Septembar 19, 2024, 04:10:44 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Davidiofvap
X3MShop banner

Autor Tema: kreatin  (Pročitano 3708 puta)

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: kreatin
« Odgovor #15 poslato: Decembar 04, 2012, 12:39:07 posle podne »
Kaze da je kao kakao i vratio se cijepati drva, inace ima covjek 85 godina pa mu valjalo malo da misice okrijepi...

uzmi mu i bcaa da sacuva misic...
Men sana in corpore sano !

Van mreže Lepi_Ivan

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: kreatin
« Odgovor #16 poslato: Decembar 04, 2012, 12:43:11 posle podne »
Kaze da je kao kakao i vratio se cijepati drva, inace ima covjek 85 godina pa mu valjalo malo da misice okrijepi...

uzmi mu i bcaa da sacuva misic...
Da ne udje opet u katabolizam.

Van mreže headingmachine

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 135
Odg: kreatin
« Odgovor #17 poslato: Decembar 06, 2012, 05:26:21 posle podne »
sad mi kazu,pa sta ako je zdravo,zasto oces da se nabijes :P.ja kazem zbog sebe i fudbala i snage..a kazu oni pa jel mesi nabijen pa eno ga reseta :P.ali nmv uzecu ja xDD.samo da budem siguran posto su poceli da me ubedjuju.kreatin nimalo nije stetan po organizam??i da li pomaze sa kondicijom u fudbalu posto sam cuo da ako popijes pre utakmice mozes da trcis cijelu..nikako ne mogu dobiti srcani ko neki fudbaleri??neki su dobili mada nzm sta su oni koristili?

Sudeci po ovoj recenici, a i celom postu, ti ni ne znas sta je kreatin. Da znas neke stvari o njemu ne bi roditelji mogli da te ubede da ga ne uzmes. Dosta nas ima problema sto se tice tih stvari, ne samo od roditelja, nego od okoline. Tvoji roditelji verovatno ni ne znaju razliku izmedju steroida i suplementacije, pa zato tako pricaju. Uveren sam da neces od monohidrata moci da trcis celu utakmicu, mozda jedino od nekog psiho stimulansa...i to ne celu, ali vise nego bez toga.
Evo ti link sta su ljudi koji znaju o ovim stvarima rekli o suplementaciji, posto ti ne mozes da objasnis roditeljima sta je to. Tacnije pricali su o steroidima , pa su na kratko rekli par reci o kreatinima i proteinima.
http://www.rts.rs/page/tv/ci/story/17/РТС+1/1038704/Увиђај.html
O suplementaciji pocinju da pricaju na nekih 14:15 min. Pa pusti kevi i caletu da cuju cisto ako hoce.