Jul 04, 2024, 02:27:27 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Trenig 5 dana,a da sve stima  (Pročitano 1605 puta)

Van mreže exer86

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Trenig 5 dana,a da sve stima
« poslato: Novembar 01, 2012, 10:28:11 posle podne »
Koji bi bio idealan trening za 5 dana, svaki dan po 1 skupina,a da ne utjece umor jednog misica, na rad druge skupine?


Recimo ako danas radim Prsa, sutra ledja, preksutra siguruno nebi mogao odraditi ruke kako treba, jer bi imao opet malu upalu bic i tricepsa.. a opet ako odvojis jos par dana odmora, i odradis ruke posteno, imat ces i njih upaljene par dana, pa opet... nebi mogao odraditi prsa i ledja tako.. :) ... to me najvise jebe. nikako naci nesto sto mi pase... a previse mi je radit prsa i triceps, i ledja i biceps skupa, bar sad dok sam jos na defki, pa mi je malo duzi trening, i jos cardio poslije...
« Poslednja izmena: Novembar 01, 2012, 10:31:37 posle podne exer86 »

Van mreže legendArni

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 158
Odg: Trenig 5 dana,a da sve stima
« Odgovor #1 poslato: Novembar 02, 2012, 12:27:40 pre podne »
1. ledja 2. grudi 3. noge. 4. ruke . 5 ramena 6.odmor 7.odmor

znaci dalje od ovog ne moze ako nisi skontao imas vise misicnih grupa nego dana tako da bar triceps i biceps moras spojiti :) , a trening ruku i ramena mozes odraditi u pola sata maks.

Van mreže exer86

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: Trenig 5 dana,a da sve stima
« Odgovor #2 poslato: Novembar 02, 2012, 01:46:40 pre podne »
haha pa ruke spajam naravno.. pa necu jedan dan radit biceps a drugi triceps :P ... ja sam do sad radio prsa,ledja,ramena,noge,ruke.sto je bilo ok odraditi.al je problem onda odradit prsa ,, posto imam upalu tricepsa,, nekome to odgovara, meni bas i ne.. najbolje mi rijesiti prsa i trieceps, i ledja i biceps

Van mreže legendArni

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 158
Odg: Trenig 5 dana,a da sve stima
« Odgovor #3 poslato: Novembar 02, 2012, 10:50:29 pre podne »
imas dane odmora ?

Van mreže Stefan90

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Trenig 5 dana,a da sve stima
« Odgovor #4 poslato: Novembar 02, 2012, 11:49:27 pre podne »
Moj trenutni:
1. dan - noge
2. dan - grudi
3. dan - odmor
4. dan - ledja
5. dan - ramena i listovi
6. dan - ruke
7. dan - odmor

Van mreže exer86

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: Trenig 5 dana,a da sve stima
« Odgovor #5 poslato: Novembar 02, 2012, 02:53:06 posle podne »
naravno da imam..sub i nedj je odmor.., nekad odradim tako u 5 dana..a nekad u 4.. pa srijeda odmor..a ruke odradim s prsima i ledjima

Van mreže urlich

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 192
  • Храброст није порицање ни одсутност страха
Odg: Trenig 5 dana,a da sve stima
« Odgovor #6 poslato: Novembar 02, 2012, 06:18:57 posle podne »
Ne moze nikako da se ukombinuje a da sve stima kako treba.Od kad sam provalio vezbe koje mi odgovaraju za triceps bude upaljen po 4, 5 dana tako da ne mogu da radim ostale treninge kako treba, a da ne pricam o kick boxu kad radim s upalama budem krut kao balvan.Probaj tako, triceps sa grudima i biceps sa ledjima, ali samo jednu najvise dve vezbe izolacije.