Septembar 27, 2024, 09:17:41 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.296 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Clenbuterol, pauza, burner, clenbuterol  (Pročitano 29660 puta)

Van mreže LavaBit

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 166
Odg: Clenbuterol, pauza, burner, clenbuterol
« Odgovor #75 poslato: Decembar 11, 2012, 12:29:14 posle podne »
Pedja - ovo je uradjeno za nepunih 40 dana.

Pre koriscenjea klena sam krenuo sa dijetom. 5 obroka dnevno, dosta proteina, ugljeni hidrati, totalno sredjena ishrana.

U danima pauze jedem 3 obroka umesto 5.

Krenuo sam pre nepunih 40 dana sa dijetom i sa treningom. Nakon 3 nedelje sam odradio 15 dana Clena sa dozama koje sam napisao. Treninzi su bili kruzni sa kilazama koje sam mogao da izbacim 12 do 15 puta. U dva dana sam radio kompletno telo.

Dakle - 15 dana sam koristio klen, a ovo je rezultat od 01.11.2012 do dana danasnjeg.

Slike sa pocetka teme su slikane tada, ove sada pre pola sata.

DAKLE - 40 DANA DIJETE i TRENINGA 4X NEDELJNO uz 3 do 4 CARDIO TRENIGA KOJE SAM RADIO NAKON TRENINGA SA TEGOVIMA.

To je taj rezultat - 40 dana u kojih je bilo 15 dana Clena.

Ovo je moje licno iskustvo i moja transformacija za 40 dana. Ja smatram da mi je Clen pomogao i dao motivaciju za dobrim treningom i dobrom ishranom.

Ne dajem nikakve smernice, samo prenosim iskustvo. Daleko od toga da propagiram fitness trenera ili nesto slicno. Ovo sam samo ja i moj rad u prethodih 40 dana. Na pocetku teme u prvom postu sam objasnio moju situaciju i iskustvo u teretani koje sam imao do sada.

Na svakoj slici u EXIF-u postoji datum kada je slikana, ja zaista nemam nista od toga da nesto lazno predstavljam i propagiram.

:)
Nema u naturalca logike nikakve, krepao senzor za to...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Clenbuterol, pauza, burner, clenbuterol
« Odgovor #76 poslato: Decembar 11, 2012, 12:44:22 posle podne »
ako je 40 dana onda je ok
ja sam rauzmeo da je u pitanju 15
KLENBTEROL sa tim nije nimao nikakve veze APSOLUTNO
i molim te jos jednom da ne propagiras ovde upotebu toga veoma opanog leka jer to nije ni malo decija igra
doci ce neko ko ce da shvati da si ovo uradio samo sa tim,a da nege u sebi ima neki ne daj boze genetski potencijalni problem sa srcanim msiicem i onda nadam se da shvatas sta moze da se izrodi
jos jednom molba da ne propagiras ovaj lek jer sa NJIM OVO NISI URADIO sigurno
vec sa

DIJETOM
TRENING
CARDIO

ja sada ne pricam da taj lek se ne koristi i da ga ne koriste itd itd itd itd itd,ali to i na nacin na koji si ti itd to nema veze

Van mreže LavaBit

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 166
Odg: Clenbuterol, pauza, burner, clenbuterol
« Odgovor #77 poslato: Decembar 11, 2012, 12:50:14 posle podne »
Drago mi je da smo se razumeli.

Ne propagiram nista, dosao sam sa pitanjima, dobio sam odgovore. Uradio sam to sto sam uradio i zadovoljan sam time.

Sve je lepo napisano i obrazlozeno - DIJETA, TRENING, CARDIO. Clen sam napisao zasto sam uzeo.

Ako smatras da klen nije imao veze sa ovim - ok.

Dakle - moje iskustvo, moje telo, nikome ne dajem preporuku za koriscenje ovog LEKA.

Ti, ja i ostali napredni clanovi ovog foruma razumeju tematiku i sve vezano za koriscenje istog.

Aposlutno ne podrzavam koriscenje istog kod bilo koga i u bilo koje svrhe!!!
Nema u naturalca logike nikakve, krepao senzor za to...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Clenbuterol, pauza, burner, clenbuterol
« Odgovor #78 poslato: Decembar 11, 2012, 12:53:31 posle podne »
ti nastavi da se truds
mislim da ce ti i samom biti jasno kada uporedis slike npr ove sada i za pnovo 40 dana jer to je najbolja motviacja za dalje i najbolji stimulans-veruj mi
uspeh i pobeda samog sebe je cudo.

keep pump

Van mreže LavaBit

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 166
Odg: Clenbuterol, pauza, burner, clenbuterol
« Odgovor #79 poslato: Decembar 11, 2012, 01:12:31 posle podne »
Hvala Pedja, motivacija je najbolja stvar, ove slike ce mi uvek biti dovoljne da se podsetim da uz naporan i pametan trening sve moze da se postigne.

 8)
Nema u naturalca logike nikakve, krepao senzor za to...