju ko ima najbolju i najjeftiniju zemlju u Evropi? ;)
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: dali neko zna...
« Odgovor #7 poslato: Novembar 14, 2012, 10:55:42 pre podne »
nije u temi o DAVIDU

Van mreže Becks

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: dali neko zna...
« Odgovor #8 poslato: Novembar 16, 2012, 04:10:28 posle podne »
Mislim da je ovo povezano sa tom temom:

Srbija u Evropskoj Uniji malo sutra