Septembar 27, 2024, 11:23:43 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.299 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Clenbuterol, pauza, burner, clenbuterol  (Pročitano 29669 puta)

Van mreže denza025

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 176
Odg: Clenbuterol, pauza, burner, clenbuterol
« Odgovor #60 poslato: Decembar 10, 2012, 08:52:31 posle podne »
Da, pio sam, nazalost.. Nazalost zbog toga sto guzica nije mogla da se strpi da se spusti bf pa da taj klen ima smisla.. Sve u svemu bacio sam pare ali sam naucio za sledeci put dok ti ocigledno nisi niti ces :)
Registruj se i pomozi svojoj virtuelnoj drzavi. Preko 30 000 registrovanih korisnika!
http://secura.e-sim.org/lan.29443/

Van mreže LavaBit

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 166
Odg: Clenbuterol, pauza, burner, clenbuterol
« Odgovor #61 poslato: Decembar 10, 2012, 08:56:21 posle podne »
Heeh, 100 komada 10 eura bacanje para vala bas :)

Svi su ako nisi citao celu temu pisali o tome sto ti potenciras, ali sam ja uradio ovako sa nekih 60ak tableta i odradio za pocetak to sto sam odradio.

Meni se pokazao kao OK i ne smatram da sam bacio pare i napravio neku kardinalnu gresku.

Sada svakako znam sta clen moze i cemu sluzi, pa i kako radi.

Eto...
Nema u naturalca logike nikakve, krepao senzor za to...

Van mreže denza025

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 176
Odg: Clenbuterol, pauza, burner, clenbuterol
« Odgovor #62 poslato: Decembar 10, 2012, 09:03:11 posle podne »
Pa pazi.. Meni je, kao studentu, 10e sasvim korektna cifra :D
Fazon je (iz licnog iskustva) da bi kulturna dijeta odradila to isto (-7kg na vagi ali bi trebalo da izgleda kao -10kg), to je sve sto sam ja hteo da ti kazem, nista vise..
Registruj se i pomozi svojoj virtuelnoj drzavi. Preko 30 000 registrovanih korisnika!
http://secura.e-sim.org/lan.29443/

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Clenbuterol, pauza, burner, clenbuterol
« Odgovor #63 poslato: Decembar 10, 2012, 09:06:27 posle podne »
Heeh, 100 komada 10 eura bacanje para vala bas :)

Svi su ako nisi citao celu temu pisali o tome sto ti potenciras, ali sam ja uradio ovako sa nekih 60ak tableta i odradio za pocetak to sto sam odradio.

Meni se pokazao kao OK i ne smatram da sam bacio pare i napravio neku kardinalnu gresku.

Sada svakako znam sta clen moze i cemu sluzi, pa i kako radi.

Eto...

Blago tebi! Skinuo si par cm i odmah ego ti se digao, na obim struka 100 uzimas klen...Mnogo pametna odluka.

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Clenbuterol, pauza, burner, clenbuterol
« Odgovor #64 poslato: Decembar 10, 2012, 09:42:23 posle podne »
Sa 80 i manje cm se klen uzima...

Van mreže LavaBit

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 166
Odg: Clenbuterol, pauza, burner, clenbuterol
« Odgovor #65 poslato: Decembar 10, 2012, 09:49:57 posle podne »
Kakve veze imaju EGO i CLEN?

Clen ima isto dejstvo u organizmu imao ti 100cm ili 80cm obim struka... Naucno dokazano.


To sto ga neki koriste kao "final touch" i nema bas previse smisla...


Radi jedno te isto koliki god bio, potpomaze termogenezu, otvara bronhije, ima anablociko dejsto, pomaze topljenje masti, bez da gubis misicnu masu (sa dobrom ishranom)...


Ne znam zasto svi pisu ono sto su culi i procitali oakvim tonom?


BUKAS, koja je razlika ako ja sa obimom od 100cm pijem Clen ili ako ti rokas dupe sa Testom a daleko si jos od svog prirodnog maximuma?



Nema u naturalca logike nikakve, krepao senzor za to...

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Clenbuterol, pauza, burner, clenbuterol
« Odgovor #66 poslato: Decembar 10, 2012, 10:37:48 posle podne »
Kako znas da uzimam test i da ga bodem u dupe? Jle si ti neki voajer, Gandalf?

Ego i klen, ama bas nikakve, al skinutih 3cm ili vec koliko i stav kakav si ti ispoljio, itekako imaju. Decko ti je na fin nacin sugerisao nesto a ti na jako grub odbio te sugestije.

Van mreže LavaBit

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 166
Odg: Clenbuterol, pauza, burner, clenbuterol
« Odgovor #67 poslato: Decembar 10, 2012, 10:46:15 posle podne »
Samo sam procitao ceo Forum, nista vise :)

Nisam zeleo da budem zustar, ali ovde svi umesto odgovora, odmah krenu sa nekim "cudnim tonom"...

Niko se ne trudi da argumentovano kaze nesto, ja da nisam napisao onako, on ne bi ni napisao da je koristio klen...

Zar nije bilo lakse odmah to napisati? :)

Ja ne znam cemu sluzi ovaj podforum, neko nesto pita, jebes mi sunce ako dobije od 100 odgovora 2 konkretna?

Svi pitaju a zasto bi to, a covek pitao zasto? Pa da hoce pitanje ne bi ga sam postavljao    ???
Nema u naturalca logike nikakve, krepao senzor za to...

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Clenbuterol, pauza, burner, clenbuterol
« Odgovor #68 poslato: Decembar 10, 2012, 10:51:26 posle podne »
Ja sam ti kao i on rekao da ti je rano na 100cm uzimati klen. nije naivna stvar. Ton je bio odgovarajuvci na tvoj ton. Od mene ces uvek dobiti konkretan odgovor ali samo u slucaju da si spreman za uraditi neku stvar, i u slucaju da nisi grub. Ne mogu da dam nekome konkretan odgovor npr detetu od 15 godina koji dodje i hoce metan, na to pitanje moze samo da dobije kritike i nista vise.

« Poslednja izmena: Decembar 10, 2012, 11:01:03 posle podne BUKAS »

Van mreže LavaBit

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 166
Odg: Clenbuterol, pauza, burner, clenbuterol
« Odgovor #69 poslato: Decembar 10, 2012, 11:43:53 posle podne »
Apsolutno se slazem i postujem takav stav.

Trudim se da odrzim konverzaciju normalnim tonom, samo sam naletao na odgovore koji su sve, samo ne to.

Izvinjavam se ako sam malo zustrije reagovao, nisam imao takve namere.


Hvala svakako na sugestijama i nadam se lepom druzenju.

Idemo dalje, pauza od Clena narednih mesec dana, za to vreme burner. Idem do 80kg pa da vidim gde sam. Danas mi je momak u teretani rekao da sam tik izmedju 18 i 20% BMF-a.

Nadam se da cu u sledecih 2 do 3 meseca uspeti da se spustim do 15%, mislim da sam stvorio preduslove, motivacija je tu, klopa sredjena, zasada mogu sebi da priustim dve merice Whey-a nakoon treninga, ostatak kroz klopu.
Nema u naturalca logike nikakve, krepao senzor za to...

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Clenbuterol, pauza, burner, clenbuterol
« Odgovor #70 poslato: Decembar 11, 2012, 02:07:22 pre podne »
Bmf?
Denza ti je ok rekao da bi sve to bez klena uradio.
Nema ti smisla sto ga koriste za final touch? Kako znss da nisi izgubio misice?

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Clenbuterol, pauza, burner, clenbuterol
« Odgovor #71 poslato: Decembar 11, 2012, 05:55:04 pre podne »
Citat
Clen ima isto dejstvo u organizmu imao ti 100cm ili 80cm obim struka... Naucno dokazano.

Poenta je da je glupost trovati se ljekovima kada se do otprilike nekih 80 cm moze relativno lako doci i bez klena, ne shvatam cemu da ta nestrpljivost.

Zar nije bolje doci blizu 80 i kada se topljenje zaustavi onda u pravi cas ubaciti klen?

80 cm spominjem jer dosta njih je tu negdje sa dobrom formom, ali generalno to je samo brojka, cisto napominjem da se neko ne uhvati toga...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Clenbuterol, pauza, burner, clenbuterol
« Odgovor #72 poslato: Decembar 11, 2012, 06:33:51 pre podne »
Citat
Radi jedno te isto koliki god bio, potpomaze termogenezu, otvara bronhije, ima anablociko dejsto, pomaze topljenje masti, bez da gubis misicnu masu (sa dobrom ishranom)...

OVO SU MOGUCI POPRATNI EFEKTI jer je clenubterol LEK koji je u medicini uradjen/izmisljen i zna se zbog cega a ne zbog ovoga

Citat
Od 6og dana sam povecao cardio na 60 do 75min i bukvalno sam osecao da mi je onih 30min sa pocetka bilo neka vrsta zagrevanja, nakon 30min sam imao osecaj da mogu jos 2h da trcim bez problema.

waist of time
Pedja Petrovic - Kardio - katabolizam i suplemetni - OGISTRA


Van mreže LavaBit

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 166
Odg: Clenbuterol, pauza, burner, clenbuterol
« Odgovor #73 poslato: Decembar 11, 2012, 11:56:04 pre podne »
Slazem se sa svima, sve ovo stoji, naravno, ja sam jos na pocetku teme napisao da sam imao volju kao penzioner, da sam bio obicna mrcina i da sam zeleo nesto da me pokrene iz stanja totalne letargije...

Znam da precica ne postoji, ali nisam mogao da trcim 10 minuta bez da mi dusa izadje na nos, disanje na isti je bila nemoguca misija...

Clen je uradio ono sto treba, lakse sam disao, vise sam se znojio, osetio sam efekat brze nego sto bih to uradio ovako na "suvo"...

Zeleo sam da probam, svi su me savetovali dobro, ali sam sasvim siguran da upotreba clena na 15 dana nije bila waste of time.

Sto se tice misica, znam sta sam imao, znam sta sad imam. Imam i radnike u teretani koji su pratili moj progres i dali mi instrukcije kakav mi je trening potreban. Kilaza koju sam skinuo u ovom periodu je i vise nego dobra.
Znam da smrsati i skinuti mast nije jedno isto.

Probao sam, shvatio sam sta se desava i ne sumnjam da mi je isti pomogao u skidanju dela viska. Napisao sam da zelim sto pre da se otarasim onoga cega mogu da bih nakon toga nastavio prirodnim putem sredjivanje svoga tela.

Nestrpljivost je nastala iz potpune letargije i tromosti, nisam mogao pertlu da vezem a da ne puknem. 15 dana je proslo, skino sam dobru kilazu, apsolutno se dobro osecam i usao sam u dobar trening.



Citajuci forum nisam naisao na neke teme gde je neko koristio isti i pisao nesto vise o njemu. Tako da je ovo samo iskustvo, sto ne znaci da treba raditi onako kako sam ja to uradio.

Naravno, sada ne mogu da znam da li bih to postigao bez istog u ovom intervalu i da li bih gubio misicnu masu dijetom, kruznim treninzima i cardio 3 do 4x nedeljno.

Evo je i slika pa uporedite pre i posle. :)

PRE:





POSLE (losije slike, sam sam slikao :) )










Sta znam, ja sam zadovoljan, ima jos punoo  da se radi  :)

« Poslednja izmena: Decembar 11, 2012, 12:29:03 posle podne Pedja_Petrovic »
Nema u naturalca logike nikakve, krepao senzor za to...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Clenbuterol, pauza, burner, clenbuterol
« Odgovor #74 poslato: Decembar 11, 2012, 12:17:47 posle podne »
ti ako si ovo uradio za 15 dana onda si fenomen
te ces za jos 20 dana moci da izadjes na takmicenje u nekoj kategoriji
nemoj molim te da dajes krive smernice i nade ljudima jer mi ovo lici na propagiranje nekog fitnes trenera ili slicno..