Septembar 24, 2024, 05:28:33 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.311 poruka u 18.765 tema - 20.971 članova - Poslednji član: RobertbeP
X3MShop banner

Autor Tema: nagon za povracanjem  (Pročitano 20037 puta)

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: nagon za povracanjem
« Odgovor #45 poslato: Decembar 11, 2012, 12:39:38 posle podne »
e ljudi problem je u tome sto posle nekoliko zalogaja odma izgubim apetit..znaci gladan sam i pojedem malo i odma sam pun i hvata me nagon za povracanje :(.kako da jedem mnogo :(

A ko je rekao da ti odmah moras I mozes da jedes mnogo?
Tebi cilj treba da bude progresivno povecavanje kako kalorija,tako I broja obroka.Nije ni cudo sto ti je muka.
Za_ pocetak odredi realan broj obroka I kalorija,koje mozes da ispostujes,a posle postepeno povecavas.
I vidi da krenes u teretanu,mani se tih izdrkavanja kod kuce,imaces mnogo bolje rezultate.
Te kalorije treba da ti dolaze iz pravih izvora-kvalitetni uh i p,dobre masti,a ne iz posrane plazme i mleka.

Van mreže bodi biber

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 347
  • ne odustaj i vidjeces druge kako odustaju
Odg: nagon za povracanjem
« Odgovor #46 poslato: Decembar 11, 2012, 02:18:26 posle podne »
e ljudi problem je u tome sto posle nekoliko zalogaja odma izgubim apetit..znaci gladan sam i pojedem malo i odma sam pun i hvata me nagon za povracanje :(.kako da jedem mnogo :(

A ko je rekao da ti odmah moras I mozes da jedes mnogo?
Tebi cilj treba da bude progresivno povecavanje kako kalorija,tako I broja obroka.Nije ni cudo sto ti je muka.
Za_ pocetak odredi realan broj obroka I kalorija,koje mozes da ispostujes,a posle postepeno povecavas.
I vidi da krenes u teretanu,mani se tih izdrkavanja kod kuce,imaces mnogo bolje rezultate.
Te kalorije treba da ti dolaze iz pravih izvora-kvalitetni uh i p,dobre masti,a ne iz posrane plazme i mleka.
imao sam 57 kila.dobio sam 3 kila za dva meseca.sad imam 60 kila i gledam da unosim oko 3000 kalorija dnevno,ne vrijedi meni postepeno,meni kazu moji jedi kad si gladan a ja pojedem 2 zalogaja i onda mogu slobodno celi dan da ne jedem...zato uzimam vitamin b complex tablete garantovano sjutra..
ili si buldozer ili te djubrad pregaze

Van mreže bodi biber

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 347
  • ne odustaj i vidjeces druge kako odustaju
Odg: nagon za povracanjem
« Odgovor #47 poslato: Decembar 31, 2012, 10:01:39 posle podne »
ljudi znaci cijeli dan sam povracao,osecam se tako slabo....meni kazu da je uzrok kreatin mada ja iskreno sumnjam.pre ce biti zato sto sam juce jeo sve i svasta,pojeo sam 3 jaja pa 20 min posle 200 grama mesa pa 30 minuta posle sir i plazmu..znm sta cete reci :Pali nisam imao nista od proteina pa reko da iskombinujem,vise nikad necu :P.a da li je mozda zbog puno vode sto pijem???pijem 3 litra vode na silu,molim pomozite mi :).uverite me da nije krivica kreatina :(
ili si buldozer ili te djubrad pregaze

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: nagon za povracanjem
« Odgovor #48 poslato: Decembar 31, 2012, 10:12:22 posle podne »
ljudi znaci cijeli dan sam povracao,osecam se tako slabo....meni kazu da je uzrok kreatin mada ja iskreno sumnjam.pre ce biti zato sto sam juce jeo sve i svasta,pojeo sam 3 jaja pa 20 min posle 200 grama mesa pa 30 minuta posle sir i plazmu..znm sta cete reci :Pali nisam imao nista od proteina pa reko da iskombinujem,vise nikad necu :P.a da li je mozda zbog puno vode sto pijem???pijem 3 litra vode na silu,molim pomozite mi :).uverite me da nije krivica kreatina :(



ako ti kažemo da je od kreatina, da li ćeš ga izbaciti iz suplementacije i konačno prestati da daviš sa pitanjima o istom?

Van mreže bodi biber

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 347
  • ne odustaj i vidjeces druge kako odustaju
Odg: nagon za povracanjem
« Odgovor #49 poslato: Decembar 31, 2012, 10:23:26 posle podne »
ljudi znaci cijeli dan sam povracao,osecam se tako slabo....meni kazu da je uzrok kreatin mada ja iskreno sumnjam.pre ce biti zato sto sam juce jeo sve i svasta,pojeo sam 3 jaja pa 20 min posle 200 grama mesa pa 30 minuta posle sir i plazmu..znm sta cete reci :Pali nisam imao nista od proteina pa reko da iskombinujem,vise nikad necu :P.a da li je mozda zbog puno vode sto pijem???pijem 3 litra vode na silu,molim pomozite mi :).uverite me da nije krivica kreatina :(
pa naravno da hocu jer ne zelim da ugrozavam zdravlje mada kao sto rekoh sumnjam da je zbog njega posto ga pijem 14 dana bez problema,5 grama ujutro i 5 grama uvece,5 grama pre treninga,5 grama posle treninga


ako ti kažemo da je od kreatina, da li ćeš ga izbaciti iz suplementacije i konačno prestati da daviš sa pitanjima o istom?
pa naravno da hocu jer ne zelim da ugrozavam zdravlje mada kao sto rekoh sumnjam da je zbog njega posto ga pijem 14 dana bez problema,5 grama ujutro i 5 grama uvece,5 grama pre treninga,5 grama posle treninga
ili si buldozer ili te djubrad pregaze

Van mreže dejan94

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 338
  • Nikad ne odustaj!!!
    • limundo
Odg: nagon za povracanjem
« Odgovor #50 poslato: Januar 01, 2013, 03:56:09 pre podne »
sto ne uzimas ko covek samo pre i posle treninga ..a kad ne treniras jednom ,kako ti je milion puta receno. i kraj price sa time...
sto vise vode unosis po meni bi trebao da pojacas apetit...
ti lepo kreni ,sad je raspust sa obrocima na svaka 3-3.5h,pa posle smanjuj to vreme i povecaj obroke...i kraj i toga
Powerlifting competitor
Gold medal on Balcan championship in category -75kg junior
TOTAL 500kg
https://www.youtube.com/watch?v=svUSdk00q3Y

Van mreže bodi biber

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 347
  • ne odustaj i vidjeces druge kako odustaju
Odg: nagon za povracanjem
« Odgovor #51 poslato: Januar 01, 2013, 01:02:48 posle podne »
sto ne uzimas ko covek samo pre i posle treninga ..a kad ne treniras jednom ,kako ti je milion puta receno. i kraj price sa time...
sto vise vode unosis po meni bi trebao da pojacas apetit...
ti lepo kreni ,sad je raspust sa obrocima na svaka 3-3.5h,pa posle smanjuj to vreme i povecaj obroke...i kraj i toga
au izvini napisao sam nejasno...danima kada treniram uzimam 5 grama pre treninga i 5 grama posle treninga a danima kada ne treniram 5 grama ujutro i 5 grama uvece na prazan stomak univerzalov kreatin...pa unosim 3 do 3 i po litra vode i pijem tablete beviplex koje mi stvarno mnogo pomazu za apetit
ili si buldozer ili te djubrad pregaze

Van mreže Lepi_Ivan

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: nagon za povracanjem
« Odgovor #52 poslato: Januar 01, 2013, 02:13:04 posle podne »
sto ne uzimas ko covek samo pre i posle treninga ..a kad ne treniras jednom ,kako ti je milion puta receno. i kraj price sa time...
sto vise vode unosis po meni bi trebao da pojacas apetit...
ti lepo kreni ,sad je raspust sa obrocima na svaka 3-3.5h,pa posle smanjuj to vreme i povecaj obroke...i kraj i toga
au izvini napisao sam nejasno...danima kada treniram uzimam 5 grama pre treninga i 5 grama posle treninga a danima kada ne treniram 5 grama ujutro i 5 grama uvece na prazan stomak univerzalov kreatin...pa unosim 3 do 3 i po litra vode i pijem tablete beviplex koje mi stvarno mnogo pomazu za apetit
A ovo uvece je od krucijalne vaznosti? I jos jedno kako "uvece"moze da ti bude prazan stomak kad si tokom dana unosio hranu ? Znaci kada ne treniras samo ujutru na prazan stomak i to ti je to

Van mreže bodi biber

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 347
  • ne odustaj i vidjeces druge kako odustaju
Odg: nagon za povracanjem
« Odgovor #53 poslato: Januar 01, 2013, 02:20:19 posle podne »
sto ne uzimas ko covek samo pre i posle treninga ..a kad ne treniras jednom ,kako ti je milion puta receno. i kraj price sa time...
sto vise vode unosis po meni bi trebao da pojacas apetit...
ti lepo kreni ,sad je raspust sa obrocima na svaka 3-3.5h,pa posle smanjuj to vreme i povecaj obroke...i kraj i toga
au izvini napisao sam nejasno...danima kada treniram uzimam 5 grama pre treninga i 5 grama posle treninga a danima kada ne treniram 5 grama ujutro i 5 grama uvece na prazan stomak univerzalov kreatin...pa unosim 3 do 3 i po litra vode i pijem tablete beviplex koje mi stvarno mnogo pomazu za apetit
A ovo uvece je od krucijalne vaznosti? I jos jedno kako "uvece"moze da ti bude prazan stomak kad si tokom dana unosio hranu ? Znaci kada ne treniras samo ujutru na prazan stomak i to ti je to
ok ...nego su pedja i jos neki rekli da danima kada ne treniras treba 5 grama ujutro i uvece pred veceru
ili si buldozer ili te djubrad pregaze

Van mreže Gosa

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 92
  • Kill 'Em All
Odg: nagon za povracanjem
« Odgovor #54 poslato: Januar 01, 2013, 03:30:33 posle podne »
cetvrta tama u kojoj ovaj clan o kreatinu...hahahahaha
od hemije samo uzimam whey

Van mreže bodi biber

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 347
  • ne odustaj i vidjeces druge kako odustaju
Odg: nagon za povracanjem
« Odgovor #55 poslato: Januar 01, 2013, 03:39:51 posle podne »
cetvrta tama u kojoj ovaj clan o kreatinu...hahahahaha
bgm da si se mucio i povrcao kao ja cijeli dan i ti bi pitao el od kreatina
ili si buldozer ili te djubrad pregaze

Van mreže Gosa

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 92
  • Kill 'Em All
Odg: nagon za povracanjem
« Odgovor #56 poslato: Januar 01, 2013, 03:48:01 posle podne »
Druze samo malo vise znanja da imas o svemu ovome sada ne bi postavljao "glupa" pitanja....A to znanje si mogao da steknes za "kratko" vreme samo da si citao forum,nista vise....
od hemije samo uzimam whey

Van mreže Lepi_Ivan

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: nagon za povracanjem
« Odgovor #57 poslato: Januar 01, 2013, 06:46:31 posle podne »
Druze samo malo vise znanja da imas o svemu ovome sada ne bi postavljao "glupa" pitanja....A to znanje si mogao da steknes za "kratko" vreme samo da si citao forum,nista vise....
Vidis nema svrhe, nije da sam sada bezobrazan. Samo cu reci da je jednom dovoljno kazati pametnoj osobi, a ostalo ne zelim ni da komentarisem.

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: nagon za povracanjem
« Odgovor #58 poslato: Januar 01, 2013, 10:25:41 posle podne »
U narodu se kaze: "Sve mi trazi, osim para i pameti"  ;)
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."