Jun 30, 2024, 12:40:20 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.951 članova - Poslednji član: mazar
X3MShop banner

Autor Tema: problem tokom vezbanja  (Pročitano 10991 puta)

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Odg: problem tokom vezbanja
« Odgovor #15 poslato: Decembar 15, 2012, 06:46:43 posle podne »
e mati moja,nixa ti uzor... da,apsolutno sam ubeđen da nixa nikada nije niti krocio u teretanu (ali malo sutra)

dovoljno mi je bilo da vidim kako lik radi letenja za ramena,sve mi je bilo jasno

sad je red da ja uzvratim protupitanjem pokazi mi ti jednog covjeka koji nije iz teretane a da radi cucanj 100 kg ? malo glupa logika

a ti svojim slikama ces me razuvjeriti da je moguce postici super izgled bez teretane,ali izgled komplet tijela.

Van mreže Friend1

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: problem tokom vezbanja
« Odgovor #16 poslato: Decembar 15, 2012, 07:55:33 posle podne »
odgovorio si sam na tvoje podpitanje.
To je opet nixa. 120kg cucanj.
To sto on moze da uradi, 99% ljudi koji idu u teretane nmg da urade. Dizu preko 100kg na benc a nmg 20 sklekova da urade. Iako se zna da su sklekovi bolji od benc presa, kao i zgibovi od lat masine.

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Odg: problem tokom vezbanja
« Odgovor #17 poslato: Decembar 15, 2012, 08:02:42 posle podne »
tako je zna se,sklekovi su bolji od bencha isto tako i zgibovi od lat mašine,jer izbor mašine u ovom sportu je od presudnog značaja za dobivanje misicne mase. (sutra malo )

ah,pa da,to je onaj što je on uzeo kolac na kojem se peče pečenica i podvezao sa ciglama ? on da mi bude uzor ? a formu necu ni komentirati,to je samo za plakanje.

ja ne znam kako si ti dosao do tog podatka da ljudi koji dizu 100 kg ne mogu 20 sklekova ? dakle,po toj logici ljudi koji mogu 20 sklekova mogu i 100 kg na benču ? tako ispada,zar ne ?

ja se onda smao pitam gdje su ti silni snagatori po takmičenjima,gdje su im ti uspjesi ? zasto vise vi sklekaši ne dođete u gymove i pokazete nam kako se to radi ?

ja jos uvijek cekam tvoju sliku da mi dokazes kako si ti upravu,a ne ja.

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: problem tokom vezbanja
« Odgovor #18 poslato: Decembar 15, 2012, 08:18:39 posle podne »
E.... jbg...!!!, a da te nisam lepo zamolio....

Nixa..., pa ajd ovako: ti od punog dzaka P se bas za Q lati..., i sta sad reci a ne zaplakati???

Sklek bolji od bench-a????

Ma ne vredi!

OFF
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže Friend1

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: problem tokom vezbanja
« Odgovor #19 poslato: Decembar 16, 2012, 05:35:30 posle podne »
vi zivite za spam i svadju.
Trenirajte kako hocete ali za mene ce uvek biti bolji bw od gym, iako gym ima svojih prednosti ali gledano generalno ne treba mi ni novac ni nista da imam dobro telo, samo malo truda i rada.

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: problem tokom vezbanja
« Odgovor #20 poslato: Decembar 16, 2012, 06:13:12 posle podne »
Mislim,sta reci...
E ali ovi nas izgleda organizovano podjebavaju ovde na forumu.Prvo onaj debil Nixa,pa onaj sa IF-om,pa sad ovaj...
Bas sjebano.

Van mreže dejan94

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 338
  • Nikad ne odustaj!!!
    • limundo
Odg: problem tokom vezbanja
« Odgovor #21 poslato: Decembar 16, 2012, 06:47:45 posle podne »
vi zivite za spam i svadju.
Trenirajte kako hocete ali za mene ce uvek biti bolji bw od gym, iako gym ima svojih prednosti ali gledano generalno ne treba mi ni novac ni nista da imam dobro telo, samo malo truda i rada.
Pa sto si onda dosao da se zalis ,ako je odlicno da treniras ovako?
Powerlifting competitor
Gold medal on Balcan championship in category -75kg junior
TOTAL 500kg
https://www.youtube.com/watch?v=svUSdk00q3Y

Van mreže bodi biber

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 347
  • ne odustaj i vidjeces druge kako odustaju
Odg: problem tokom vezbanja
« Odgovor #22 poslato: Decembar 16, 2012, 08:11:38 posle podne »
vi zivite za spam i svadju.
Trenirajte kako hocete ali za mene ce uvek biti bolji bw od gym, iako gym ima svojih prednosti ali gledano generalno ne treba mi ni novac ni nista da imam dobro telo, samo malo truda i rada.
ti si prvi postavio pitanje,i ja sam jedno vrijeme bio deriste koje je vjerovalo u sve sto nixa prica dok me nisu razuverili.Pa dovoljno ti je sto je rekao da je med najbolji za masu :P.znaci uzas...2 sto je rekao je da je teretana losa za tinejdzere jer rastemo,razvijamo se...i da tek u 18 mozemo da pocnemo u teretani :P,rekao je takodje da kad se rade propadanja i sklekovi brzo je za definiciju a sporo za masu i da ako radimo sporo sklekove i propadanja usporicemo :P.tako da mani se ti bw vezbi ,one mogu da ti pomognu donekle prinajem dok ne prodjes brojku od 15 a onda moras da dodajes opterecenje,koju ja radim samo za propadanja i zgibove ali kad ojacam jbg,morcu preci na mrtva dizanja itd...kapiras?
ili si buldozer ili te djubrad pregaze

Van mreže rajcho

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: problem tokom vezbanja
« Odgovor #23 poslato: Decembar 28, 2012, 08:59:10 posle podne »
I ja volim bw treniranje, al' covece gde rece da ti je miljenik Nixa, strasno. A ova braca, aj daj neki dokaz da je sve bw..