Jun 27, 2024, 09:54:09 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.241 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: nagon za povracanjem  (Pročitano 19270 puta)

Van mreže Persie

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: nagon za povracanjem
« Odgovor #30 poslato: Novembar 13, 2012, 12:53:28 pre podne »
Mnogo ti je to kikirikija,mnogo masti na jedan obrok.neka ti bude otprilike saka kikirikija na jedan obrok a plazmu izbaci ne treba ti... probaj da uradis sendvic sa barem 100 gr mesa i uzmi u skolu ako nista drugo

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: nagon za povracanjem
« Odgovor #31 poslato: Novembar 13, 2012, 05:30:11 pre podne »
uf uf uf...

Citat
.,ali 200 grama kikirikija ima 50 grama proteina.

ima-BILJNIH a ne zivotnjskih...tako da

Citat
.a plazma ima oko 10 grama proteina.

znaci plazma,znaci mleko,znaci litre ilitre mleka.... ;D ;D ;D

Citat
uz svaki obrok popijem casu mleka,

i sta sa tim sto popijes casu mleka posle rucka? uneses na i onako losu hranu jos malo secera..??

Citat
piletina mi je stalno za rucak

bataci,karabatataci,krila tj mamina kuhinja?

vidi
tako sam i mislio
ti nemas ni TRI zglavna obroka a ne 7
100 grt plazme je SMECE a ne obrok kao i 100 gr PREZENOG KIKIRIJIA bez obzira sto enma soli
dakle..vec imas -2 obroka...a mogu da mislim da si napisao TACNO sta jedes

ja razumem da ti ides u skolu itd,ali ovcde su bili momci koji su takdjer isli u skolu,fantasticno su se organizovali oko nosenja hrane u skolu i fanstaticnu su izlgedali za njihov uzrast

o tome se radi
ti ces sada reci da ovo nije tema,a ja samo zelim da te NAUCIM da ovo JESTE TEMA I GLAVNI PRPLBEM a da zanmeraimo to da vezbas u kucnim uslovima gde je napredak LIMITIRAN od samog startu sa nemogucnoscu izvodjnja odredjenih vezbi
prevedrno
to sto ti radis moze da ide do nekuda (tipa 4 ned)
kada se telo adaptira na psotojece a ti nemas nikakvkog izbora-jbg...

uglavnom,da mozes da izlgedas ok u tim okolnostima (vezbanja) -mozes

ali samo onda kada sredis ishranu,jer u protivnom jbg....

i niko nije rekao da moras da se hranis kao JA ili bilo ko drugi jer si ti DETE
ali bi trebalo da nauicis da postivas neciju dobro volju da ti pomogne i da ne budes tvrdoglav i da mislis da sve znas.

ja sam ti u par postova dokazao koliko losu predstavu o svemu imas,a ti ako sada iz ovoga ne izvicues pouku..jbg..


Van mreže Lepi_Ivan

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Odg: nagon za povracanjem
« Odgovor #32 poslato: Novembar 13, 2012, 07:54:09 pre podne »
pa cek
kako mislis da ces da jedes 5 puta umesto 7
jel ti meni mozes da napises sta si JEO u tih 7 obroka pa cu ti omdah reci
o treningu ne zelim da pricam jer ti smatras da je trening za razvoj mase a ja cu te razuveriti da NIJE (pored cinjenice da ti je trening smesan) ali o tome ce mo kada mi napises kako se hranis u tih 7 obroka..
e sad pedja nisam ja u finansijskim bas mogucnostima da jedem takvu proteinsku hranu kao ti..,niti koristim suplemente,ali recimo da uglavnom se trudim da jedem jaja,ribu,uz svaki obrok popijem casu mleka,piletina mi je stalno za rucak...,i dok sam u skoli pojedem 200 grama kikirikija nesoljenog i 100 grama plazme,znm da jeto biljni protein...,i da je mesni najbolji za bilding,imam vrlo slab izbor u skolskoj kantini...,ali 200 grama kikirikija ima 50 grama proteina.plus duplo vise masti..ali to je ona dobra mast...a plazma ima oko 10 grama proteina...
1. Mleko uz svaki obrok NE.
2. Plazma ni nema proteine i shit je.
3. "Vrlo slab izbor u skolskoj kantini"--- Pa zasto onda ne poneses od kuce,npr ja nosim kao prvi obrok 250g pileceg i 40-50g badema. Pa ponesem i drugi 200-250g curetine i pirinac.Tako da o tome nemoj da pricas jel sve moze kad se hoce
4.Ako finansije ne dozvoljavaju to je vec druga stvar, ali ako stvarno toliko nemas ne vidim razlog da kupujes u skolskoj pekari,koja je jedno duplo skuplja.

Van mreže bodi biber

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 347
  • ne odustaj i vidjeces druge kako odustaju
Odg: nagon za povracanjem
« Odgovor #33 poslato: Novembar 13, 2012, 03:48:16 posle podne »
uf uf uf...

Citat
.,ali 200 grama kikirikija ima 50 grama proteina.

ima-BILJNIH a ne zivotnjskih...tako da

Citat
.a plazma ima oko 10 grama proteina.

znaci plazma,znaci mleko,znaci litre ilitre mleka.... ;D ;D ;D

Citat
uz svaki obrok popijem casu mleka,

i sta sa tim sto popijes casu mleka posle rucka? uneses na i onako losu hranu jos malo secera..??

Citat
piletina mi je stalno za rucak

bataci,karabatataci,krila tj mamina kuhinja?

vidi
tako sam i mislio
ti nemas ni TRI zglavna obroka a ne 7
100 grt plazme je SMECE a ne obrok kao i 100 gr PREZENOG KIKIRIJIA bez obzira sto enma soli
dakle..vec imas -2 obroka...a mogu da mislim da si napisao TACNO sta jedes

ja razumem da ti ides u skolu itd,ali ovcde su bili momci koji su takdjer isli u skolu,fantasticno su se organizovali oko nosenja hrane u skolu i fanstaticnu su izlgedali za njihov uzrast

o tome se radi
ti ces sada reci da ovo nije tema,a ja samo zelim da te NAUCIM da ovo JESTE TEMA I GLAVNI PRPLBEM a da zanmeraimo to da vezbas u kucnim uslovima gde je napredak LIMITIRAN od samog startu sa nemogucnoscu izvodjnja odredjenih vezbi
prevedrno
to sto ti radis moze da ide do nekuda (tipa 4 ned)
kada se telo adaptira na psotojece a ti nemas nikakvkog izbora-jbg...

uglavnom,da mozes da izlgedas ok u tim okolnostima (vezbanja) -mozes

ali samo onda kada sredis ishranu,jer u protivnom jbg....

i niko nije rekao da moras da se hranis kao JA ili bilo ko drugi jer si ti DETE
ali bi trebalo da nauicis da postivas neciju dobro volju da ti pomogne i da ne budes tvrdoglav i da mislis da sve znas.

ja sam ti u par postova dokazao koliko losu predstavu o svemu imas,a ti ako sada iz ovoga ne izvicues pouku..jbg..


u redu,ali povecavacu tezine..nece mi se navici telo...
ili si buldozer ili te djubrad pregaze

Van mreže bodi biber

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 347
  • ne odustaj i vidjeces druge kako odustaju
Odg: nagon za povracanjem
« Odgovor #34 poslato: Novembar 13, 2012, 03:50:53 posle podne »

[/quote]
1. Mleko uz svaki obrok NE.
2. Plazma ni nema proteine i shit je.
3. "Vrlo slab izbor u skolskoj kantini"--- Pa zasto onda ne poneses od kuce,npr ja nosim kao prvi obrok 250g pileceg i 40-50g badema. Pa ponesem i drugi 200-250g curetine i pirinac.Tako da o tome nemoj da pricas jel sve moze kad se hoce
4.Ako finansije ne dozvoljavaju to je vec druga stvar, ali ako stvarno toliko nemas ne vidim razlog da kupujes u skolskoj pekari,koja je jedno duplo skuplja.
[/quote] ok..ali samo mi reci jednu stvar??vidjao sam vegeterijanske bodibildere koji su mnogo napucani ,pa kako to da je biljni protein tako los...,znam da ne sadrzi sve amino kiseline ali protein je protein.....:P
ili si buldozer ili te djubrad pregaze

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: nagon za povracanjem
« Odgovor #35 poslato: Novembar 13, 2012, 03:57:47 posle podne »
vidjao sam vegeterijanske bodibildere koji su mnogo napucani
Hahhaha ;D ako su NAPUCANI sve im se prasta  ;D  ;D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: nagon za povracanjem
« Odgovor #36 poslato: Novembar 13, 2012, 04:13:10 posle podne »
Citat
u redu,ali povecavacu tezine..nece mi se navici telo...
  8) 8)
samo nemoj slucjano da readis preko 3 pon u seriji  ;D ;D

Citat
ali protein je protein.

ovo je ono kada nekome nesto pricas i polomis se pricajuci i na kraju ti on kaze: ma ti pojma nemas

razlog je taj da MU JEBENO NISI REKAO ONO STO BI ON VOELO DA CUJE

tako i ovaj momak
on je dosao na ovaj forum ne po SAVET vec po POTVRDU onoga sta on radi i da mu se kaze da je to DOBRO

svako OPRAVDANO I ARGUMENTOVANO protilvjenje njegovom razmisljanju je NULA i nema mesta da aceptira te info..

Im over and out
« Poslednja izmena: Novembar 13, 2012, 04:17:41 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže urlich

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 192
  • Храброст није порицање ни одсутност страха
Odg: nagon za povracanjem
« Odgovor #37 poslato: Novembar 13, 2012, 06:47:10 posle podne »
Samo ti treniraj moze se puno uraditi bez teretane u smislu kondicije, specificne snage,snazne izdrzljivosti...E sad u pogledu izgleda sa tvojom ishranom i treningom ne ocekuj puno.

Van mreže bodi biber

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 347
  • ne odustaj i vidjeces druge kako odustaju
Odg: nagon za povracanjem
« Odgovor #38 poslato: Novembar 13, 2012, 07:40:09 posle podne »
Samo ti treniraj moze se puno uraditi bez teretane u smislu kondicije, specificne snage,snazne izdrzljivosti...E sad u pogledu izgleda sa tvojom ishranom i treningom ne ocekuj puno.
pa zar je tako los trening :P,mozes li mi onda napisati koje vjezbe da radim onda?ja za svaku misicnu grupu radim 3 vjezbe,msm da je to dovoljno...i svaki misic 1 nedeljno....posto sam vidio na forumu da tako treba trenirati...
ili si buldozer ili te djubrad pregaze

Van mreže Persie

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: nagon za povracanjem
« Odgovor #39 poslato: Novembar 13, 2012, 08:24:09 posle podne »
Kao sto si rekao biljni protein nema kompletni aminokiselinski sastav ,zato ako bi zeleo da se bavis bodybuildingom kao vegetarijanac morao bi mnoogo da znas o ishrani da bi mogao da kombinujes odredjene namirnice zbog njihovog nedostatka aminokiselina

Van mreže bodi biber

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 347
  • ne odustaj i vidjeces druge kako odustaju
Odg: nagon za povracanjem
« Odgovor #40 poslato: Novembar 13, 2012, 08:45:52 posle podne »
Kao sto si rekao biljni protein nema kompletni aminokiselinski sastav ,zato ako bi zeleo da se bavis bodybuildingom kao vegetarijanac morao bi mnoogo da znas o ishrani da bi mogao da kombinujes odredjene namirnice zbog njihovog nedostatka aminokiselina
jeste ali cuo sam da ako se kombinuje sa mesnim proteinom da je onda potpun??
ili si buldozer ili te djubrad pregaze

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: nagon za povracanjem
« Odgovor #41 poslato: Novembar 13, 2012, 09:41:28 posle podne »
Sto vas lik troluje... ;D

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: nagon za povracanjem
« Odgovor #42 poslato: Novembar 13, 2012, 09:56:20 posle podne »
@ bodi biber

procitaj ovo, mozda ce ti neke stvari biti jasnije...  ;)

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,13245.0.html

ovako tema nema nekog posebnog smisla i postaje jos jedna gomila baljezganja....


Van mreže bodi biber

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 347
  • ne odustaj i vidjeces druge kako odustaju
Odg: nagon za povracanjem
« Odgovor #43 poslato: Decembar 09, 2012, 06:51:48 posle podne »
e ljudi problem je u tome sto posle nekoliko zalogaja odma izgubim apetit..znaci gladan sam i pojedem malo i odma sam pun i hvata me nagon za povracanje :(.kako da jedem mnogo :(
ili si buldozer ili te djubrad pregaze

Van mreže Cratos

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
  • Words mean nothing.
Odg: nagon za povracanjem
« Odgovor #44 poslato: Decembar 11, 2012, 11:57:11 pre podne »
Postavljaš previše glupih pitanja, imaš Google, kad te nešto zanima potraži na njemu i čitaj malo a ne ovdje pitati šta god ti padne na pamet. Na forumu ionako imaš odgovore na 99% pitanja , zapravo 100% odgovore na pitanja koja su potrebna početniku, samo ih treba potražiti. Ne budi lijen da tražiš i čitaš jer iritiraš ljude.

E sad, tvoj problem.
Imao sam isti, bio sam preopterećen hranom. Moram jesti sve čisto, 5-6-7 obroka, svaka 2-3 sata, propašću ako ne jedem, katabolizam će me pojesti itd. Krenem jesti, povraća mi se, kad nekako pojedem to sama pomisao na hranu mi se gadi.

To je loš pristup, moraš čitati i razmišljati. Sve one članke na netu o super programima i kako tvoji pojedini "idoli" jedu zanemari. Sve je to marketing. Ti ljudi imaju godine iskustva iza sebe, ti si početnik.

Raščisti jednu stvar sa sobom, nećeš se brzo nabildati, to je dugogodišnji proces, proces koji traži da budeš istrajan u ishrani i treningu.

Ja sam riješio svoj problem tako što sam mjesec dana prestao jesti tu svu BB hranu i prebacio se na stari režim od 2-3 obroka dnevno. Ti obroci nisu bili čisti junk, bilo je tu nekih 100-150gr proteina dnevno iz mesa i sira.
E sad bitna stavka, jeo sam samo kad sam bio baš gladan, znači doručak mi je bio nekih sat vremena nakon ustajanja, dok baš ogladnim, ručak standardno i večera. Vjeruj mi, bićeš gladan.
Hrana ti se prestaje gaditi, apetit se uveliko vraća. Ti nećeš propasti jer nema šta da propadne, nemaš mišića tako da opusti se.
Kad kreneš opet sa BB ishranom, odredi koliko ti je kalorija potrebno da bi rastao. To nije egzaktan broj već nešto prema čemu se orijentišeš.
Odredi koliko ti treba P, UH i M da zadovoljiš tu cifru. Sve kalorije ne moraju biti 100% iz čistih izvora ali trudi se da bar 70-80% bude što čišće. To podijeli u koliko god obroka želiš, preporučujem minimalno 4 ali kako god tebi odgovara, ako možeš sve to pojesti i u manje, slobodno. Jedi kad si gladan a ne kad sat kaže. Prestani se brinuti da ako ne pojedeš nešto u to i to vrijeme propao si. Moraš se opustiti, uživati u procesu izgradnje svog tijela.

Da skratim, jedi potreban broj kalorija u koliko god obroka želiš nevezano za vrijeme. Bitno je da sve to pojedeš u tom danu. Ne moraju svi obroci imati jednak broj kalorija. Samo gledaj da imaš 30+gr P u svakom, cijelog, životinjskog proteina.
A little knowledge is a dangerous thing.